podryw ..

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: podryw ..

Post autor: ylka »

Noo, ja tam nie wiem jak podchodze do panienki, :P ale chetnie sie dowiem ;) Napisze tylko, ze spodobalo mi sie zachowanie tego dwunastolatka - od najmlodszych lat sie uczy, to dobrze :) Oby wiecej bylo takich chlopakow! :>
smile like a melon slice : )
^maziq^
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 07.07.2003, 18:00
Lokalizacja: Chełm

Re: podryw ..

Post autor: ^maziq^ »

Najlepiej wypić kielicha na odwagę i zagadać :neee:
dog / dog eat dog / don't eat dog
Diana
Młody rozbrykany
Posty: 290
Rejestracja: 11.02.2003, 23:54
Lokalizacja: rzeszów

Re: podryw ..

Post autor: Diana »

to nie jest chyba najlepszy podryw owszem chłopak pijany jest bardzo wygadany i lepiej mu się mówi ale dziewczyna możę pomysleć że ją podrywa tylko dlatego żę jest pijany i nie wziąć tego podrywu na poważnie a już przechlapane jak pijany koleś podrywa kilka panienek
szkoła jest jak wibrator - dobrze robi ;)
Roshowa
Młody aktywny
Posty: 131
Rejestracja: 09.10.2002, 19:42

Re: podryw ..

Post autor: Roshowa »

i ja oddam swój głos na to że spojrzenie ma ogromną role w całym podrywie =) Ogółem jeszcze ton głosu ... i podoba mi sie też jeśli chłopak mowi do mnei po imieniu, a "Aniu" jest już wogle słodziuchne =)) Zniechęca mnei za to zbyt duża pewność siebie :P ten element dojśc powinien dopiero po upewnieniu sie ze dziewczyna tez jest zainteresowana toba :P
Catzz Rulzz!
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: podryw ..

Post autor: Basko »

^maziq^ pisze:Najlepiej wypić kielicha na odwagę i zagadać :neee:
Tak, na dziewczyny plączący się język i zapach alkoholu z buzi działa jak miód na pszczoły. Chyba, że laseczka też jest potpita.
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: podryw ..

Post autor: DianaR »

A jeżeli ona też jest pijana to kończy się to dzieckiem na ręku!
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: podryw ..

Post autor: Basko »

No bez przesady, chyba nie będize tak źle. Jak dziewczyna jest mądra, to po pierwsze aż tak się nie upije, żeb wskakiwać do łóżka, po drugie troche alkoholu jej nie zaszkodzi
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: podryw ..

Post autor: DianaR »

Niektórym się tylko wydaję że są mądre, a później... jest za późno!
Nie jest to reguła ale tak bywa. Prawda bywa brutalna!
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
alexandrynka
Młody aktywny
Posty: 172
Rejestracja: 08.08.2003, 19:55
Lokalizacja: sosnowiec

Re: podryw ..

Post autor: alexandrynka »

DianaR pisze:Niektórym się tylko wydaję że są mądre, a później... jest za późno!
Nie jest to reguła ale tak bywa. Prawda bywa brutalna!

racja-prawda bywa brutalna a przypadki chodza po ludziach
CARPE DIEM!
mmloda
Szalony pismak
Posty: 537
Rejestracja: 15.07.2003, 13:32
Lokalizacja: z ekwadoru

Re: podryw ..

Post autor: mmloda »

o jezu ja bym chciala zyby chloapak mi tak pomagalczulabym sie fajowo ale to jeszcze male dzieci a juz cos hehe. Normalnie bylabym w nioebie
KoChAm MoJe SłOnEcZkO
alexandrynka
Młody aktywny
Posty: 172
Rejestracja: 08.08.2003, 19:55
Lokalizacja: sosnowiec

Re: podryw ..

Post autor: alexandrynka »

hehehe :mrgreen:
CARPE DIEM!
mafi0za
Młody aktywny
Posty: 53
Rejestracja: 24.07.2003, 15:25
Lokalizacja: BrOdNicA!

Re: podryw ..

Post autor: mafi0za »

no to mmloda ja nie chciał bym być na miesjcu tego chłopaka bo by sie wykonczył psychicznie i fizycznie jak bys ty nic nie robił tylko On :/ krzywa opcja :| hehehe
JestEm 1 nb-1 :P
mmloda ma fajny tyłek EHeh :P
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: podryw ..

Post autor: Mirriam »

A moj najlepszy przyjaciel jest tak dobrze wychowany, ze czasem jest mi az glupio jak sie o mnie martwi, czy np. nie jestem glodna czy cos w tym stylu. Na poczatku czulam sie dziwnie, bo moi znajomi zadko kiedy przepuszczali mnie w drzwiach, ale teraz jest to juz dla mnie codziennosc... I nie powiem, calkiem mila codziennosc... :wink:
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
alexandrynka
Młody aktywny
Posty: 172
Rejestracja: 08.08.2003, 19:55
Lokalizacja: sosnowiec

Re: podryw ..

Post autor: alexandrynka »

poderwac mozna doslownie na wszystko
ja moja wakacyja milosc poderwalam na sól-tak tak takie slone cos w solniczce,on bym barmanem w mojej ulubionej knajpce-no i od soli sie wszystko zaczelo...
ale skonczylo sie duzo dalej...
CARPE DIEM!
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: podryw ..

Post autor: Mirriam »

Alexandrynko, moze rozwiniesz swoja wypowiedz?? Bo wyglada to conajmniej ciekawie, szczegolnie ta sol...
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
mmloda
Szalony pismak
Posty: 537
Rejestracja: 15.07.2003, 13:32
Lokalizacja: z ekwadoru

Re: podryw ..

Post autor: mmloda »

ooo wlasnie jestem ciekawa co byklo dalej jesli bylabys taka mila to moglabys napisala co bylo dalej okas
KoChAm MoJe SłOnEcZkO
alexandrynka
Młody aktywny
Posty: 172
Rejestracja: 08.08.2003, 19:55
Lokalizacja: sosnowiec

Re: podryw ..

Post autor: alexandrynka »

nie chce was tutaj zanudzac-ale to co przezylam z tym chopakiem bylo chyba jedynym z najpiekniejszych chwil w moim zyciu-naprawde,nie przesadzam.z tą solą tak jakoś dziwnie wyszlo-jak codziennie pilam sobie lane winko, moje kolezanki zamowily sobie frytki no i nie mialy soli-wiec jako mila kolezanka sie zadeklarowalam ze im przyniose.nie doczekaly sie na tą sol-tzn.przynoislam ale frytek juz wtedy nie bylo.od soli zaczela sie nasza rozmowa, byl niesamowity...
pozniej jak juz skonczyl prace zabralam go na spacer brzegiem morza...
byla juz noc-bo zamykali ok.2-3.
szum fal, orzeżwiajaca bryza na twarzy, siedzenie do rana na falochronie,pelno gwiazd i ogromny ksezyc,wspolne wejscie na stara latarnie morska,pozniej przechadzka na dzika plaze, a tam na bialutkim piasku ogladanie wschodow slonca w czulych objeciach i pocalunkach...wiele namietynych chwil...
tak bylo juz codziennie-az do mojego wyjazdu...
nigdy o tym nie zapomne-czulm sie naprwde wyjatkowo...
nie wiem czy to zasluga morza jego samego czy to po prostu tak romantyczna sceneria jak z taniej latynowskiej telenoweli sprawila ze te wakacje byly tak wspaniale...
zawsze rano ok.7 odprowadzal mnie do namiotu i znowu za chwile szedl do pracy.prawie w ogole nie spalismy ale nam to nie przeszkadzalo-nie bylo czasu na sen...
nad morzem bylam sama z siostra i jescze jedna kolezanka wiec bez jakichkolwiek ograniczen zycie na max...
teraz zawsze jak ktos mowi o soli ja widze krystiana i jak na razie moje najlepsze w zyciu wakacje...
oki-nie zanudzam juz wiecej-ale same chcialyscie wiedziec...
CARPE DIEM!
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: podryw ..

Post autor: DianaR »

Życie to film. CZasem czarna kmedia, a czasem brazylijski serial...
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: podryw ..

Post autor: Fighter »

Coz podrywanie; kazdy ma swoje sposoby.
Najwazniejsze by byc soba, a nie grac wlasna sztuke.
Patrzenie w oczy to pierwszy kontakt ponad werbalny i jest pozadany.
Klimat tez sie liczy np. niebo posiane gwiazdami na dziewczyny dziala, wiem z doswiadczenia (ale zem skromny 8) ).
Panowie badzcie dobrymi mysliwymi, by zwierzyna z waszych sidel sie nie uwolnila :D
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
alexandrynka
Młody aktywny
Posty: 172
Rejestracja: 08.08.2003, 19:55
Lokalizacja: sosnowiec

Re: podryw ..

Post autor: alexandrynka »

racja panowie racja
CARPE DIEM!
ODPOWIEDZ