Stringi - protest mężczyzn

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
ODPOWIEDZ
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Stringi - protest mężczyzn

Post autor: DianaR »

Facetom się to na pewno podoba. gdy było inaczej nie było by protestu :mrgreen: i ja wiem jak reaguje mój chłop jak mnie w stringach widzi :mrgreen:
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
szczypior
Młody rozbrykany
Posty: 326
Rejestracja: 09.01.2003, 21:21
Lokalizacja: yyy...

Re: Stringi - protest mężczyzn

Post autor: szczypior »

w oczach faceta panna ktora nosi stringi wyglada atrakcyjniej, niedotyczy panien - hipopotamow:D
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Stringi - protest mężczyzn

Post autor: DianaR »

Czyli widocznie ja nie wyglądam jak hipopotam :mrgreen:
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
mmloda
Szalony pismak
Posty: 537
Rejestracja: 15.07.2003, 13:32
Lokalizacja: z ekwadoru

Re: Stringi - protest mężczyzn

Post autor: mmloda »

ost jak bylam na dysce to chlopak mial zalozone stringi i biale spodnie heh ale to wygladalo
KoChAm MoJe SłOnEcZkO
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Stringi - protest mężczyzn

Post autor: Mirriam »

To chyba nie był zbyt przyjemny widok......... :?
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
szczypior
Młody rozbrykany
Posty: 326
Rejestracja: 09.01.2003, 21:21
Lokalizacja: yyy...

Re: Stringi - protest mężczyzn

Post autor: szczypior »

az dziw ze w takim temacie o czyma takim jak STRINGI nic sie nie dzieje :P
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Stringi - protest mężczyzn

Post autor: bober »

Jak tylko zobaczyłem, że jest nowy post w dojrzewaniu i autor: szczypior, odrazu wiedziałem w jakim to będzie topicu hehe (-;
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
szczypior
Młody rozbrykany
Posty: 326
Rejestracja: 09.01.2003, 21:21
Lokalizacja: yyy...

Re: Stringi - protest mężczyzn

Post autor: szczypior »

buhahahahaahhahaha dobre :D:D:D:D:D:D:D
KriZe4aR
Młody aktywny
Posty: 53
Rejestracja: 18.11.2003, 17:31

Re: Stringi - protest mężczyzn

Post autor: KriZe4aR »

ja odpowiadajac na teamt mam podejscie bobra :D
-------------------------------
NoBodY iS PerFecT . My name is nobody :D
MGT
Młody aktywny
Posty: 81
Rejestracja: 28.08.2003, 23:12
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Stringi - protest mężczyzn

Post autor: MGT »

nie iwem czy pisalem czy nie - najwyzej sie powtorze - powiem Wam, ze temat klamie, bo to dziewczyny czesciej struingi nosza :P
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Stringi - protest mężczyzn

Post autor: Anuś »

PLAGIATT pisze:nie jest ci zapewne obojetne w jakiej bieliznie chcialbys oglondac kobiety ,tak stringi to jest to ale niektore kobiety nie stosuja sie do tych ogólnie przyjętych zasad i w piekne sloneczne dni do obcislych spodni ubieraja zwykle figi , jestes przeciwny ,zrób ,zamanifestuj swój sprzeciw ,zrób na statusie -male stringi ..pokażmy ze nam mężczyzną też cos sie należy i mamy cos do powiedzenia, a więc zrób na statusie ( Y )
to nasz wiosenny protest....

No właśnie ogłaszam PROTEST :D

hihihi a w dodatku może wypowiecie się co sądzicie o stringach... mile widzane opinie dziewczyn co sądzą o nich i czemu ich nie noszą :D :twisted:
w tym teamcie chodziło o coś innego...protest mężczyzn by kobiety częściej nosiły stringi....No a że kobiety częściej noszą stringi, to chyba logiczne, co??
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
kasiunienkam
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 23.01.2004, 13:59

Re: Stringi - protest mężczyzn

Post autor: kasiunienkam »

ja zawsze chodze w stringach, no chyba ze mam "te" dnia i nie moge :( a i u facetow stringi są spox :D apetycznie wygladaja tyłeczki
Magduś
Młody rozbrykany
Posty: 386
Rejestracja: 28.09.2003, 18:32
Lokalizacja: Sz-n

Re: Stringi - protest mężczyzn

Post autor: Magduś »

chyba ze sa to nieapetyczne tyłeczki to już lepiej jak dizewczyny noszą te stringi choć i tu są wyjatki ;] ja własnie kupiłam sobie dziś zcerwone bawełniane na 100dniówkę!! mniam!
Żyj tak aby Twoim przyjaciołom zrobiło się nudno gdy umrzesz.
dominika
Młody rozbrykany
Posty: 296
Rejestracja: 11.11.2004, 22:44
Lokalizacja: z zabrza

...

Post autor: dominika »

a faceci czemu nie nosza?:Dmyślicie ze dziewcyzny to nei lubia obie popatrzeć:Phehehehehehe juz wiem co kupie chlopakowi na mikołajki:D
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Stringi - protest mężczyzn

Post autor: DianaR »

U mnie w pracy jest pewien ochroniarz którego tyłeczek bym chętnie zobaczyła w stringach :twisted:
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: Stringi - protest mężczyzn

Post autor: tynka:) »

tak,tak faceci tez powinni nosic stringi...!!ja tak ogolnie to lubie nosic stringi:P
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Stringi - protest mężczyzn

Post autor: Linka »

Facet w stringach? Obrzydlistwo :emm: Za to dla dziewczyn jak najbardziej. Osobiscie lubie stringi i bardzo czesto je nosze, ale dla facetow sie zupelnie nie nadaja.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

...

Post autor: devitto »

Mi, jako mężczyznie, to raczej sie nie spieszy do zakladania stringow. Wedlug mnie to wogole taka dziwna moda, która nie ma racji bytu... ale cóż, różne rzeczy zdarza się wymyśleć :hihi:
We are the champions!
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: Stringi - protest mężczyzn

Post autor: tynka:) »

to co do facetow w stringach to zartowalam...niesmaczne, nie podoba mi sie to...
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Stringi - protest mężczyzn

Post autor: Fergie »

Dziewczyna w stringach wygląda ajnie ale facet obrzydliwie :/
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
ODPOWIEDZ