Sny

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sny

Post autor: Anuś »

hm...no w sumie tak. I w sumie odezwał się do mnie, ale to była kłótnia, a nie rozmowa...ups...pozdrowionka
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Sny

Post autor: macey »

to co ostatnio mi sie snilo to dopiero wyjepka w kosmos :D (jak dla mnie :P)

Jest sobie wycieczka klasowa... jakies ognicho .. i pelno wińska :D i bylo sobie ognisko...z opiekunami oczywiscie, wiec nie pilismy (-; . No i na winach byly ceny...
Ognisko sie skonczylo. i my ..fuch.. winska pod koszulke :D i wychowawczyni cos sie zaczela pluć , i w nogi. I tak uciekam uciekam.. pacze na to wińsko i na tą cene.. i ona rośnie im dalej od ogniska jestem :D hue hue ale kit z cena...wołem jej .... "zostaw mnie, nie widzisz ze wino drożeje " buehehhehe ... dobra.. pozniej se odpoczywam bo sie zmeczylem.. a ona rach na mnie. "oddawaj wino!! " ja: "nie...bo juz za drogie" i tu punkt kulminacyjny... wychowawczyni wyciągnela pistolet i mi kulke dala :D bueheheh... i tak zginąłem za wino... ale jeszcze sie nie obudzilem... to nie koniec...
nastepnie bylo ze latalem jako juz duch... i lece do kumpli... ""tej.. nauczycielka mnie zajebala" nie pamietam co oni dokladnie mowili... ale kit.. churkiem zawolalismy "zemsta" i tak ja nawiedzalem jako duch... .. hehehe pozniej niepamietam przy czym sie obudzilem..
ale sen... sami ocencie :D :lol: :lol:

dobre w piczaka :lol:
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Sny

Post autor: Paweł »

macey: mam pytanie, co piłeś przed pójściem spac? :wink: :mrgreen:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Sny

Post autor: macey »

w sumie...... niepamietam... :D
ale sen zajefany :D
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Sny

Post autor: DianaR »

A mi się dziś przyśniło, że jade z kumplem samochodem, dojeżdzamy do pasów, a tam na pasach kobieta i dwóch męźczyzn takich strasznie rozjechanych. Zaraz się obudziłam i co próbowałm zamknąć oczy to to widziałam i nie umiałam spać. :?
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Indianka
Młody rozbrykany
Posty: 220
Rejestracja: 06.09.2003, 23:14
Lokalizacja: stary Ciechanówek :D

Re: Sny

Post autor: Indianka »

Wczoraj snilo mi sie, ze pogodzilam sie z qmplem, z ktorym bylam poklocona.
A dzisiaj naprawde do mnie podszedl i sie pogodzilismy :D
Cud, czy co? :P
K.
Don't Worry Be Happy
kto mnie nauczy grac na gitarze?
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Sny

Post autor: DianaR »

Mi się od czterech dni co noc śni, że robie mizerie z ogórków, a później się okazuje, że ogórki są gorzkie. A fuj!
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Indianka
Młody rozbrykany
Posty: 220
Rejestracja: 06.09.2003, 23:14
Lokalizacja: stary Ciechanówek :D

Re: Sny

Post autor: Indianka »

Dzisiaj przysnil mi sie- nie pozar, nie zadne plonace cos, tylko ogien. Przysnelam nad biologia i widze ten ogien w takim polsnie... Bardzo dziwne uczucie!

"Snil mi sie Freud. Co to znaczy?" S.J.Lec

K.
Don't Worry Be Happy
kto mnie nauczy grac na gitarze?
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Sny

Post autor: bober »

A mnie się śniła pewna pani... ;-p
Ogólnie cały czas teraz mam sny, dosłownie na załóżmy 7 h snu, mam 7 h snów, cały czas... ciągle i ciągle coś mi się kłębi w głowie... i chodze cały czas niewyspany ;-\
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
mmloda
Szalony pismak
Posty: 537
Rejestracja: 15.07.2003, 13:32
Lokalizacja: z ekwadoru

Re: Sny

Post autor: mmloda »

czemu tak jest ze czasem sie nie pamita snow??? a czem pole nich sie pamita a gruga nie
KoChAm MoJe SłOnEcZkO
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Sny

Post autor: Mirriam »

A ja ostatnio albo nie pamiętam moich snów, albo są to totalne głupoty, których wolalabym niepamiętac... :roll:
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
mmloda
Szalony pismak
Posty: 537
Rejestracja: 15.07.2003, 13:32
Lokalizacja: z ekwadoru

Re: Sny

Post autor: mmloda »

a ja tam walsnie ost pamietam moje sny, Ale kiedys to nie moglsm sobie przpomniec. Mam takie super sny teraz
KoChAm MoJe SłOnEcZkO
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Sny

Post autor: Montana »

w sumie to sobie przypomnialam, ze juz dawno nie pamietalam swoich snow. ciekawe dlaczego...??
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
mmloda
Szalony pismak
Posty: 537
Rejestracja: 15.07.2003, 13:32
Lokalizacja: z ekwadoru

Re: Sny

Post autor: mmloda »

nie wiem. podobno sa diwe sfery snu. Taka lekka i taka twarda. Ale z ktorej sie cos pamieta to nie wiem
KoChAm MoJe SłOnEcZkO
Indianka
Młody rozbrykany
Posty: 220
Rejestracja: 06.09.2003, 23:14
Lokalizacja: stary Ciechanówek :D

Re: Sny

Post autor: Indianka »

Pamieta sie z tej lekkiej- fazy R.E.M. (rapid eye movements)- fazy szybkich ruchow galek ocznych.
Spijcie rowno 5 godzin, to wszystko zapamietacie. Tylko sie nie wyspicie :P
K.
Don't Worry Be Happy
kto mnie nauczy grac na gitarze?
apocaLipsa
Młody aktywny
Posty: 31
Rejestracja: 01.05.2003, 21:45
Lokalizacja: Łódź

Re: Sny

Post autor: apocaLipsa »

wrócę do tematu właściwego :wink:

moj najpiekniejszy sen byl nieco dziwny... snil mi sie troche ponad temu...

Snilo mi sie ze lewituje, ze moja dusza unosi sie nad cialem gdzies daleko.
Polecialam tak sobie do jakiegos dziwnego i cudownego miejsca. Wszystko tam bylo przepelnione niezwykle jasnym swiatlem, bujna zielenia... ale nie bylo tam zadnych ludzi.
Posrodku tej niezwyklej krainy znajdowaly sie ogromne wrota.
Unioslam sie troche ponad ziemia i dolecialam do nich. Chcialam je otworzyc sila, ale wtedy stawialy opor. Sprobowalam delikatnie i wtedy sie otworzyly. W srodku byla ogromna przestrzen. Byly ogromne witraze, wysokie rzezby, i jacys ludzie, wpatrzeni we mnie.... lecialam tak sobie pomiedzy tym wszystkim... i nagle sie obudzilam...

hehe 8) ale sen naprawde piekny... bardzo zapadl mi w pamieci
"to co ważne jest niewidoczne dla oczu... trzeba patrzeć sercem" - Antoine De Saint - Exupery
Indianka
Młody rozbrykany
Posty: 220
Rejestracja: 06.09.2003, 23:14
Lokalizacja: stary Ciechanówek :D

Re: Sny

Post autor: Indianka »

apocaLipsa pisze: Polecialam tak sobie do jakiegos dziwnego i cudownego miejsca. Wszystko tam bylo przepelnione niezwykle jasnym swiatlem, bujna zielenia... ale nie bylo tam zadnych ludzi.
Posrodku tej niezwyklej krainy znajdowaly sie ogromne wrota.
Unioslam sie troche ponad ziemia i dolecialam do nich. Chcialam je otworzyc sila, ale wtedy stawialy opor. Sprobowalam delikatnie i wtedy sie otworzyly. W srodku byla ogromna przestrzen. Byly ogromne witraze, wysokie rzezby, i jacys ludzie, wpatrzeni we mnie.... lecialam tak sobie pomiedzy tym wszystkim... i nagle sie obudzilam...
A moze przysnilo Ci sie niebo?
K.
Don't Worry Be Happy
kto mnie nauczy grac na gitarze?
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Sny

Post autor: macey »

Indianka pisze:
apocaLipsa pisze: Polecialam tak sobie do jakiegos dziwnego i cudownego miejsca. Wszystko tam bylo przepelnione niezwykle jasnym swiatlem, bujna zielenia... ale nie bylo tam zadnych ludzi.
Posrodku tej niezwyklej krainy znajdowaly sie ogromne wrota.
Unioslam sie troche ponad ziemia i dolecialam do nich. Chcialam je otworzyc sila, ale wtedy stawialy opor. Sprobowalam delikatnie i wtedy sie otworzyly. W srodku byla ogromna przestrzen. Byly ogromne witraze, wysokie rzezby, i jacys ludzie, wpatrzeni we mnie.... lecialam tak sobie pomiedzy tym wszystkim... i nagle sie obudzilam...
A moze przysnilo Ci sie niebo?
K.
nee... to byla strefazs9 ;]
ODPOWIEDZ