Rower [Relacje + Fotki + Filmiki]

Piłka nożna, Koszykówka, Ping-pong czy choćby nawet golf ;)
Tutaj porozmawiasz o wszystkim co z nim związane!
ODPOWIEDZ
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Rower [Relacje + Fotki + Filmiki]

Post autor: PLAGIATT »

no a oto coś specjalnie dla was poznańskie wyczyny :] na rowerach w znanych mi miejscach :D http://www.icpnet.pl/~stein/rower/ex.rar

POLECAM !!!

Czekam tu na opinie o filmiku :)
Ostatnio zmieniony 03.01.2004, 23:32 przez PLAGIATT, łącznie zmieniany 2 razy.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Rower [Relacje + Fotki + Filmiki]

Post autor: Paweł »

Plik sie sciaga... a jezeli juz o rowerach mowa, to mam tutaj małe foto mojego ;)
-> http://www.pawel.fivnet.com/rowerek.jpg
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Rower [Relacje + Fotki + Filmiki]

Post autor: macey »

jak dla mnie wypas :> :jeee:
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Rower [Relacje + Fotki + Filmiki]

Post autor: Paweł »

obejrzałem.... popieram macey'a i nawet fajne terenki tam macie do jazdy, ale i tak Łódź wymiata :P :jeee:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Rower [Relacje + Fotki + Filmiki]

Post autor: PLAGIATT »

no i spadł u mnie śnieg trza koniecznie iśc na rower :D wkońcu.

Rower + Śnieg + Ślizgawica = najlepsza na maxa zabawa :!: yeee...

Źycze miętkich gleb :D

Jazzzzzzdaaaaaa!!!
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Rower [Relacje + Fotki + Filmiki]

Post autor: macey »

no tylko se pojechales i so nie pojezdzimy teraz :D
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Rower [Relacje + Fotki + Filmiki]

Post autor: ::PiotreK:: »

na przeciwko mojej szkoly jest gim i tam calkiem fajna miejscówka na rowerek jest i tak sobie na polskim siedzimy patrze przez okno a tam kolo myka sobie po laweczkach itp calkiem podobne zeczy jak na tym filmiku robil zajebiscie to wygladalo
lipa
Młody rozbrykany
Posty: 489
Rejestracja: 10.11.2003, 00:20

Re: Rower [Relacje + Fotki + Filmiki]

Post autor: lipa »

a mi nie chce ten filmik pójść :(
Wszystko ma swoje priorytety, Niestety
Wszystko ma swoje, Wady i zalety
Hierarchia wartości
Obowiązki, przyjemności
Hip hopowa podróż do przyszłości ...
TabO
Młody aktywny
Posty: 81
Rejestracja: 22.12.2003, 21:58
Lokalizacja: 3City

Re: Rower [Relacje + Fotki + Filmiki]

Post autor: TabO »

no rowerki fajna rzecz, sam sie tym troche bardzo interesuje :twisted:
TabO
Młody aktywny
Posty: 81
Rejestracja: 22.12.2003, 21:58
Lokalizacja: 3City

Re: Rower [Relacje + Fotki + Filmiki]

Post autor: TabO »

ściągam, ściągam jakieś 20 min, rozpakowuje, otwieram, oglądam i patrze...i nie moge uwierzyć juz ten filmik nie dośc, że już miałem na kompie ,od dawna to juz kilka razy obejżałem wcześniej :twisted:
Sephiro
Młody aktywny
Posty: 38
Rejestracja: 24.12.2003, 00:52
Lokalizacja: ...

Re: Rower [Relacje + Fotki + Filmiki]

Post autor: Sephiro »

Filmik wypas, szczagolnie ta powykręcana felga =]

Ale ja nie w tej sprawie, chcem wykorzystac ten temat bo nowego mi sie nie chce zakładać a ten sie nadaje 8) Bo jakos zgasnal, a o rowerach mozna wiecej powiedziec.
Więc, pare pytan odnosnie rowerkow. Na jakich rowerkach jezdzicie, badz lubicie jezdzic, gdzie albo po czym najchetniej jezdzicie i w jaki sposob :wink: i do czego rower wam sluzy. Ogolnie co o takim wynalazku jak rowerek sadzicie =]
Jezeli chodzi o mnie to ja preferuje gorale, takie male, zwrotne i zgrabne =] A jezdzenie wsrod ludzi i samochodow na miescie na obcykanych juz trasach daje najwiecej satysfakcji :D Chociaz łonem natury i trasami lesnymi nie gardze =] No i powoli (zaznaczam, powoli) sie ucze roznych stuntow, ale i tak najbardziej podoba mi sie po prostu szybka jazda.
Takie pytanko na koniec, jaki jest was stosunek do muzy i rowera, tzn ich polaczenia? Ja sobie juz nie potrafie wyobrazic wycieczki rowerem bez sluchawek w uszach :mrgreen:
Memories of summer, keeping me alive, while I lose my way in the blizzard of life.
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Rower [Relacje + Fotki + Filmiki]

Post autor: macey »

no to moze ja sie wypowiem ;)
mam oczywiscie gorski..
rower bardzo lubie, najczesciej jeżdże z plagim :) we 2 razniej.... wedy bez muzyki..bo tu sie cos pogada tam. (:
uwielbiam tereny gorzyste gdzie mozna poskakac.. uskoki gorki.. mhmm.. oczywiscnie nie za duze bo dopiero zaczynam...
tereny lesne... taaa.. waska drozka. szybka predkosc :D i pomiedzy drzewkami.. raz pod gorke raz z gorki.. czuje sie zycie (-:
miasto szosa...nie dla mnie.....
natura to jest to (; niedlugo bada foty z wypraw jak zaczne jezdzic..
teraz okres zimowy czekam na snieg az spadnie.. w sniegu to jest jazda :))
ferie juz tuz tuz, PLAGI ruszamy w droge (((-: bedzie mega czad jak ostatniej zimy (;
Swiat sie zmienia... zamiast na sanki idzie sie na rower :> i pamietajcie o ubezpieczeniu (hehe)

moze w koncu pojawil sie ktos z kim o rowerach mozna pogadac.. :) (no oprocz Plagiego)
Sephiro
Młody aktywny
Posty: 38
Rejestracja: 24.12.2003, 00:52
Lokalizacja: ...

Re: Rower [Relacje + Fotki + Filmiki]

Post autor: Sephiro »

No racja, jak sie z kimś jedzie to normalne ze muzyka na bok idzie. Chyba ze obydwoje maja jakies grajki przy sobie, i znaja trase na pamiec, no i siebie tez dobrze znaja :) To wtedy mozna pozolic sobie na odrobine luxusu, szczegolnie gdy trasa szybka =]
Skoki, skoczki i uskoczki. Od tego zaczelo sie maniactwo rowerowe =] Tylko ze roweru mi szkoda, więc skacze tylko dla dogodnosci ( a to schody jakies, a to nie chce sie zjeżdzać na bok to sie srodkiem przejedzie =]). Rzadziej skacze dla czystej przyjemnosci, ale bez chociaz jednego małego skoku strasznie głupio sie wraca do domu i odstawia rower :P
Co do zimy... nie probowalem nigdy. Tzn ostatnio wynioslem rower na snieg, pojezdilem tam i spowrotem, poexperymentowalem z hamulacami i pedalami, doszedlem do wniosku ze zadna przyjemnosc jak mi przednie kolo traci pierwsze przyczepnosc od tylnego i odstawilem rower =P No ale nie probowalem z zadnych gorek zjezdzac... :zdziwko:

Aha, probowaliscie kiedys sklejac rozwalony pedal klejem kauczukowym? Bo ja mam zamiar... ktos madry i wie czy to dobry pomysl? =]
Memories of summer, keeping me alive, while I lose my way in the blizzard of life.
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Rower [Relacje + Fotki + Filmiki]

Post autor: macey »

hehe na sniegu lepiej niz na sankach.... a przyczenosc to tylko na lodzie gubie.. na sniegu sie fajno i miekko jezdzi :) nom a z gorki to tymbardziej (:
ja jak narazie tez boje sie o rower.. choc juz byly momenty przekonania ze nie zrobie tego , albo ze rower nei zrobi.. eeee tam zrobilismy to :D
co do pedalu to chybanie pomoge.. , nie lepiej kupic nowy? metalowy?
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Rower [Relacje + Fotki + Filmiki]

Post autor: PLAGIATT »

macey pisze:no to moze ja sie wypowiem ;)

ferie juz tuz tuz, PLAGI ruszamy w droge (((-: bedzie mega czad jak ostatniej zimy (;
Swiat sie zmienia... zamiast na sanki idzie sie na rower :> i pamietajcie o ubezpieczeniu (hehe)

Heheheh no ostatnia zima i nasze wyprawy :D byly czad pamietam ze pewnego razu jak nasz ponad 2h nie bylo to palcy nie czulem w nogach :D byly kompletnie sine :D i wtedy jeszcze maly ochrzan byl ze az tyle jezdzilismy w takiej temperaturze :D heheh

Pamietam mojego tate kazal mi wziasc przescieradlo owinac sie nim a na plecach napisac sobie ******** <--- Cenzura :D

Teraz macey masz aparacik wiec ta zime uwiecznimy mam nadzieje :D

A tera wypowiedz do wczesniejszego pytania :D

Rower gorski ma juz 8 lat :D probuje go zamordowac by kupic sobie nowy ale jakos nie chce on jeszcze odejsc :D
No na rowerze oczywiscie najczesciej jezdze z macey`em bo jak to on powiedzial razniej i mozna pogadac :D... a jak juz niema skim wyjsc na rower a musze wyjsc :D to walkman i sie jezdzi gdzies :D...
No co do terenu to ja lubie drogi lesne najlepsze sa takie male z ostrymi zakretami i gorkami :D (juz nie jedno drzewo bylo moje na takiej trasie :D ) ale rowniez lubie plaszczyzne czyli asfaltowa prosta droge :D...
Pogoda mi wisi jaka jest juz nie raz z maceyem z nudow wychodzilismy nawet w deszcz :D pamietam taka wyprawe nasza do Swarzedza jakies 15 km za poznan no i dojechalismy prawie ale dorwala nas burza z gradem i na koncu jechalismy bez podkoszulek bo byly przemoczone i zimne :D ze glowa boli :D... ogolnie kocham rower :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Macey w ta sobote wracam :D wiec mogli bysmy w Niedziele wyskoczyc na pare minutek :D na rower :D Pozdro :hihi:


P.S. Happy New Year 2004
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Rower [Relacje + Fotki + Filmiki]

Post autor: PLAGIATT »

No wiec jakies 2h temu z maceyem wrocilismy z naszej dzisiejszej jazdy :D jezdzilismy 2h.... bylo super macey wzial cyfrowke :D i porobilismy pare fotek chcielismy nakrecic filmiki ale niestety baterie sie wyczerpaly :D pojechalismy z maceyem nad Malte gdzie sobie jezdzilismy na drodze ktora cala byla pokryta lodem no i rowniez zaliczylismy nasze gorki pokryte sniegiem :D... na ktorych dzieci zjerdzaly na sankach :D nawet jedna matka nas pochwalila
Jakaś Pani pisze:No chlopaki super, fajnie to wyglada
Potem pojechalismy nad taki stromy zjazd gdzie macey najpierw zjechał na plecach :D a potem dopiero rowerem :D a ja za nim :D
A oto krótka fotorelacja z dzisiejszej jazdy :D

:fuck: PLAGIATT nic nie widzi...
:fuck: Maciej próbujacy utrzymać równowage na rowerze który stoji na lodzie...
:fuck: Macey na prostej drodze...
:fuck: Poślizzzzg PLAGIATT`a na lodzie :D

A oto nasz sprzęt na którym dziś jezdziliśmy:

:fuck: Rower PLAGIATT`a

:fuck: Rower macey`a


Stwierdzam ze wyprawa była super :D zalujcie ze was nie było :mrgreen:
Jutro prawdopodobnie kolejna wyprawa i kolejne fotki i moze nawet filmik :D
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Rower [Relacje + Fotki + Filmiki]

Post autor: macey »

ni ma to jak so poskakac :D
Sephiro
Młody aktywny
Posty: 38
Rejestracja: 24.12.2003, 00:52
Lokalizacja: ...

Re: Rower [Relacje + Fotki + Filmiki]

Post autor: Sephiro »

:mrgreen: Natchneliscie mnie troche, jezeli niedlugo cos sie ze mna stanie powazniejszego (np chociaz powazne zlamania) to wasza wina! :mrgreen: A tak serio patrzac na to co tu sie pisze i jakie linki sie wkleja, pomyslalem czy ja mam w tym Elblągu jakies godne uwagi miejsce na sniezne szalenstwo... no i wydumalem 'dolinke' :mrgreen: Tam jest taka dluuuuga gorka zjezdzajaca proooosto do strumyka :mrgreen: Moznaby zmontowac wyskocznie :mrgreen: I bawic sie w Malysza, tylko ze na rowerku :mrgreen: (w ten sposob prawie moj ojczulek zycie stracil =P) Ale i bez tego jest tam dosc duzo atrakcji... teraz tylko namowic kogos zeby mi towarzyszyl... najlepiej z komorka i przygotowanym numerem ratunkowym :D

A tak juz calkiem na serio, bylem ostatnio 'na bialym' tylko ze sluzbowo i musialem uwazac zeby sie zbytnio nie wychylic bo bagaz by sie zniszczyl...

Pisze tego posta w sumie tylko dla jednego, zeby poinformowac kogos:(byle kogo ^^) zmienilem pedały od bike'a!
Musialem sie pochwalic =]
Nowe sa full metalowe ^^ No i nawet nie wiecie jak sie nameczylem przy zmienianiu... nawet klucz rozgiąłem (z 15 zrobila sie 19 :mrgreen: )

No toi do soboty (lub niedzieli), jak snieg wy3ma. Sypne wtedy tutaj linkiem z jakims obrazem =]

(cierpie na wodolaniomanie -.-)
Memories of summer, keeping me alive, while I lose my way in the blizzard of life.
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Rower [Relacje + Fotki + Filmiki]

Post autor: macey »

no no czekamy... bo widzez e tylko Ty tu sie tym interesujesz.. :> wiec jak najwiecej dawaj ;]
Sephiro
Młody aktywny
Posty: 38
Rejestracja: 24.12.2003, 00:52
Lokalizacja: ...

Re: Rower [Relacje + Fotki + Filmiki]

Post autor: Sephiro »

Tak sobie pomyslalem ze ja przeciez mam zdjecia o tematyce rowerowej na kompie, w koncu ma sie cyfrowke :P
Tylko ze nigdy jej nie uzywalem jej do robienia zdjec rowerom ani roznym rowerowym rzeczom... niby taka prosta rzecz a do glowy nie przyszla.

No ale jakies zdjecia mam, 4 zdjecia ulubionej gorki pt. Mount Chrobry Of Elbląg :D Oraz dwa inne.
Ogólny krajobraz By Mt. Chrobry
Kolega gramolący sie pod górke ;]
Z górki na pazurki ;] A to Tylko polowa górki ;]
Inna droga z góry na dół, wąska, z wyskokami ^^
Trasa była nudna, aparat pod ręką...
Hmmm...rama ;]

Malo ale na razie starczy. A szkoda ze tak malo nas jest, rowerowych maniakow...
Memories of summer, keeping me alive, while I lose my way in the blizzard of life.
ODPOWIEDZ