Ewelina Flinta

Jeżeli chcesz podzielić się swoimi opiniami na temat najnowszej płyty swojego idola zajrzyj tutaj. Na tym forum rozmawiamy o każdym gatunku muzy.
ODPOWIEDZ
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Ewelina Flinta

Post autor: PLAGIATT »

no właśnie co o niej sądzicie ????? i jej piosenkach... a szczególnie o piosence Żałuje bo na pewno ją każdy słyszał... według mnie piosenka jest zarabista i wywołuje we mnie wiele wspomnień tych dobrych i tych złych, jak i jakoś fajnie się przy tej piosence marzy... a co wy sądzicie o piosenkarce i piosence tej :?:
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Ewelina Flinta

Post autor: Piqs - X »

Ma fajny głos (w teledysku Załuje jest kiłowy na maxa 8)) I fajnie kiedyś spiewała w Jarocinie .. a teras to czyta popowa komercja 8) .. nie podoba mi sie .. :P
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Ewelina Flinta

Post autor: Phantom »

Taa... Piqs ma rację... niestety :(
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Ewelina Flinta

Post autor: PLAGIATT »

mi tam się podoba jej tyko ta Piosenka Żałuje reszta jej piosenek jest jakaś do D... a co do Komercji ona już jest wszędzie.. w każdej muzyce... no może nie w HH lecz.... eh...
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Ewelina Flinta

Post autor: Phantom »

Sugerujesz, że w hh nie ma komercji... :?: :zdziwko:
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Ewelina Flinta

Post autor: PLAGIATT »

no nie zupełnie wszędzie jest komercja :) wszedzie jest pogoń za kasą... lecz są wyjątki które tworzą muzyyke bo lubią...
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

boska

Post autor: Anuś »

ewelina jak ewelina, ale "ŻAŁUJĘ" to boska cudowna wspaniała i w ogóle piosenka!! !! !! PIĘKNA!! !! !! [/list]
Monis
Młody aktywny
Posty: 51
Rejestracja: 10.01.2003, 20:29
Lokalizacja: wawa
Kontakt:

Re: Ewelina Flinta

Post autor: Monis »

boska piosenka?? flynty???? 'to' moshna sluchac? na hesusa ludzie wam sie chyba w tych lbach cos pop**rdolilo
I Just Don't Give A Fuck
mafi0za
Młody aktywny
Posty: 53
Rejestracja: 24.07.2003, 15:25
Lokalizacja: BrOdNicA!

Re: Ewelina Flinta

Post autor: mafi0za »

Flinta jest spoko słuchałem tego jak w cs`a grałem chyba z godzine ale za bardzo mi wkręciła na moje jej singel - Żałuje jak dłuzej sie tego słucha to banie ryje ale ogółem spoko nawija lubie ją :D
JestEm 1 nb-1 :P
mmloda ma fajny tyłek EHeh :P
Monis
Młody aktywny
Posty: 51
Rejestracja: 10.01.2003, 20:29
Lokalizacja: wawa
Kontakt:

Re: Ewelina Flinta

Post autor: Monis »

hehe skoro tak. nie wiem. chyba nie bede jush odwiedzac tego tematu. chyba ze mnie cos je*nie jescze :]
I Just Don't Give A Fuck
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ewelina Flinta

Post autor: ylka »

Ewelinta Flina. :P:P:P Ma niezly glos, a piosenka 'Zaluje' lepiej brzmi w wykonaniu live, bo ta wersja studyjna jest kiczowata! W ogole bez wyrazu. I tak na marginesie dopowiem, ze chyba jeszcze nie bardzo potrafi 'prowadzic' koncerty. Jesli nic sie nie zmieni, wiecej na zaden z jej udzialem nie pojde.
smile like a melon slice : )
MGT
Młody aktywny
Posty: 81
Rejestracja: 28.08.2003, 23:12
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Ewelina Flinta

Post autor: MGT »

juz podczas idola wiedzialme, ze powinna wygrac i ze zrobi kariere - teraz ma przestuj, ale kjeszcze cos wylansuje fajnego... no cuz, probuje uratowc polska scene muzyczna... a glos ma wporzadku
ODPOWIEDZ