Sny

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Sny

Post autor: Paweł »

macey: nie, poprostu topic zszedł za bardzo z tematu i posty zostały wydzielone do innego topicu 8)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Sny

Post autor: DianaR »

A później człowiek się dziwy, że mu posty nóg dostają :mrgreen:
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Sny

Post autor: ::PiotreK:: »

mi jeden sen utkwil w pamieci na bardzo dlugo snilo mi sie to dobre 5-6 lat temu

uciekalem od takie dziwnego stwozenia niepamietam jak to sie nazywa ale to ma cialo konia a tam gdzie powinna byc glowa jest cialo czlowieka od pasa
ale to mnie gonilo po labiryncie kiedy wbieglem w slepa uliczke to cos wyciagnelo pistolet wycelowalo pamietam ze sie strasznie balem wtedy i strzelilo wtedy sie obudzilem caly spocony


po prostui straszne :P
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Sny

Post autor: Phantom »

.....:::::piotrek:::::... pisze:
uciekalem od takie dziwnego stwozenia niepamietam jak to sie nazywa ale to ma cialo konia a tam gdzie powinna byc glowa jest cialo czlowieka od pasa
Uciekałeś przed Centaurem :mrgreen:



A reszta snu całkiem ciekawa :mrgreen: Najlepszy był pistolet u centaura :mrgreen: W snach wszystko możliwe 8)
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Sny

Post autor: ::PiotreK:: »

dzięki za przypomnienie nigdy niemoge tego zapamietac
n bardzo jny sen tylko szkoda ze mi sie przysnil tak sie wtedy balem ze do tej pory go pamietam doslownie jakby to bylo na zywo
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Sny

Post autor: DianaR »

Mi się ostatnio śniło, że wchodząc do szkoły na mature ustną z polskiego spadłam ze schodów. Złamałam nogę i zawieźli mnie na pogotowie. Stamtąd wujek mnie zawiózł do szkoły żebym zdawała tą maturę. No i w końcu weszłam do klasy w krótkiej czarnej spódnicy, prawej nodze w gipsie w białym adidasie na lewej stopie.
Nawet nie wiecie jak ja dziwnie wyglądałam!
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Kamil
Szalony pismak
Posty: 517
Rejestracja: 29.09.2002, 09:34

Re: Sny

Post autor: Kamil »

To o moich snach lepiej nie wspominać, najczęstszy to:
Jestem na basenie, nagle wchodzi patrol policjii i mnie zabiera. Nie przedstawiono mi żadnych zarzutów, po 24h wypuścili mnie do domu. Kolejnego dnia przyszło wezwanie do sądu w sprawie....... nie płacenia podatków :hihi: Zostałem skazany na 4 lata aresztu domowego i zapłacenie zaległych podatków z odsetkami. Coś czuje, że to przez te PIT-y co za kasę czasami wypełniam :nom:
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Sny

Post autor: DianaR »

A mi się ostatni sniło, że ścinam włosy na krótko. I wiecie co zaczynam się nad tym zastanawiać, a może nadszedł czas by ściąć włosy. W końcu to już od trzech lat zapuszczam. Nudne to się powoli staje!?
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: Sny

Post autor: Basko »

mi też ostatnio sniły się moje obcięte włosy. Znowu obcięłam się w nim na chłopaka a już miałam takie ładne długie włosy. we śnie tak tego żałowałam, że aż mniw ogarniało dziwne uczucie
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Sny

Post autor: bober »

O jejku ale macie sny :oops2:
Ja raz mialem taki fajny sen... do dzis przed snem sie modle aby sie powtorzyl! ;-)
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
demon
Młody aktywny
Posty: 18
Rejestracja: 21.01.2003, 17:27

Re: Sny

Post autor: demon »

mi sie snila kolezanka :>
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Sny

Post autor: DianaR »

A ja wedle mego snu obciełam moje piękne włosy i ani trochę nie żałuje!!!
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Sny

Post autor: ::PiotreK:: »

mi sie dzis snilo ze u mnie w parafi papiez byl niewiem czemu mi to sie snilo tak z niczego
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Sny

Post autor: DianaR »

A mi się dziś nic nie śniło i moze lepiej, bo mam dośc dziwnych snów. Od snów też trzeba odpocząć!
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Sny

Post autor: Phantom »

Mnie się rzadko kiedy coś śni :( Podobno sny są, jak człowiek jest wypoczęty ( :| ), a ja ciągle niewyspany i zmęczony chodzę :?
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Sny

Post autor: DianaR »

Człowiek zawsze coś śni tylko, że nie zawsze sny się pamięta.
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Sny

Post autor: Piqs - X »

Ja np budze sie zapózno .. 15 minut po zakonczeniu fazy R.E.M i nigdy nicn ie pamietam ;( .. czasem tylko czastkowe info, ale to naprawde prawie nic . chcialbym miec ql sen i go pamietac :(
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: Sny

Post autor: Basko »

Jakie ja mam ostatnio sny, to ja nie wierze. Np. akcja mojego snu była dawno dawno w przeszłości. Należałam do jakiejś osady, nie wiem jak to nazwać i mieliśmy prowadzić wojnę morską z naszymi wrogami. Oni byli oczywiście od nas silniejsi i liczniejsi aż do tego stopnia że u nas musiały walczyć także kobiety w tym ja. Moje uczucia były jak prawdziwe. Normalnie cholernie bałam się życie. Wiedziałam, że przegramy, że nas wszystkich wybiją, a jednocześnie miałam nadzieje, że ocaleje. Wyobrażałam sobie co się stanie jak spadne z statku do morza, ocaleje, a wokół mnie będą pływały trupy moich przyjaciół. Ten sen był jak oglądany przeze mnie film. Widziałam jak szliśmy w pochodzie ładować się na statek. Widziałam zmartwione, brudne twarze moich ludzi. Potem poszłam do młodego kapitana, który był równie przerażony. I nagle usłyszałam dzwięki ich rogu wzywający do bitwy. Potem obudziłam się. :roll:
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sny

Post autor: Anuś »

dziś mi się śniło, że kolega, z którym się nie odzywamy podwiózł mnie na stopa i nawet ze mną pogadał...Błahahahahahahahaha...nierealne...
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Sny

Post autor: Paweł »

Anusia25 pisze:Błahahahahahahahaha...nierealne...
... ale od tego mamy własnie sny :wink:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
ODPOWIEDZ