Tatu - 200 nastolatek całujących się - menadżer aresztowany

Jeżeli chcesz podzielić się swoimi opiniami na temat najnowszej płyty swojego idola zajrzyj tutaj. Na tym forum rozmawiamy o każdym gatunku muzy.
ODPOWIEDZ
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Tatu - 200 nastolatek całujących się - menadżer aresztowany

Post autor: PLAGIATT »

Podczas kręcenia najnoszego teledysku duetu Tatu na Placu Czerwonym w Moskwie doszło do interwencji milicji. Menedżer dziewczyn, Iwan Szapołow, został aresztowany za zakłócanie porządku publicznego.

W realizacji teledysku oprócz Leny Katiny i Julii Wołkowej, udział wzięło około dwustu nastolatek, ubranych w szkolne mundurki, które miały całować się i wygłupiać przed kamerami. Zdjęcia kręcono bez zgody władz Kremla. Jak nietrudno się domyślić, pomysł teledysku nie wszystkim przypadł do gustu.

Milicja twierdzi, że wkroczyła do akcji dopiero po otrzymaniu informacji o zakłócaniu porządku. W wyniku zamieszania menedżer duetu trafił na posterunek milicji, a kręcenie teledysku odwołano.
Mitur
Młody aktywny
Posty: 21
Rejestracja: 16.05.2003, 21:43
Lokalizacja: ___{.nie.wiem.}__

Re: Tatu - 200 nastolatek całujących się - menadżer aresztowany

Post autor: Mitur »

lol, nie wiedziałem... ogromne zaskoczenie.... a o co chodzi z tym "wygłupianiem się"??? Hmmm???
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Tatu - 200 nastolatek całujących się - menadżer aresztowany

Post autor: Montana »

A nie wyda sie wam, ze to wszystko jest tylko po to, zeby zwrocic uwage tlumow?? Ja slyszalam, ze tak naprawde one maja chlopakow!!
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Tatu - 200 nastolatek całujących się - menadżer aresztowany

Post autor: Phantom »

Wydaje nam się ;)
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Tatu - 200 nastolatek całujących się - menadżer aresztowany

Post autor: Paweł »

A ja słyszałem, że Wiśniweski jest kobietą... ;)
Tak naprawde nigdy nie poznamy całej prawdy i nie tylko chodzi mi tutaj o TATU. Porpostu tak juz na tym swiecie jest... A jezeli chodzi o TATU, to ja tam wierze, że sa razem :tak: 8)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Tatu - 200 nastolatek całujących się - menadżer aresztowany

Post autor: Phantom »

Ja słyszałem, że facetów jednak mają :| W sumie, skoro mogą być homo, to i mogą być bi ;)


Btw. Skłodowska też była kobietą :!: :mrgreen:
SUENO
Młody aktywny
Posty: 12
Rejestracja: 28.06.2003, 12:45
Lokalizacja: z marzeń

hihihi

Post autor: SUENO »

Zgadzam się ze stwierdzeniem, że cała afera dotycząca TATU jest forma reklamy tego hmm... zespołu.Nawet my tutaj na forum piszemy o tych laskach:( Dziewczyny z TATU chcąc wygrac Eurowizję podjęły się bardzo odważnej obietnicy, oświadczyły, że jeżeli uda im się wygrac konkurs obie wezma ślub...no cóź w tej kwestii ludzie okazali się baaaaaaardzo obiektywni i nie kierowali się chęcią zobaczenia kolejnego lizania się 2 Rosjanek przed obiektywami 1000 kamer :)
**********
ODPOWIEDZ