chlopcy na temat dziewczyn...

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
dwie
Młody aktywny
Posty: 117
Rejestracja: 28.09.2002, 13:51

chlopcy na temat dziewczyn...

Post autor: dwie »

yo yo :) postanowilysmy tu wystukac jakis temacik 8) hm...moze wlasnie co chlopcy cenia u dziewczyn?? czy wyglad dla nich jest taki wazny??? :P i co nie podoba sie chlopcom w zachowaniu u plci przeciwnej?? :) pozdrofionka
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: chlopcy na temat dziewczyn...

Post autor: Piqs - X »

Wystarczy tu chyba cytat z dzisiejszego wiedźmina
'Kobiety są kwiatami Ziemi' albo jakos tak ;P
Nic wiecej dodawac nie trzeba, prawda ? :]
dwie
Młody aktywny
Posty: 117
Rejestracja: 28.09.2002, 13:51

Re: chlopcy na temat dziewczyn...

Post autor: dwie »

hm....no ale nie wszyscy tak mysla prawda??hm..przypomniala nam sie pani z polaka 8) 8) bo on aco 2 slowo mowi prawda :) hehe niom a cos od siebie moglbys napisac i na pewno cos ci sie w dziewczynach podoba i nie eh
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: chlopcy na temat dziewczyn...

Post autor: Paweł »

no i jak nie odpowiedzieć na taki temat ;)

Otóź dla mnie wygląd zupełnie sie nie liczy. Oczywiście jeżeli weźmiemy dwie dziewczyny o zupełnie takich samych charakterach, z ktorych jedna będzie super laską, a druga zupełna pokraką, to wybrałbym ta ładniejszą :)

ale tak ogólnie to naprawde wygląd ma mało tu do rzeczy, najważniejszy jest charakter. Tak się skałada, ze jakieś super "dupy" mają zazwyczaj zjebany charakter, czemu tego ja nie wiem?

ale jeszcze raz podkreślam, że wygląd nie jest taki wazny 8)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

hih.....

Post autor: PLAGIATT »

no wiec tak :) dla mnie w jakims stopniu liczy sie wyglad ale jak to powiedzial Pawel super laski najczesciej maja zjebany charakter :] chociaz wlasnie teraz poznalem taka dziewczyne i ma fajoski charakterek i ja bardzo lubie no wiec glownie liczy sie charakter, no i w jakims stopniu wygląd (45%). A co w nich ceniymy oczywiscie Szczerość poczucie humoru :) i wytrwałość :]
dwie
Młody aktywny
Posty: 117
Rejestracja: 28.09.2002, 13:51

Re: chlopcy na temat dziewczyn...

Post autor: dwie »

szpoko dzieki za odpowiedz wyczerpujaca ale jestes jeden z wielu ktory uwaza ze wyglad laski nie ejst najwazniejszy a jeszcze nie odpowiedziales co ci sie nie podoba w zachowaniu dziewczyn/?:) i co podoba ale moze nie chciales szpoko nie wnikamy :) pozdrofionka
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

zachownie.....

Post autor: PLAGIATT »

co mi siępodoba w zachowaniu dziewczyn hm..... ( to pytanie jest trudne i ma duzy obszar) hm..... no wiec tak w zachowaniu dziewczyn mi podoba się to iż są wytrwałe pokazuja otwarcie swoje uczucia !!! i wiadomo kiedy potrzebuja pomocy a kiedy jej nie chca :) no i tam jeszcze troszke jest tego :] ....
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: chlopcy na temat dziewczyn...

Post autor: Paweł »

najważniejsze jest, aby dziewczyna byał konktretna. Jak nie to nie, a jak tak to tak, a nie moooże 8) To jest bardzo denerwujące. Naprzykład taka banalna sytuacja:
ON> Kochma cię....
ONA> No ja ciebie też :mrgreen:
oczywiście zakładam, ze dziewczyna tak powiedziała, bo nichciała bay się chłopak zawiódł. Czy niemogłaby powiedziec mu tego odrazu?
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
dwie
Młody aktywny
Posty: 117
Rejestracja: 28.09.2002, 13:51

Re: chlopcy na temat dziewczyn...

Post autor: dwie »

hehe ale nasz temat wzbudza kontrowersje:P hehz zart szpoko fajnie wiedziec co wy chlopcy o nas myslicie znaczy nie doslownie o nas:P 8) luzno
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

hm..

Post autor: PLAGIATT »

hm.... no taka prawda tez nielubie tego Pawel jak dziewczyna owija w bawelne albo nas splawia by uniknać odpowiedzi :evil: wr....
Drako
Młody aktywny
Posty: 62
Rejestracja: 29.09.2002, 17:28

Re: chlopcy na temat dziewczyn...

Post autor: Drako »

Nie powiem ze wyglad ziwczynydlamnie sie nieliczy ale nie tak dokonca nie musi byc najladniejsza ale zeby miala charkter miły i spokojny :D i wtedy jest cool.
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: chlopcy na temat dziewczyn...

Post autor: bober »

no to moze janapisze moj ideal kobiety :D [trakiej ktora by byla ze mna ] :D
powinna to byc osoba dobra, mila, wpolczujaca, ladna, najlepiej brunetka [no ale do blondynek nic nie mam ;)] nieco nizsza odemnie, w moim wieku lub ewentualnie nieznacznie starsza lub mlodsza .........
przedewszystkim powinna byc osoba nie ukrywac tego jaka jest, powinna byc szczera ...... najlepiej zeby sie za duzo nie malowala [makijaz/rz] bo wole dziewczyny o naturalnej urodzie a nie takie z kilogramem tapety na twarzy :twisted: ;)
nie powinna palic, pic ani miec zadnych gorszych nalogow [typu narkotyki] :P


ale oczywiscie milosc to sprawa ktora spada jak grom z jasnego nieba i wszystko moze sie zmienic blyskawicznie..... dlatego ten ideal moze sie zmienic gdy JA spotkam :D
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
dwie
Młody aktywny
Posty: 117
Rejestracja: 28.09.2002, 13:51

Re: chlopcy na temat dziewczyn...

Post autor: dwie »

nie ma idealow...ale szukaj moze znajdziesz pofodzonka:P
Cz@rek
Młody aktywny
Posty: 69
Rejestracja: 23.10.2002, 15:46
Lokalizacja: Wawwwwwwwwa

Re: chlopcy na temat dziewczyn...

Post autor: Cz@rek »

Najpiękniejsze w kobietach jest to że są kobietami :D to tyle!!! Inteligętni powinni mnie zrozumieć, czyli wszyscy którzy się tu znajdują :wink: PODROWIENIA Cz@rek :D
ONLY LOVE---REMEMBER
viltz
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 01.10.2002, 17:54

Re: chlopcy na temat dziewczyn...

Post autor: viltz »

lol, po co ja tu sie w ogole znlazlaem......
A co do tematu to hmmm wyglad najbardziej liczy siem na poczatq, bo jak ja widze dziwewczynem(abstraqujac od urody)ubranom tak ala-skejt z naszywkom eminema na zadq to mi siem momentalnie odechciewa, aha jeszcze liczy siem muza ktoorej dz1ewCZynA sLuCHa:D
Follow the raper, my darling!
Juleczka
Młody aktywny
Posty: 35
Rejestracja: 13.10.2002, 16:27

Re: chlopcy na temat dziewczyn...

Post autor: Juleczka »

Ja mialam kiedys spodnie z naszywka Eminema ale nie byly to ala skejt...
hmmm...ale jakos nie zauwazylam aby sie facetom odechciewalo :PP
I love Mr. W.
Roshowa
Młody aktywny
Posty: 131
Rejestracja: 09.10.2002, 19:42

Re: chlopcy na temat dziewczyn...

Post autor: Roshowa »

Naszywki nie naszywki, i tak najpierw patrzy sie na wygląd :P ... ale tego że istnieje coś takiego jak wzrokowcy nei da się zmeinić :D
Catzz Rulzz!
viltz
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 01.10.2002, 17:54

Re: chlopcy na temat dziewczyn...

Post autor: viltz »

no wiesz julka ja piszac ta aqrat pszypomnialem se o twojej naszywce a to ze siem odechciea i rece opadaja to moje prywatne odczucie:P
Follow the raper, my darling!
Juleczka
Młody aktywny
Posty: 35
Rejestracja: 13.10.2002, 16:27

Re: chlopcy na temat dziewczyn...

Post autor: Juleczka »

No wiesz Kuba ...
nie wiedzialam ze ci sie odechciewalo na moj widok trzeba bylo mi to powiedziec to bym ci sie nie pokazywala...
Ale zapamietam to sobie...
I love Mr. W.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: chlopcy na temat dziewczyn...

Post autor: Paweł »

dla niewtajemniczonych viltz to kuba > znajomy Juleczki :mrgreen:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
ODPOWIEDZ