[Nasze Wymagania]

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
ODPOWIEDZ

Czy mamy wieksze wymagania i nieidzie z nami wytrzymać ???

Tak
12
43%
Nie
4
14%
Średnio na Jeża
12
43%
 
Liczba głosów: 28

PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

[Nasze Wymagania]

Post autor: PLAGIATT »

CZy niewydaje sie wam ze im bardziej dojrzewamy no i w okresie dojrzewania mamy coraz to wieksze mniemanie o sobie :) i wieksze wymagania ??? ( rodzice z nami nie moga wytrzymać ) hm...... bo mi sie wydaje że tak że to nas potwornie zmienia i nieraz nie idzie z nami wytrzymać a co wy otym myślicie ?????
dwie
Młody aktywny
Posty: 117
Rejestracja: 28.09.2002, 13:51

Re: [Nasze Wymagania]

Post autor: dwie »

hm... :) niom napefno nas ten okres dojrzewania zmienia stajemy sie nie dozniesienia:) ale coz takie zycie a podobno rocznik 86 jest innym rocznikiem 8) znaczy innym hm...chyba kazdy wie o co chodzi :? :lol: hehe a mniemania o sobie no w suumie niektorzy maja ogromne...a my znow jestesmy strasznie krytycze dla siebie ale tak ma byc 8) ....
ANO
Młody rozbrykany
Posty: 267
Rejestracja: 28.09.2002, 15:01

Re: [Nasze Wymagania]

Post autor: ANO »

to że niezności to prawda, a najgorze jak cała klasa przezywa w ten sam okres dojrzewanie, współczuje nauczycielą :mrgreen:
Drako
Młody aktywny
Posty: 62
Rejestracja: 29.09.2002, 17:28

Re: [Nasze Wymagania]

Post autor: Drako »

Ja bylme tak niesnoscy ze 2 razy juz siedzialem na doklu na policji

Czegoi teraz załuje i przeprasam rodziców
PAL MAL
Młody rozbrykany
Posty: 381
Rejestracja: 21.10.2002, 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Nasze Wymagania]

Post autor: PAL MAL »

U mnie w byłej klasie gim byliśmy uważani za najgorszy rocznik w dziejach szkoły. Na koniec roku szkolnego dyrektora nakazała wszystkim nauczycielom przepuszczać ludzi z naszego rocznika. Nie chciała żeby nawet jedna osoba została z tego rocznika. Więc o oceny nie trzeba było się bać, tylko to olewanie odbiło się na testach kompetencji :(
YO MY BROTHER!
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: [Nasze Wymagania]

Post autor: Basko »

Ja mam zaje***cie wysokie mniemanie o sobie i spotykam się coraz częściej z tym, że ludzie zwracaja mi uwagę, że jestem ZBYT pewna siebie. heh. A ja siebie lubie taką. Wcześniej byłam szara myszką, która wogóle w siebie nie wierzyła, teraz moge wszystko!!!!!
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: [Nasze Wymagania]

Post autor: Phantom »

Basko respekt 8)

Mam to samo :mrgreen: i jak na razie dobrze na tym wychodzę :jeee:

:mrgreen:
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: [Nasze Wymagania]

Post autor: DianaR »

Ja nie zawsze jestem pewna siebie... ale zakrywam to moim nie wyparzonym językiem. Wikszość okresu dojrzewania mam już za sobą, a więc nawet dogaduje się ze staruszkami, ale nadal jak coś mi odbiera pewność siebie to reaguję złością. Ale ogólnie to da się ze mną żyć! :mrgreen: :mrgreen:
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Mitur
Młody aktywny
Posty: 21
Rejestracja: 16.05.2003, 21:43
Lokalizacja: ___{.nie.wiem.}__

Re: [Nasze Wymagania]

Post autor: Mitur »

No właśnie - kiedyś wystarczyło mi walenie konia, ale odkąd mi wyskoczyła gula to chce być murzynem i dotykać cyców jakiejś fajne laski i sie spuscic... masz rację - mam coraz większe wymagania :D
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: [Nasze Wymagania]

Post autor: DianaR »

Mitur kup sobie lepiej gumową lale, bo twój poziom inteligencji jest porażający i nie wiem czy jakakolwiek dziewczyna będzie miała ochotę na rozmowę z tobą, a nie wspomne o głębszej czy bardziej zażyłej znajomości!? :twisted:
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Mitur
Młody aktywny
Posty: 21
Rejestracja: 16.05.2003, 21:43
Lokalizacja: ___{.nie.wiem.}__

Re: [Nasze Wymagania]

Post autor: Mitur »

DianaR pisze:Mitur kup sobie lepiej gumową lale, bo twój poziom inteligencji jest porażający i nie wiem czy jakakolwiek dziewczyna będzie miała ochotę na rozmowę z tobą, a nie wspomne o głębszej czy bardziej zażyłej znajomości!?
Po primo: wole chłopców
Po drugio: nie lubie lal, wole chłopców
Po trzecio: jestem mądry, więc po co mi jeszcze inteligencji, skoro wole chłoców????
Przem
Młody aktywny
Posty: 23
Rejestracja: 17.05.2003, 21:59

Re: [Nasze Wymagania]

Post autor: Przem »

first: mitur taki juz jest... glupi jak para kaloszy ale to wlasnie robi z niego tak wartosciowego i orginalnego clowieka...

second: co do jego gadek to "Zobacz nas!!!"... nie slyszeliscie o tej kampanii?? przeciez nie mozemy traktowac homoseksualistow jak odmiencow... sa i tacy ludzie wsrod nas i powinnismy z nim zyc...
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: [Nasze Wymagania]

Post autor: Phantom »

Mitur pisze:No właśnie - kiedyś wystarczyło mi walenie konia, ale odkąd mi wyskoczyła gula to chce być murzynem i dotykać cyców jakiejś fajne laski i sie spuscic... masz rację - mam coraz większe wymagania :D
Chłopie skąd Ty się urwałeś :?: :zdziwko:

Poziom taki, że czytać się nie da :?
Przem
Młody aktywny
Posty: 23
Rejestracja: 17.05.2003, 21:59

Re: [Nasze Wymagania]

Post autor: Przem »

ta?? on ma taki poziom?? a skad on to czerpie z tymi gulami murzynami i innymi?? no skad?? z postiow innych kolesi!!! przeciez co poniektorzy wlasnie takie pisza posty i czemu by z kogos jaj se nie porobic??

a tak btw to: Mitur ale ty beznadziejne posty piszesz..!!! przeciez tego sie czytac nie da!!! poziom prawie rowny dianarze!! :P:P:P:D:D:D:D
Shirya
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 25.02.2003, 23:04
Lokalizacja: Kosmos

Re: [Nasze Wymagania]

Post autor: Shirya »

Ze mną daje się wytrzymać. Nie przeczę, że nie jestem zbyt ugodową osobą... zawsze mam swoje zdanie i nie boję się go bronić. Ludzie często rezygnują z dyskusji ze mną bo zbyt szybko wyprowadzam ich z tzw. równowagi. Nie moja wina, że wmiast używać dobrych i chytliwych argumentów zaczynają krzyczeć.
Moje wymagania nie zmieniają się zbyt drastycznie wraz z wiekiem, pozatym zawsze byłam osobą pewną siebie, bo znam swoja wartość.... Dobrze mi tak, jak jest i za nic nie chciałabym tego zmieniać. Zresztą nie muszę zmieniać :D:D
Mamy w życiu prawo popełniać wiele błędów oprócz jednego- tego, który niszczy nas samych.....
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: [Nasze Wymagania]

Post autor: Basko »

ale kolesie zajebiste wrzuty macie, heeeeee, boki zrywać. Chce więcej!!!! :mrgreen: :P
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [Nasze Wymagania]

Post autor: PLAGIATT »

ey uspokujcie się bo ja zaraz nie wytrzymam nerwowo..... i znóf pare osób będzie do mnie miało pretensje.... piszcie na temat ikulturalnie...

To był przykład wsumie wzrostu moich wymagań....
Przem
Młody aktywny
Posty: 23
Rejestracja: 17.05.2003, 21:59

Re: [Nasze Wymagania]

Post autor: Przem »

PLAGIATT pisze:To był przykład wsumie wzrostu moich wymagań....
nie wiem jak rodzice z toba wytrzymuja...
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: [Nasze Wymagania]

Post autor: ::PiotreK:: »

ze mna na 100% nikt niewytrzymuje wszyscy mi to muwia
tylko niewiem dlaczego jestem przeciez cichym skromnym czlowiekiem:P
Diana
Młody rozbrykany
Posty: 290
Rejestracja: 11.02.2003, 23:54
Lokalizacja: rzeszów

Re: [Nasze Wymagania]

Post autor: Diana »

nio ja im starsza tym więcej ludzi potrafi ze mna wytrzymac :D ale dalej daje czasem ostro popalić rodzince chociaż wszyscy starają się mnie upilnować nawet w szkółce przestałam nauczycieli dobijać :)
szkoła jest jak wibrator - dobrze robi ;)
ODPOWIEDZ