Manga i inne

Książki jakie czytacie w wolnych chwilach, wieczorami, do poduszki, jadąc autobusem... Wszystko o czasopismach i prasie codziennej. Jednym słowem lektura jak się czyta ;-]
ODPOWIEDZ
Słonko
Młody aktywny
Posty: 24
Rejestracja: 05.04.2003, 07:32
Lokalizacja: Warszawa

Manga i inne

Post autor: Słonko »

Chciałam się zapytać czy ktoż z obecnych tu obecnych .....ej ale czemu wszyscy uciekli. Dobra koniec żartów chciałam się spytać czy lubicie choć troche Mange :) Śakieś komiksy, filmy no i jak kto woli Hentaie, ale to nie dla mnie;p i co sądzicie o Mandze ( za i przeciw )
"niemartw się jutro i tak będzie gorzej"
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Manga i inne

Post autor: bober »

jak bylem maly to ogladalem dragon balla ;D a jak bylem jeszcze mniejszy to czarodziejke z ksiezyca hehe :)

a co sadze? czemu nie... :]
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Słonko
Młody aktywny
Posty: 24
Rejestracja: 05.04.2003, 07:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: Manga i inne

Post autor: Słonko »

Hm... Człowieku takie żeczy oglądało prawie Każde dziecko. :wink: nieznasz nic poza Dragon Ballem i czarodziejkami z księżyca?? Manga jest nietylko dla dzieci, ale też dla młodzieży i dorosłych. :wink:
"niemartw się jutro i tak będzie gorzej"
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Manga i inne

Post autor: Paweł »

nie... i to powinno wystarczyć ;)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Słonko
Młody aktywny
Posty: 24
Rejestracja: 05.04.2003, 07:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: Manga i inne

Post autor: Słonko »

Za takie krótkie wypowiedzi to ja dziękuje, postoje. Po co przychodzicie skoro niewiecie co pisać, przeciez nikt was niezmusza ... :roll:
"niemartw się jutro i tak będzie gorzej"
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Manga i inne

Post autor: Piqs - X »

Sorx .. Słonko .. nie widziałem wczesniej tego tematu .. kofam mange i anime :] .. jestem kolekcjonerem =) ... mangi i anime :) .. ostatnio czekam na 19 tom Oh! My Goddess .. jush sie doczekac nie moge .. :) .. i VGA manga jest cool ..hehe ..a a anime .. wczysko .. nawet nie jestem w stanie wymienic ;) .. jakkby co .. masz swojego towarzysza :) .. nie jestes sama :D
Słonko
Młody aktywny
Posty: 24
Rejestracja: 05.04.2003, 07:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: Manga i inne

Post autor: Słonko »

No to sie ciesze!!!
19 komiks Oh ! My Goodess to ja przeczytałam już jakiś czas temu:)
nieprzepadam za nim ale nie jest najgorszy:) czytasz jescze jakies komiksy???
Na 100% moge polecić " Video Girl Ai '' wyszły już 3 tomiki ja czekam na 4:)

Ludzie piszcie gdzieście sie z mangą pierwszy raz stykneli i w jaki spoosób :) mnie kumpela z klasy namówiła. :wink:
"niemartw się jutro i tak będzie gorzej"
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Manga i inne

Post autor: Piqs - X »

Jezusku długa fistoryja .. <cfaniak> .. ale wczysk ozaczeło sie od anime =] i od tego że lubie "ruch" .. Mangi nie lubiałem bo była statyczna i nie atrakcyjna :P .. ale sie odcuciłem .. przemieniłem i kofam tesh mange :P (próbuje skołować skonś Berserka mange, ma ktos ;) ??? .. PLZ :D)
Słonko
Młody aktywny
Posty: 24
Rejestracja: 05.04.2003, 07:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: Manga i inne

Post autor: Słonko »

Mam pytanko :wink: a co to jest właściwie ten Berserek manga??? 8) I czy chodzisz gdzieś na spodkania Mangowe?? :wink:
"niemartw się jutro i tak będzie gorzej"
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Manga i inne

Post autor: Piqs - X »

Jest takież anime .. Berserkiem zwane .. ;) .. o ludziu co dzierzy wielgachny miecz .. i nim zzabija :P .. ale anime sie konczy qfa mac bez zakonczenia ;) .. a daleshe losy sa w mandze .. i teras nanią czaje (manga jest ciągem dalszym anime) .. a co do spotkan mangowych .. nie zyje w tak dushym miescie zeby one były ;) (chociaż w Kawaii niby jest napisane, że są ;)
Słonko
Młody aktywny
Posty: 24
Rejestracja: 05.04.2003, 07:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: Manga i inne

Post autor: Słonko »

Ja byłam może ze 2 może 3 do 4 razy na takim spodkaniu Mangowym :) niebyło źle ludzie fajni, było wesoło :P ale to było wtedy jak niemiałam co ze sobą zrobić w Niedziele ;p niemiałam chłopaka więc miałam sporo czasu wolnego:) a teraz mam najukochańszego chłopaka pod słońcem (Decain) i cały, no może większość wolnego czasu poświęcam jemu a szczególnie w weekend. Co do mangi to może poolecić komiks " Video Girl Al"- jak sama nazwa mówi jest to historia o dziewczynie która pochodzi z video :) wciągające, troche pokręcone, i ciut zboczone :lol: znaczy sie niema tam nic nieprzyzwoitego, chuba:) ale "Ai"-Główna bo chterka jest pokazana w wielu scenach np nago, ale przyznam ładnie ją zrobili jako poostać i z wyglądu i z charakteru:)
Po więcej Informacji prosze się zgłaszać w pokoju na trzecim piętrze zaraz po lewej. 8)
"niemartw się jutro i tak będzie gorzej"
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Manga i inne

Post autor: Phantom »

^_^ :mrgreen: :jeee: :mrgreen: ^_^

;)
olciak
Młody aktywny
Posty: 36
Rejestracja: 23.11.2002, 10:16
Lokalizacja: Gdańsk-New porT

Re: Manga i inne

Post autor: olciak »

na ten temat, to chyba nie mam wiele do powiedzenia!! Poprostu się na tym nie znam!! Chociaz kiedyś tez ogladałam Czarodziejki z księzyca :mrgreen: Moja ulubiona bajeczka :roll: Tylko to jest denerwujace, ze te dziewczyny sa takie ładne!!! I mozna kompleksów sie nabawić :twisted:
Chihuahua.........nanannana
Wakacjeeeeeee......!!!!!!!!!!!
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Manga i inne

Post autor: ::PiotreK:: »

ja osobiscie nic w tym fajnego niewidze ale tez niemam nic przeciwko osobom ktore to lubia
krooliczka
Młody aktywny
Posty: 80
Rejestracja: 26.05.2003, 00:14
Lokalizacja: Łódź

manga....anime..

Post autor: krooliczka »

konban wa :hihi:

co do mangi to lubie "cos smiesznego" np. 'dr.slump'.. natomiast anime to oczywista 'lain'(ach i ta muzyka..)

a jak sie wszystko zaczelo? juz w podstawowce kolega mnie tym "zarazil" :wink: , potem bylam na jakichs zjazdach i uczylam sie jpn, rysowalam,maniakalnie kupowalam 'kawaii' oraz mangi np. 'akire','locke`a','dedektywa jeza','x',michael`a','my goddess' i oczywiscie 'dr.slumpa', pozyczalam kasety od znajomego i probowalam cos "sciagnac" z internetu (bez pozytywnych wynikow :emm: )...
teraz zwazajac na brak czasu (ucze sie :fala: ) pozostalo mi kolekcjonowanie koszulek z motywami 'japonskimi', od czasu do czasu sluchanie x-japan, zbieranie 'usagi`ch' oraz :hihi: zbieranie paleczek...
cudowny kraj, wspaniala sztuka i kultura-jak wygram w totka :roll: to tam pojade...

a-tymczasem-borem-lasem sle pozdrowienia

bye-bye
Malamarshall

Re: Manga i inne

Post autor: Malamarshall »

ja jak bylsam mala ogladalam czarodziejki z ksiezyca :mrgreen:
Ale teraz?? Nigdy w zyciu... Za to moja siostra studiuje i oglada jeszcze Dragon Balla i zbiera jakies tam durne figurki!
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Manga i inne

Post autor: Piqs - X »

Własnie skonczylem 23 tom mangi Berserka, jest chyba ostatni .. ale w chooja nic sie nie wyjasnia !!!!!!!! Ktoś mi t o wyjasni o.O" ?
Indianka
Młody rozbrykany
Posty: 220
Rejestracja: 06.09.2003, 23:14
Lokalizacja: stary Ciechanówek :D

Re: Manga i inne

Post autor: Indianka »

No to moze nie jest ostatni? A zreszta, tak czasem bywa w mandze, to jest specyfika japonskiego poczucia humoru :/

A swoja droga, moze jestem dzieciuch, ale mange i anime lubie...

K.
Don't Worry Be Happy
kto mnie nauczy grac na gitarze?
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Manga i inne

Post autor: Polan »

Ja ostatnio poluję w necie na kolejne odcinki starej jak świat anime (w Polsce to czasy Polonii 1 były ) o takich piłkarzykach, Captain Tsubasa. Aż sobie się dziwię ale już kilka odcinków mam i z wielką przyjemnością je oglądam co jakiś czas, co z tego że jeden z napisami po angielsku, dwa z napisami francuskimi, i ze 4 po prostu po Japońsku ... i tak mi się miło ogląda, tylko tych odcinków jest chyba kilkadziesiąt a takie łądne wersje mają po około 170 MB :emm: ... Ale i tak Manga wciąga !! Przecież jeszcze teraz z kumplami rzucamy sobie tekstami z Dragon Ball'a i wcale nie musieliśmy być malutcy żeby to oglądać :)
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Manga i inne

Post autor: *MysterY* »

Manga było tego pełno w moim życiu. Najpierw Polonia1 która puszczała: Tsubasę itp.
potem POLSAT: Czarodziejka z księżyca
potem RTL7 [teraz TVN7]: Dragon Ball
potem HYPER: Cowboy Beobp [czy jakoś tak, spoko bajka dla młodzieży i dorosłych]
w między czasie były zdjęcia na Amigę 600 i gry takie jak [moja ulubiona z tego typu]: Final Fantasy 8. To były czasy hie hie. Pozdro dla wszystkich Mango-animo-maniacków
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
ODPOWIEDZ