chlopcy na temat dziewczyn...

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
Juleczka
Młody aktywny
Posty: 35
Rejestracja: 13.10.2002, 16:27

Re: chlopcy na temat dziewczyn...

Post autor: Juleczka »

heh dzieki pawel
ale zainteresowany chyba bedzie wiedzial o kogo chodzi...
Poza tym nie wiem czy jeszcze znajomy nie chce miec znajomych ktorzy tak o mnie mysla... :evil: :evil: :evil:
I love Mr. W.
DRACO
Młody rozbrykany
Posty: 224
Rejestracja: 28.09.2002, 18:57
Lokalizacja: I po co :P

Re: chlopcy na temat dziewczyn...

Post autor: DRACO »

nie owijając w bawełnę zgadzam siem z Juleczką że ludzie to raczej wzrokowcy i najpierw patrzą na wygląd,niewiele osób myśli poważnie o nowo poznanej dziewczynie o wyglądzie quazimoda (chyba tak to siem pisze :P ) Ja sam jestem wzrokowcem mimo iż nauczyłem siem nie oceniać ludzi po wyglądzie, dość często siem na tym kiedyś przejechałęm jak byłem "mały" i szybko wyciągnąłem wnioski...
Raz się żyje, potem się tylko straszy...
Ja straszę już dziś!!!
Dark_kNight
Młody aktywny
Posty: 26
Rejestracja: 10.12.2002, 23:56
Lokalizacja: Kraków

Re: chlopcy na temat dziewczyn...

Post autor: Dark_kNight »

No mnie u dziewczyn chyba najbardziej wkurza to, ze proboja wywolac zazdrosc w chlopaku. Jak mnie to wqrwia, to nie macie pojecia........................... (chodzi mi o to, ze dobrze mi sie rozmawia z dziewczyna, juz cos miedzy nami zaiskrzylo, a ona bach, patrze, na moich oczach flirtuje z jakims gosciem, pol biedy jak moj qmpel, ale jak jakis obcy...) Od razu daje sobie spokuj z dziewczyna... Wieeeem ze moze one chca wiedziec, czy mi naprtawde zalezy, ale nie wiem, taki mam charakter...

No i tez nie lubie dziewczyn ciezko kapujacych, albo dziecinnych. Nie chodzi mi o flirt, ale taka dziecinnoisc na poziomie podstawowki...

U dziweczyn nie moge zniesc tez, ze chca niektore rządzić chlopakiem, np "teraz zrobimy to, a nie co innego"....

Mój ideał... hmm...... Nie moze palic ani cpac, ani za bardzo przesadzac z alkoholem... Nie wyobrazam sobie sytuacji, kiedy pierwszy raz caluje dziewczyne i BACH, czuje tyton. Chyba bym zwymiotowal. Juz bym wolal nieswiezy oddech................ No wazne jest abym sie tez dogadywal z dziewczyną, i wg mnie wyglad, bądz co bądz, jest wazny. Dziewczyna nie musi byc najladniejsza w szkole, ale przede wsyztskim, musi byc zadbana. I musi miec, ekhm, wydepilowane nogi i wygolone pachy...

I dobrze by było zeby miala toche kasy zebysmy mogli razem wyjezdzac na kolonie, a jkaby jeszcze jexdzila na snowboardzie i sluchala Nirvany............. O rany czy ja wymagam za duzo??? :)
Ludzie dzielą się na trzy grupy: na umiejących, i nie umiejących liczyć.
Dark_kNight
Młody aktywny
Posty: 26
Rejestracja: 10.12.2002, 23:56
Lokalizacja: Kraków

Re: chlopcy na temat dziewczyn...

Post autor: Dark_kNight »

A sie rozpisalem :)
Ludzie dzielą się na trzy grupy: na umiejących, i nie umiejących liczyć.
MGT
Młody aktywny
Posty: 81
Rejestracja: 28.08.2003, 23:12
Lokalizacja: Gdańsk

Re: chlopcy na temat dziewczyn...

Post autor: MGT »

charakter - jest najw2azniejszy - musi byc wierna, jak i mila i slodka, ladna tez powinna byc, chodz miec "cos" w sobie..
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: chlopcy na temat dziewczyn...

Post autor: ylka »

Ja sie wypowiem jako dziewczyna.
Odnosze wrazenie, iz chlopcy leca tylko na rozne 'laski' itepe czyli na wszelkie lalunie ubrane w mini itede... Ze lecicie tylko na stereotypy takie jak lalka Barbie (:P) i Pamela Anderson, mimo iz wszyscy wiernie zastrzegacie, ze "wyglad nie jest najwazniejszy" . A te inne dziewczyny, byc moze wartosciowsze, bez tapety na twarzy i bez 'braku przyodziewka' zostaja w tyle. Ale dlaczego? Mam nadzieje, ze ktorys z was mnie zrozumial i wyltumaczy mi to :).
smile like a melon slice : )
Indianka
Młody rozbrykany
Posty: 220
Rejestracja: 06.09.2003, 23:14
Lokalizacja: stary Ciechanówek :D

Re: chlopcy na temat dziewczyn...

Post autor: Indianka »

uljencja pisze:(...) chlopcy leca tylko na rozne 'laski' itepe czyli na wszelkie lalunie ubrane w mini itede... Ze lecicie tylko na stereotypy takie jak lalka Barbie (:P) i Pamela Anderson, mimo iz wszyscy wiernie zastrzegacie, ze "wyglad nie jest najwazniejszy" . A te inne dziewczyny, byc moze wartosciowsze, bez tapety na twarzy i bez 'braku przyodziewka' zostaja w tyle. (...)
A ja mysle, ze oni robia to nieswiadomie :D
K.
Don't Worry Be Happy
kto mnie nauczy grac na gitarze?
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: chlopcy na temat dziewczyn...

Post autor: Montana »

heh, wiecie co dziewczyny, to nie jest prawda. Ostatnio zauwazylam jak szlam miastem z kumplami przed nami szly 3 takie ladne lalunie i oni zaczelli je obgadywac, ze moze i sa ladne, ale to takie panienki na jeden wieczor, bo na bank nie mogli by sie w kims takim zakochac. Stwierdzili po prostu, ze jesli laska jest nawte super ladna, ale tepa to oni nie umowiliby sie z nia.....
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: chlopcy na temat dziewczyn...

Post autor: Piqs - X »

a ja kocham takie lalki barbie ; p, pomyslcie, nie musicie nic mowic, zero rozwijania tematu, zero myslenia, tylko patrzysz ; p i caly wieczor masz zajety ; p

PS nie jestem egoista i idiota ; p p p p p p
Indianka
Młody rozbrykany
Posty: 220
Rejestracja: 06.09.2003, 23:14
Lokalizacja: stary Ciechanówek :D

Re: chlopcy na temat dziewczyn...

Post autor: Indianka »

Piqs - X pisze: a ja kocham takie lalki barbie ; p, pomyslcie, nie musicie nic mowic, zero rozwijania tematu, zero myslenia, tylko patrzysz ; p i caly wieczor masz zajety ; p
Taaaaaaaak.......?
PS nie jestem egoista i idiota ; p p p p p p
Nieeeeeeee........?

- to tak a propos inteligencji u dziewczyn...
...badz jej braku...
K.
Don't Worry Be Happy
kto mnie nauczy grac na gitarze?
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: chlopcy na temat dziewczyn...

Post autor: Montana »

No to wymagan nie masz za duzych....
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: chlopcy na temat dziewczyn...

Post autor: Mirriam »

Tylko nie wiem jaki pozytek (oprocz doznan cielesnych) masz z takiej dziewczyny. Moze i ładna ozodoba przy Twoim ramieniu (sorry, że tak przedmiotowo...) ale raczej nie możesz sie z nią nigdzie pokazac, bo moglaby palnac jakies glupstwo i przez to pokazac swoj poziom inteligencji, co przy okazji rzutuje na Ciebie...
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: chlopcy na temat dziewczyn...

Post autor: Wang »

uljencja pisze:Ja sie wypowiem jako dziewczyna.
Odnosze wrazenie, iz chlopcy leca tylko na rozne 'laski' itepe czyli na wszelkie lalunie ubrane w mini itede... Ze lecicie tylko na stereotypy takie jak lalka Barbie (:P) i Pamela Anderson, mimo iz wszyscy wiernie zastrzegacie, ze "wyglad nie jest najwazniejszy" . A te inne dziewczyny, byc moze wartosciowsze, bez tapety na twarzy i bez 'braku przyodziewka' zostaja w tyle. Ale dlaczego? Mam nadzieje, ze ktorys z was mnie zrozumial i wyltumaczy mi to :).
nie masz racji. A chociaż nie do końca. Ja osobiście wole dziewczyny bez makijażu, albo z bardzo lekkim. Gdy całuje dziewczyne chce czuć jej usta i delikatną skórke na policzkach (;)) a nie niesmaczną szminke i puder przez który jeszcze kichne. Kobieta powinna być naturalnie piękna, a nie upiększona przez 2 kg tapety na twarzy. Mówi się, że każda kobieta jest piękna, ale każda na swój sposób... nie potrzeba makijażu. Ani mini spudniczek (chociaż są fajne ;)).
Veni Vidi Vici
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: chlopcy na temat dziewczyn...

Post autor: Fighter »

Kilka powodów dla których chłopak kocha dziewczynę:

1.Zawsze ładnie pachnie, nawet jeśli to tylko szampon
2. Sposób w jaki jej głowa zawsze znajduje najlepsze miejsce na twoim barku.
3. Jak ona słodko wygląda kiedy śpi
4. Łatwość z jaką wpada w twoje ramiona.
5. Jak ona słodko wygląda kiedy je
6. Sposób w jaki ubiera sie godzinami ale ostatecznie zabiera jej to tylko chwilkę
7. ponieważ zawsze potrafi być ciepła nawet jeżeli jest - 30 na podwórzu
8. Zawsze ładnie wygląda bez znaczenia co na siebie założy
9. Sposób w jaki odbiera komplementy nawet jeżeli oboje wiecie, że uważasz ją za najpiękniejszą istotę na Ziemi
10. Jak ona słodko wygląda kiedy się złości
11. Sposób w jaki jej ręce zawsze znajdują twoje
12. Sposób w jaki się śmieje
13. Za to co czujesz kiedy widzisz jej imię na dzwoniącym telefonie kilka minut po większej kłótni
14. sposób w jaki mówi - "Nie kłócimy się więcej"
15. Sposób w jaki całuje kiedy zrobisz coś miłego dla niej
16. Sposób w jaki całuje gdy powiesz "Kocham Cię"
17. Właściwie ........ za sposób w jaki ona całuje .......
18. Sposób w jaki wpada w twoje ramiona kiedy płacze
19. Później za sposób w jaki przeprasza że płakała z błahego powodu.
20. Sposób w jaki uderza oczekując że cię zrani
21. Później sposób w jaki przeprasza kiedy i tak Cię to nie zabolało.
22. Sposób w jaki mówi "Tęsknię za tobą"
23. To co czujesz gdy za nią tęsknisz
24 Sposób w jaki jej łzy powodują że chciałbyś zmienić świat żeby nic już jej nie zraniło ......

Możesz ich nie kochać, nienawidzić, chciałbyć żeby nie żyły lub wiesz że umrzesz bez nich ..... to nie ma znaczenia.

Ponieważ w życiu przyjdzie taka chwila, że staną się dla Ciebie wszystkim. Kochajmy je z miliona powodów, to nie jest rzecz umysłu ale bicie serca. Uczucie.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: chlopcy na temat dziewczyn...

Post autor: ylka »

wang pisze:
uljencja pisze:Ja sie wypowiem jako dziewczyna.
Odnosze wrazenie, iz chlopcy leca tylko na rozne 'laski' itepe czyli na wszelkie lalunie ubrane w mini itede... Ze lecicie tylko na stereotypy takie jak lalka Barbie (:P) i Pamela Anderson, mimo iz wszyscy wiernie zastrzegacie, ze "wyglad nie jest najwazniejszy" . A te inne dziewczyny, byc moze wartosciowsze, bez tapety na twarzy i bez 'braku przyodziewka' zostaja w tyle. Ale dlaczego? Mam nadzieje, ze ktorys z was mnie zrozumial i wyltumaczy mi to :).
nie masz racji. A chociaż nie do końca. Ja osobiście wole dziewczyny bez makijażu, albo z bardzo lekkim. Gdy całuje dziewczyne chce czuć jej usta i delikatną skórke na policzkach (;)) a nie niesmaczną szminke i puder przez który jeszcze kichne. Kobieta powinna być naturalnie piękna, a nie upiększona przez 2 kg tapety na twarzy. Mówi się, że każda kobieta jest piękna, ale każda na swój sposób... nie potrzeba makijażu. Ani mini spudniczek (chociaż są fajne ;)).
A wiesz co... Chyba mnie przekonales w bardzo duzym stopniu ;). Uzyles bardzo przekonujacych argumentow i dzieki nim moze zaczne wierzyc w chlopakow :>.
smile like a melon slice : )
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: chlopcy na temat dziewczyn...

Post autor: Wang »

uljencja pisze: A wiesz co... Chyba mnie przekonales w bardzo duzym stopniu ;). Uzyles bardzo przekonujacych argumentow i dzieki nim moze zaczne wierzyc w chlopakow :>.
ciesze się, że mi się udało... :) Mam dar przekonywania... ;)
Veni Vidi Vici
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: chlopcy na temat dziewczyn...

Post autor: ylka »

wang pisze:Mam dar przekonywania... ;)
Zostan akwizytorem :>.
smile like a melon slice : )
Natka
Młody aktywny
Posty: 32
Rejestracja: 27.01.2004, 19:05
Lokalizacja: Grudziądz

Re: chlopcy na temat dziewczyn...

Post autor: Natka »

[quote="bober"]no to moze janapisze moj ideal kobiety :D [trakiej ktora by byla ze mna ] :D
powinna to byc osoba dobra, mila, wpolczujaca, ladna, najlepiej brunetka
przedewszystkim powinna byc osoba nie ukrywac tego jaka jest, powinna byc szczera ...... najlepiej zeby sie za duzo nie malowala [makijaz/rz] bo wole dziewczyny o naturalnej urodzie a nie takie z kilogramem tapety na twarzy :twisted: ;)
nie powinna palic, pic ani miec zadnych gorszych nalogow [typu narkotyki] :P


NO taaaaa.... Ja mam długie czarne włosy,168 wzrostu, raczej sie nie maluje, jestem szczera i zawsze staram sie byc sobą. Poza tym nie palę i nie pije, nie mówiąc już o narkotykach, i ani mi to w głowie. No i co z tego??
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: chlopcy na temat dziewczyn...

Post autor: Fighter »

Natka pisze:No i co z tego??
I musi miec w sobie to cos :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: chlopcy na temat dziewczyn...

Post autor: Piqs - X »

A ja jestem piekny sliczny imteligeny szczery i wogole Leondaro di Caprio .. i co z tego ?
ODPOWIEDZ