cRPG

Grasz w jakąś ciekawą grę i chcesz się o niej wypowiedzieć ? Szukasz może kogoś do pofragowania? Tutaj na pewno znajdziesz to czego szukasz.
ODPOWIEDZ
Matess
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 02.04.2003, 22:11
Lokalizacja: Wolsztyn

cRPG

Post autor: Matess »

jednymi z najbardziej popularnych gier są gry RPG. jednak chciałbym poznać Wasze opinie na temat ich komputerowych odpowiedników (wady zalety itp.) . ja najbardziej lubie Gothic I i II oraz Neverwinter Nights
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: cRPG

Post autor: Piqs - X »

jak najbardziej kofam cRPG 8) W inne gry grac nie umiem :D No ale dla mnie liczy sie klimat .. i dlatego nie gram w te nowe dyrdymadła 3D bo taki Morrowind ma 0 klimatu prawdziwego fantasy .. tak samo jak NWN .. w Gothiky nie grałem wiec sie nie wypowieadam .. prawdziewe RPG .. to era Baldur's Gate czyli: BG I OzWM, BG II ToB, IWD HoW, IWD II(choc to jest nudne) Planescape Torment, Fallout I, Fallout II i wszystkie inne gry króte posiadają autentyczny, prawdziwy i niepowtarzalny klimat świata fantasy, elfów, krasnoludow, miczy i łuków, orków itp itd ...
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: cRPG

Post autor: Phantom »

Piqs - X równy gość :mrgreen:


Ale mam wrażenie, że to co on napisał, to ja chciałem napisać :?

:P
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: cRPG

Post autor: macey »

ja chce byc elfem z lukiem ale nei wiem jaka gre zassac.. ;]
sciaglem morrowind... i tam nie ma....
sciaglem ghotic II i tam tez nie ma ...... buuuu
Mika
Młody aktywny
Posty: 44
Rejestracja: 05.05.2003, 23:04
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: cRPG

Post autor: Mika »

Dla mnie najlepszym cRPGiem jest nie śmiertelny BG OZWM oraz BGII TB, po za tym IWD1 oraz 2 idzie sie super po sieci... wystarczy sobie zebrac 6 osób i pograć sobie, wypas popachy ;) NWN hmm... najlepsza gra cRPG od paru lat... jakoś nie za bardzo mnie wciągnęła... do tej pory kończę 1 rodział i ruszyć dalej mi sie nie chce... a to oznacza tylko jedno... nudna... a interfejs tragiczny :|
I niech szczęście będzie szczęściem, które zawsze będzie trwać ;)
Matess
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 02.04.2003, 22:11
Lokalizacja: Wolsztyn

Re: cRPG

Post autor: Matess »

a np. tryb multi? chyba najlepszy jaki widziałem był w Never, bo gra się w sieci jak w prawdziwego RPG, czyli jeden jest Mistrzem Gry a reszta to gracze i tam MG na poczekaniu wymyślał questy i budował jakby w edytorze teren
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: cRPG

Post autor: Piqs - X »

Matess masz racje 8) w BG lipa sie po sieci gra przynajmniej dla mnie .. ale i tak to najlepsha saga gier pos słońcem :P .. Natomiast do maceya ... w Morowind są chyba 3 czy 4 GATUNKI ELFÓW __--__ .. i można tam być elfem z łukiem .. spokojnie :P ... ja grałem troche elfem wyższego rodu chyba .. ale nie przyciagneła mnie ta gra i włączyłem BG :mrgreen:
Matess
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 02.04.2003, 22:11
Lokalizacja: Wolsztyn

Re: cRPG

Post autor: Matess »

Morrowind nie podoba mi sie bo teren po którym sie poruszamy jest za duży i za łatwo sie zgubić (gość dał mi questa że mam iść do innego miasta, coś tam zrobić i wrócić i zanim wróciłem to troche sie naszukałem drogi)
TEDI
Młody aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 09.06.2003, 19:18
Lokalizacja: Białystok

Re: cRPG

Post autor: TEDI »

Nie wiem co bym zrobił bez cRPG, każde przechodze, a hity to w pare dni po premierze :D - to jest maniactwo - co wy wyiecie o mani :mrgreen:
SttHctFial
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 27.08.2003, 23:24
Lokalizacja: no1 knows ...

Re: cRPG

Post autor: SttHctFial »

serie Gothic'a i BG wciąż rządząąą
POZDRO 4 all
ODPOWIEDZ