Duchy???

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Duchy???

Post autor: ::PiotreK:: »

kurcze jak jakis serial w odcinkach to nam przedstawiasz ale jakos w to niewieze
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Duchy???

Post autor: macey »

Telenowela "duch cie goni"
w odcinku poniedzialkowym zobaczymy jak Esmeradla odrzuca propozycje ducha i postanawia zostac z Frederikiem. On jednak nadal chce przepędzić ducha i woła Franczeska do obrzędów.. co sie stanie dowiecie sie w odcinku 1442" :D
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Duchy???

Post autor: bober »

Miodowe lata, dzis bylo, ze Krawczyk przesuwa przedmioty, widzi duchy, jest medium i pare innych buahahah :mrgreen:
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Duchy???

Post autor: ::PiotreK:: »

niemozesz napisac tej calej hstori odrazu a nie trzymac nas w napieciu
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Duchy???

Post autor: Phantom »

Powiedz, że intensywnie pracujesz nad dalszym ciągiem, to poczekamy :P
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: Duchy???

Post autor: Basko »

Cóż, szkoda, że nie wierzycie, no ale... Opowiem wam najlepsze...
To było dawno temu, jak mnie jeszcze na świecie nie było. Babcia i dziadek mieli konie. Jednak stało się coś strasznego. Pewnego rana dziadek wyprowadzając konie spostrzegł, że dwa z nich mają zaplecione grzywy i krótkie ogony. Mój dziadek był wściekły. Oczywiście myślał, że ktoś robi mu zna złość. Postanowił pilnować w nocy stajni, żeby złapać kogoś na gorącym uczynku. Rzeby mu się nie nudziło zabrał ze sobą sąsiada, który chętnie zgodził się na pomoc. Obydwoje nocowali w stajni tego dnia. Obserwowali konie i nie ruszali się z pomieszczenia. Po kilku godzinach czatowania, mieli dosyć. Postanowili się zdrzemnąć. Zaryglowali drzwi od środka i zasnęli. Niestety drzemka im zajęła już resztę nocy. Gdy mój dziadek się obudził był już wczesny ranek. Drzwi jak były, tak zostały zaryglowane. Dziadek zasmucił się, że ten ktosiek już nie przyszedł, bo by mu nie źle ... Zajrzał do koni. Co się okazało? Oprócz dwóch koni które miały wcześniej obcięte ogony, pojawiły się następne dwa identycznie potraktowane. Słyszeliście o zmorze która plecie grzywy koniom? C.D.N
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Duchy???

Post autor: ::PiotreK:: »

jej niemozesz napisac wszystkieo na raz ??
a co do histori robi sie dla mnie coraz glupsza jeszcze te szmery itp to sie wielu ludziom zdaza ale zeby ktos plótl grzywy czy co tak robil to jeszcze tego nieslyszalem
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Duchy???

Post autor: Montana »

Zaczyna mi sie to nudzic i zgadzam sie, ze robi sie to bardzo nudne
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Duchy???

Post autor: bober »

Hej, hej, spokojnie, jak sie wam nie podoba to prosze tego nie czytac!
Kolezanka opowiada tu historie z dreszczykiem i trzyma nas w napieciu przed kolejna dawka emocji! :) Ja lubie takie opowiesci i czekam na kontynuacje! :tak:
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: Duchy???

Post autor: Basko »

Boberku broń mnie, bo tu każdy myśli, że kłamię!!!!! Te opowieści ś anaprawde na faktach autentycznych. Co do koni, to historia powtórzyła się kilka razy jeszcze. W końcu mój dziadek postanowił sprzedać zwierzaki, chociaż było to bardzo trudne, bo kto by chciał kupić konie w poplatanymi grzywami i bez ogonków. Jednak po spuszczeniu ceny do minimum znalazł się kupiec. Mój dziadek bardzo cierpiał, bo kochał swoje konie, ale nie mógł patrzec na ich krzywde. Zostawił sobie tylko jedną klacz, która jeszcze nie była zaatakowana przez to "coś". Ponieważ bał się, że i jej coś się stanie, zostawił w stajni miseczkę z wodą święconą i okropił nia ściany. Przez jakiś tydzień wszystko się uspokoiło, skończyły sie dziwne problemy. Jenak pewnej nocy babcia usłyszała dziwne trzaski. Obydwoje wyjrzeli przez okno. Cała stajnia stała w płomieniach. Ponieważ było to dawno temu i stajnia była drewniana, spaliła się cała. Dziadek nie zdołał urotować konia. Od tamtego czasu, nie posiada rzadnych koni, krów ani tym podobne, mimo, że mieszka na wsi. Sąsiedzi śmiali się z niego, ale on musiał tak postąpić. C.D.N
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Duchy???

Post autor: ::PiotreK:: »

jezeli te wydazenia mialy naprawde miejsce to mysle ze ktos se zarty robi znaczy takie rzeczy ciezko nazwac zartami
Aniołek
Młody aktywny
Posty: 108
Rejestracja: 14.02.2003, 11:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Duchy???

Post autor: Aniołek »

wiecie... wierze w duchy, ale te sa malo przekonywujace... :wink:
"myśli kłębią mi się w głowie, a zrozumieć nic nie mogę
myśli kłębią mi się w głowie, a powidzieć nic nie mogę "
[Lenny Valentino]

Pozdrawiam
Aniołek
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Duchy???

Post autor: DianaR »

Nie zawsze duchy muszą latać za ludzmi. Czasem lubią zająć się zwierzętami. Ja od najmłodszych lat lubiałam takie histori i nigdy chyba nie odżałuje, że mnie nic tak niezwykłego nie spotkało!!!
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

błahahahahahaha

Post autor: Anuś »

wiecie, coś nie wierzę w te historyjki...sorry...takie same są prawie w bravo girl! =)
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Duchy???

Post autor: DianaR »

We wszystkim jest ziarnko prawdy!
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: błahahahahahaha

Post autor: Basko »

Anusia25 pisze:wiecie, coś nie wierzę w te historyjki...sorry...takie same są prawie w bravo girl! =)
Sorry, ale znam ciekawsze lektury niż bravo girl a moje opowieści na pewno nie są czerpane z głupiego czasopisma dla dziewcząt. Nie będę już powtarzała 100 raz, że to działo się naprawde. Zresztą rozumiem, że niełatwo w to uwierzyć osobą które nie miały nigdy z czymś takim do czynienia. Wierzcie lub nie, to jest wasza sprawa, ale żadne z moich tekstów nie są wyssane z palca.
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Duchy???

Post autor: ::PiotreK:: »

ej ale mial byc ciag dalszy tej opowiesci a nic niema ja tu oczekuje co bedzie dalej :) :wink:
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Duchy???

Post autor: DianaR »

Co było dalej??
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Duchy???

Post autor: Phantom »

DianaR pisze:Co było dalej??
...wszyscy żyli długo i szczęśliwie :mrgreen: :twisted: :mrgreen:
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Duchy???

Post autor: DianaR »

No niekoniecznie! Nie cienie pytałam :mrgreen:
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
ODPOWIEDZ