[Wasze zdanie] Jestem jaki jestem

Dzisiejszy świat i Polska to wiele kontrowersji i pytań. W tym forum poruszamy wszystkie problemy polityczne, gospodarczo-społeczne i kulturalno-religijne świata. Tu możecie pisać co Wam się nie podoba w dzisiejszym systemie, który kraj będzie nowym supermocarstwem i który polityk jest skorumpowany (-;
ODPOWIEDZ
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

[Wasze zdanie] Jestem jaki jestem

Post autor: Paweł »

Krótko i zwięźle...

Co sądzicie o tym programi, Wasze odczucia i nie odczucia i takie tam... ;)
Ja narazie wstrzymam sie z wypowidzią (-;
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Malamarshall

Re: [Wasze zdanie] Jestem jaki jestem

Post autor: Malamarshall »

Fajnie jest kogos podgladac :mrgreen:
Ale Wiśniewskiego nie za bardzo lubię. Za to Marta bardzo przypadła mi do gustu! Jest ok! 8)
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: [Wasze zdanie] Jestem jaki jestem

Post autor: Phantom »

Marta z jakich powodów Ci do gustu przypadła :?: :P



Program może być...
olciak
Młody aktywny
Posty: 36
Rejestracja: 23.11.2002, 10:16
Lokalizacja: Gdańsk-New porT

Re: [Wasze zdanie] Jestem jaki jestem

Post autor: olciak »

hejka!!
Program jest BK-owy;)) :mrgreen: Fajnie się go oglada!! Co do Wisni , to tez za bardzo za nim nie przepadam!! Za wszelka cene chce pokazać jaki to on nie jest i to jest wkurzajace!! No ale Ich troje nawet lubie-mają czasem fajne piosenki;))) Szkoda ze justyna odchodzi, bo ladny ma głos:)) A co do Marty to bardzo lubie-kolezanka po fachu hihi Fajnie tańczy,a le to nie jest jeszcze Dancevision hahaha do jego poziomu to chyba nikt nigdy nie doskoczy ...... :twisted:
Chihuahua.........nanannana
Wakacjeeeeeee......!!!!!!!!!!!
Mika
Młody aktywny
Posty: 44
Rejestracja: 05.05.2003, 23:04
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: [Wasze zdanie] Jestem jaki jestem

Post autor: Mika »

TEN PROGRAM JEST BEZNADZIEJNY, nie wiem jak możecie to golądać mnie on odpycha już od samej nazwy... a weźcie pod uwage fakt, że raz zmusiłam sie do oglądnięcia... ale to jest chała... no dobra juz wiecej nie komentuje bo zaraz sie ktoś obrazi ;)
I niech szczęście będzie szczęściem, które zawsze będzie trwać ;)
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: [Wasze zdanie] Jestem jaki jestem

Post autor: Basko »

Na podstawie takiego programu można się dużo o kimś dowiedzieć prawdy. Jeżlei chodxi o Wiśniewskiego, to szczerze nie nawidzę Ich Troje, ale lubie popatrzeć jak Wiśniewski kolejny raz robi z siebie kretyna, albo jego żonka. He, lepsze niż kino!!
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: [Wasze zdanie] Jestem jaki jestem

Post autor: Phantom »

Poczepiam sie ;> Znasz znaczenie słowa nienawiść :?: Nie wydaje mi się, aby było ono tu odpowiednie (trochę za mocne), szczególnie, że najprawdopodobniej nie znasz Wiśniewskich i nie masz podstaw żeby ich nie nawidzić (to słowo jest chyba zbyt "wiążące")
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: [Wasze zdanie] Jestem jaki jestem

Post autor: Piqs - X »

Nienawidze Wiśniewskiego, nienawidze Ich Troje, nienawidze muzyki Ich Troje, nienawidze ich image'u; nie nawidze reliaty show; nienawidze tego programu .. wrrr .. nienawidze !
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: [Wasze zdanie] Jestem jaki jestem

Post autor: Basko »

[quote="PhantOm"]Poczepiam sie ;> Znasz znaczenie słowa nienawiść :?: Nie wydaje mi się, aby było ono tu odpowiednie (trochę za mocne), quote]


jeżeli piszę, że nienawidzę, to widocznie tak jest i mnie nie poprawiaj :nom:
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: [Wasze zdanie] Jestem jaki jestem

Post autor: Phantom »

Nie poprawiam Cię, tylko mnie zastanowiła Twoja wypowiedź, czy ma jakieś podstawy.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: [Wasze zdanie] Jestem jaki jestem

Post autor: Paweł »

No to ja sie może wypowiem... :P

Wiśniewski jako człowiek jest mi kompletnie obojętny... jednak po sobotnim koncercie w Łodzi zmienilem o nim troche swoje zdanie.

Po pierwsze to niezły "knypek". Jest malutki i chudy, zupełnie inaczej niż to wyglada w telewzji. Za to podobaja mi sie jego włosy, widać, że zadbane... :P :P :P :P :P
Jednak niegdy nie zapomnie tego, jak wparadował z grupką 30 ochroniazy i mało co nie stratował małych dzieci i namiotu PCK 8) :twisted: :wink:


A program? Ogladam jak mi sie naprawde nudzi... :>
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: [Wasze zdanie] Jestem jaki jestem

Post autor: ::PiotreK:: »

dla mnie ten program to jest totalne dno ale tylko dlatego ze gluwnym bochaterem jest wisniewski nielubie go zupelnie dla mnie to skaczony kretyn nierozumiem ludzi ktorzy go lubia on to przeciez wszystko pod publike robi ciekawe czy by tak powyzywal tych ludzi ktorych wyzywa w telewizji jakby stal naprzeciwko nich i jakby tam kamer niebylo dostal by po mordzie i juz by raczej niebyl taki cfaniak do muzyki jaka graja ich troje nic niemam ale jej nielubie

sory jak ktos sie urazil ale takie jest moje zdanie
Amonte
Młody aktywny
Posty: 58
Rejestracja: 24.06.2003, 14:54
Lokalizacja: Sanok

Re: [Wasze zdanie] Jestem jaki jestem

Post autor: Amonte »

Powiem krótko i niezwięźle:
Kot ma nad czym zapłakać. :twisted:
pioter13
Młody aktywny
Posty: 155
Rejestracja: 16.06.2003, 10:52
Lokalizacja: Łódź

Re: [Wasze zdanie] Jestem jaki jestem

Post autor: pioter13 »

Co tu dużo mówić. Do programu jako takiego nic nie mam - Wiśniewski zdobył jakąś sławę i ma swoje 5 min. No niech każdy sobie w duchu odpowie - czy nie postąpiłbym tak samo? Koleś po prostu zbija kasę i mu się nie dziwię. A jego muzyki nie każdy musi słuchać - mnie np. się ona nie podoba 8)
Gdyby Kózka Kwicień Plecień To By Ślimak Ch** Ci W D*** . . . :P
ODPOWIEDZ