[Pilna potrzeba!!! oczyszczanie ścieków (biologiczne)

Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
ODPOWIEDZ
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

[Pilna potrzeba!!! oczyszczanie ścieków (biologiczne)

Post autor: PLAGIATT »

witam wszystkich pilnie potrzebuje informacje strony internetowe szystko co jest na temat oczyszczania ścieków w sposób biologiczny będe bardzo wdzieczny za podanie chociaż jednego konkretnego adresu wielkie dzieki z góry..
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [Pilna potrzeba!!! oczyszczanie ścieków (biologiczne)

Post autor: PLAGIATT »

bardzo dziekuje bardzo się przydało i udało mi się z tego wszystkiego sklecic referat na 4 strony który będe czytał przed dyrekcją mojej szkoły... :D i dyrekcją innych szkół... no a potem dla innych klas :)... nasz facet od biologi zorganizowal coś w zasadzie seminarium i wziął mnie do zrobienia referatów i czytania i jeszcze 5 osób z mojej klasy i 3 z innej :) ale się boje :) niestety bo nigdy nie czytalem przed tak waaznymi osobami referatów i dotego przed innymi klasami :/

macie może jakieś rady for me ?? co zrobić by się nie zestresować :) ??
magdalenka
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 30.03.2003, 01:51
Lokalizacja: Malbork

biologiczne oczyszczanie ścieków

Post autor: magdalenka »

cieszę się że mogłam pomóc :D wiem jak powstrzymać stres hehe nie obgryzać paznokci :D aha POWODZENIA :wink:
pozdrawiam
magdalenka
ODPOWIEDZ