[Policja!!!]

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
ODPOWIEDZ

Czy Policja spełnia swoje obowiazki ???

Tak
10
53%
Nie
9
47%
 
Liczba głosów: 19

PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

[Policja!!!]

Post autor: PLAGIATT »

Hm..... wedlug mnie Policja w ostatnim czasie nie wypelnie swoich obowiazków i nadużywa swoich praw !!! Pewnego razu mój kumpel który siedzial sobie w PC Parku (parku gdzie spotykaja sie mafiozy) na ławeczce podeszła do niego Policja i go spisała bez powodu ;] no albo 2 kumpel jadac na rowerku przejezdzal kolo Policji i krzyknoł HWDP i również go spisali :/ hm....... cos tu nietak po co spisuja ludzi co niestwarzaja zagrozenia i nielapia przestepców w ogóle Policja to jakas dziwna organizacje !!! blehh.... dużo by opowiadac tu onich :] i na pewno bym nieuslyszal doibrego zdania :) no albo to iż przyjezdzaja po Pijaczków pod moj blok którzy robia zadyme :] i gdy widza Policje z dalekja rozchodza sie i jeszcze centralnie kolo nich przechodza a oni nic Policja chyba juz poszli sobie wr.... :evil: to sie musi zmienić !!!
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: [Policja!!!]

Post autor: Paweł »

ja mam złe i dobre "wspomnienia" z policji.....

raz mi pomogli i to bardzo..... 8)
znowu, np. wczoraj byłem w geancie i widziałem dwoch mundurowych z reklamówkami pełnymi jakiego browca w puszcze :lol:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: [Policja!!!]

Post autor: macey »

może kupili na czas "po służbie" :> nie mozesz odrazu ich o coś posądzać... policjant tez czlowiek... musi pic ;)
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: [Policja!!!]

Post autor: Paweł »

no nie wiem 8)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

hm...

Post autor: PLAGIATT »

hm... a wy co tu tacy podejrzliwi moze znalezli pijaka robil rozrobe i mu skonfiskowali zeby niepil i zeby sie uspokoil :P | chociaz niemam zaufania do Policji naszej ... wr....
crun
Młody aktywny
Posty: 21
Rejestracja: 30.09.2002, 17:09

Re: [Policja!!!]

Post autor: crun »

Ja osobiścię nie darzę szacunkiem Policij polskiej. Jakoś się tak składa, że ludzie boją się policij, zamiast czuć się bezpiecznie... Ja osobiście jak widzę p., to mnie ciarki przechodzą [zależy jeszcze w jakiej sytuacij]. Albo też inna sprawa. P, to straszni lapówkaże. Mój stary mi opowiadał, że w ciągu 5 lat jazdy amochodem po polsce nie zdażyło się ŻADNEGO przypadku, by policjant nie wiął łapówki :shock: Smutne, ale prawdziwe.
Spaider
Młody aktywny
Posty: 167
Rejestracja: 28.09.2002, 10:04

Re: [Policja!!!]

Post autor: Spaider »

policja polska to beznadzieja!!
S-P-I-N
Młody aktywny
Posty: 60
Rejestracja: 29.09.2002, 07:24

Re: [Policja!!!]

Post autor: S-P-I-N »

Policja-to już nie to samo, co kiedyś (milicja) i chyba bardzo dobrze, a czemu to się domyślcie sami.
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: [Policja!!!]

Post autor: Piqs - X »

Jestem na Tak ;)
zproblemem
Młody aktywny
Posty: 12
Rejestracja: 16.10.2002, 17:38

Re: [Policja!!!]

Post autor: zproblemem »

policja jest luzik 8)
PAL MAL
Młody rozbrykany
Posty: 381
Rejestracja: 21.10.2002, 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Policja!!!]

Post autor: PAL MAL »

W sprawie policji to jestem 50/50 bo robią to co jest im kazane, a z drugiej zamiast gonić tych co trzeba to czepiają się np blokersów lub osoby którre wyglądają z ich punktu widzenia za podejrzne. Wtedy to tylko CHWDP!

A że łapówki biorą to dobrze bo przynajmniej nie trzeba płacić tyle kasy za mandat tylko coś się tam żuci i jest spokój. Ale nawet jeślibyśmy zapłacili za mandat to ta kasa zostanie wykorzysta w inny sposób niż trzeba.
YO MY BROTHER!
emailowiec
Szalony pismak
Posty: 877
Rejestracja: 23.10.2002, 18:16
Lokalizacja: O.

Re: [Policja!!!]

Post autor: emailowiec »

Police is OK!!!
;)
Abraksas
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 02.03.2003, 00:31
Lokalizacja: Wrocek

Re: [Policja!!!]

Post autor: Abraksas »

ja mam jednoznaczne zdanie - bardzo ale to bardzo ich nie lubię ( i to jest bardzo łagodnie powiedziane ). a wszystko to przez jedno wydarzenie, o którym nawet szkoda gadać...

i też się zgadzam - zamiast ścigać kryminalistów - czają się na jakichś frajerów lejących pod murem, czatują za rogiem na dziadków przechodzących na czerwonym itp.

a tak wogle to pozdrawiam wszystkich, A zwłaszcza dziewczyny !!!
ciekawy świata i ludzi
THE_HUMAN
Młody aktywny
Posty: 56
Rejestracja: 02.03.2003, 09:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: [Policja!!!]

Post autor: THE_HUMAN »

WEDŁUG MNIE POLICJA JUŻ ZUPEŁNIE NIE RADZI SE Z PRZESTĘPCZOŚCIĄ. NO, ALE ICH WINA TO TEZ TAK DOKOŃCA NIE JEST. MAMY PRAWO TAKIE JAKIE MAMY {CZYLI DLA PRZESTĘPCÓW :D } NO I NP: ŻEBY POLICJANT MÓGŁ STRZELIĆ DO PRZESTĘPCY TO MUSI CZEKAĆ AŻ PRZESTĘPCA ODD PIERWSZY STRZAŁ I KRZYKNĄĆ CHYBA DWA RAZY POLICJA STÓJ CZY COŚ TAKIEGO NO w ogóle BEZ SENS. PRZECIERZ GO PRZESTĘPCA ZABIJE ZA TYM PIERWSZYM STRZAŁEM :D :D 8)
user
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 05.03.2003, 09:36

Re: [Policja!!!]

Post autor: user »

zgadzam sie ! ale czy mogl bys wylaczyc tego caps locka ?
THE_HUMAN
Młody aktywny
Posty: 56
Rejestracja: 02.03.2003, 09:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: [Policja!!!]

Post autor: THE_HUMAN »

No wszyscy mi to mówią {z tym caps lokiem} DOBRA JUŻ WYŁANCZAM :D :x
BYŁEM, JESTEM I BĘDE SOBĄ !!!
Luki
Młody rozbrykany
Posty: 356
Rejestracja: 29.09.2002, 15:52

Re: [Policja!!!]

Post autor: Luki »

Powiem krótko chwdp, dlaczego? Otóż w ciągu wakacji policja moich kumpli spisała kilka razy, ogolnie za nic. Za siedzenie. Za to ze siedzieli i sobie rozmawiali. jeszcze próbowali od nich wymusic dane na temat trawki w naszym miescie... hehe. Zagadywali typu: "Ale bym sobie teraz zapalił, nie macie nic mocnego?"... śmiszne poprostu.
wiedz , ze ... albo juz nic ;]]]]
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: [Policja!!!]

Post autor: bober »

smieszne to by bylo jak by sie jakis lol dal nabrac :lol:
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [Policja!!!]

Post autor: PLAGIATT »

..ano... :) nas przed budą zakończył się pośćig, jakiś koleś uciekał Vanem i kórde wjechal w uliczke co prowadzi do szkoly jedym slowem jest ślepa :D i niestety tam go dorwali, aż 8 radiowozów go ścigało :) fajnie koles zostal wyciągniety za szmaty :)... heh.... i to akurat na dużej przerwie :).... ale pozatym nasza Polska policja sie nie spisuje :P są jedym słowem do dupy.... np. ta akcja ostatnio pod Magdalenką. (bez komentarza)
Luki
Młody rozbrykany
Posty: 356
Rejestracja: 29.09.2002, 15:52

Re: [Policja!!!]

Post autor: Luki »

wczoraj wieczorem [18:00] zostalismy spisani razem z qmplami przez pały.. wjechali do parku [jakies 400m od ulicy]. Z początku stalismy troche dalej za murkiem i palilismy fajki, a kumpel krzyknął ze pały jadą. No to my wyskok zza muru i łabędzie podziwiamy. Policja oczywiscie po spisaniu sie spytała czy nie ćpamy czasem :D
wiedz , ze ... albo juz nic ;]]]]
ODPOWIEDZ