seks.

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: seks.

Post autor: DianaR »

Droga Uliencjo ja nie mam zamiaru się kurwić jak to brzydko określiłaś. Jeżeli chcesz wiedzieć to zaczyłam już swoje życie seksualne, ale chyba mam pr4awo do tego. Bo tak mi się zdaje, że jestem o pare lat od ciebie starsza!!! A ty zacznij się na temat seksu wypowiadać dopiero wtedy jak zaczniesz go uprawiać! Bo twoja wypowiedz ma tyle sensu ile wypowiedź organisty na temat budowania okrętów podwodnych. I na przyszłość ci radze nie mów mi że się mam kurwić bo się to może źle skończyć. Dawno mi tak nikt nie podniósł ciśnienia jak ty w jednym poście!!! :evil:
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: seks.

Post autor: Basko »

Widocznie Ulicencja jest od niedawna na tym forum i nie zna zbyt dokładnie jego zasad. Tu można wyrazić swoje zdanie na każdy temat bez obaw, że jest różne od zdania innych, oraz bez obawy, że nazwą ciebie głupcem, ale jestem pewna, że Ulicencja na pewno już się nauczyła co oznacza hasło WOLNOŚĆ SŁOWA
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: seks.

Post autor: Montana »

uljencja- tak na marginesie, to jezeli ktos pisze takie pierdoly jak ty, ot musze jakos zareagowac, bo mnie nerw chwyta :twisted:
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Diana
Młody rozbrykany
Posty: 290
Rejestracja: 11.02.2003, 23:54
Lokalizacja: rzeszów

Re: seks.

Post autor: Diana »

czy chcemy czy nie sex jest bardzo ważna rzeczą w naszym życiu i żadne małżeństwo choćby nie wiem jak się kochało długo nie potrwa jak im się nie układa w łóżku brutalne ale prawdziwe
szkoła jest jak wibrator - dobrze robi ;)
ODPOWIEDZ