Sny

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
ODPOWIEDZ
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Sny

Post autor: Basko »

Każdy z nas śpi od zcasu do czasu. Czy wiecie, że każdej nocy śni nam się coś, tyle że w momencie przebudzenia zapominamy co to było? ja nigdy nie zapomnę najpiękniejszego mojego snu. To było dosyć dawno, ale najważniejsze szczegóły pamiętam. Wiem, że dowiedziałam się wtedy, że zostały mi 3 dni życia bo byłam nieuleczalnie chora. w dodatku okazało się, że kobieta, którą uważałam za matkę nią nie jest i poznałam moją prawdziwą mamę, moje nowe rodzeństwo, przeprowadziłam się wraz z tatą do nowej rodziny, tata stał się dla mnie najmilszy na świecie i wszytsko było mi wolno. Miała się odbyć wyprawa-moja i moich przyjaciół. To była wyprawa przez doliny, łąki i góry, a naszym celem była rzeka, która miała mnie uleczyć. Sniły mi się te łąki i góry i były tak piękne, że do dziś nie moge wyjść z zachwytu. Ale w tym śnie nigdy nie doszłam do owej rzeki. Może następnym razem. A jaki był wasz najpiękniejszy sen?
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Sny

Post autor: PLAGIATT »

Basko pisze:Każdy z nas śpi od zcasu do czasu. Czy wiecie, że każdej nocy śni nam się coś, tyle że w momencie przebudzenia zapominamy co to było? ja nigdy nie zapomnę najpiękniejszego mojego snu.
Niechciałbym nic mówić ale tu sobie za przeczyłaś :) a po drugie człowiek często śpi a nie od czasu do czasu :D.
Nic więcej nie napisze bo niepamietam żadnego snu... raczej żaden aż tak piękny nie był bo mi nie utkwił w pamięci :P
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: Sny

Post autor: Basko »

To co przytoczyłeś było rodzajem żartu. I rzeczywiście ujmując ściślej, budząc się zapominamy treść snu, ale są sny, które niweiadomo z jakich powodów kodują się w naszej pamięci.
P.S nie czepiaj się szczegółów :twisted:
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Sny

Post autor: Paweł »

... gdyby tak wszystkie sny się spełniały :hihi:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: Sny

Post autor: Basko »

Nie licząc tych zwanych koszmarami :twisted:
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Sny

Post autor: DianaR »

mi się ostatnio śniło, że facet z histori postawił mi 5 na koniec. rano w szkole przeżyłam rozczarowanie bo było tam tylko 4 :(
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Sny

Post autor: macey »

ja sobie mam sny....... normalnie....... czasami...... :> i dzieja sie w roznych miejscach..... ciekawych......
w swieta jechalem do szklarskiej... jade samochodem i mijam miejsca akcji mych snow..... nie moglem uwierzyc..a jednak te same miejsca... jak zobaczylem ten murek i ten slup....odrazu mi sie przypomnial sen.. to samo miejsce......ciekawe....
kilka takich miejsc bylo podczas tej podrozy....
bardzo ciekawe......
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Sny

Post autor: macey »

hymmmm wiesz co ci powiem kolego.....
bardzo ciekawe..... i dziwne..... .. bardzo dziwne ciekawe uczucie.. :>
emailowiec
Szalony pismak
Posty: 877
Rejestracja: 23.10.2002, 18:16
Lokalizacja: O.

Re: Sny

Post autor: emailowiec »

hehe Macey, może juz tam kiedys byłes i widziałeś ten słupek... :wink:
;)
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Sny

Post autor: macey »

macey pisze: kilka takich miejsc bylo podczas tej podrozy....
ehm....... odrazu sen mi sie przypomniall..
a do szklarskiej 1 raz jechalem....
emailowiec
Szalony pismak
Posty: 877
Rejestracja: 23.10.2002, 18:16
Lokalizacja: O.

Re: Sny

Post autor: emailowiec »

macey, czy ty przypadkiem nie gadasz sam do siebie czasami... :?: :P
;)
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: Sny

Post autor: Basko »

A czy macie tzw. prorocze sny? Mi kilka razy się to zdarzyło i to też było baaardzo dziwne. Niestety kiedy sniło mi isę że wygrałam w totka, okazało się, że był to fałszywy alarm. Albo czy nawiedzają was te same sny, rano sobie myślicie- to już było-albo-oglądałem ten film wcześniej? Ja tak miałam i to z koszmarami. coś strasznego!!! :twisted:
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Sny

Post autor: DianaR »

Mówi się, że sny to mowa naszej podswiadomości w takim razie co wyrażają nasze koszmary nocne?!
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: Sny

Post autor: Basko »

moim zdaniem koszmary wyrażają nasze podświadome lęki i zastanawiając się nad treścią przyśnionego koszmaru można się wiele ciekawego o sobie dowiedzieć :twisted:
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Sny

Post autor: DianaR »

A czy jest możliwe, że odzwierciedlają nasze wydarzenia z przeszłości, któr miały na nas duży wpływ?
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: Sny

Post autor: Basko »

W snach wszystko jest możliwe. Jeżeli jakieś wyrażenia wywarły piętno na naszej psychice, to normalne, że powracają do nas wspomnienia w postaci snów lub koszmarów.
peredhil
Młody aktywny
Posty: 9
Rejestracja: 29.04.2003, 20:31

Re: Sny

Post autor: peredhil »

ja mam sny ktore mi sie bardzo podobaja.... w czasach w ktorych chcialbym zyc...
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Sny

Post autor: DianaR »

Mi się mi mój dzisiejszy nie zabardzo podobał. Najpier zjadałam hamburgery. Potem latałam z kubkiem kawy po całym mieście i chciałam sprzedać swoje srebrne pierścionki ( a ja wogóle nie nosze żadnego srebra ). Jak już sprzedałam te pierścionki to leciałam przez całe miasto z tym kubkiem w ręka a ludzie się na mnie tak dziwnie patrzyli. Potem się okazało, że moja mama jest w domu i się strasznie kryłam, żeby nie zobaczyła tego kubka.
To było straszne!
A w zasadzie to strasznie dziwne!!!
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: Sny

Post autor: Basko »

I o to chodzi. Życie jest tak monotonne, że przynajmniej te nocne sny muszą być zaskakujące i dziwne.
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Sny

Post autor: macey »

ktos sie bawil w usuwane postow ? :P czy mi sie zdaje..
podobno to luzne forum...
ale jak sie myle.....
aaaaaaa zeby nie robic oftopicow..

sny som fajne czasam nawet az za fajne :D hyhyhy i siem budzimy iiii... siem konczy ta fajna nierzeczywistosc..
ODPOWIEDZ