Najbardziej obrzydliwa rzecz jaką widzieliście

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Najbardziej obrzydliwa rzecz jaką widzieliście

Post autor: DianaR »

Ja jeszcze pamiętam jeden "niemiły" widok. Dwa lata temu pod koniec wakacji miałam mieć operacje na kolano. No i jak mnie wwozili na sale przrdoperacyjną to widziałam jak na sali operacyjnej człowiekowi tną rękę. Buu :?
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Najbardziej obrzydliwa rzecz jaką widzieliście

Post autor: Mirriam »

A ja dzisiaj znowu widziałam trupa... Tym razem wkładali go w czarny worek. Ja to mam kulawe szczescie........
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
mmloda
Szalony pismak
Posty: 537
Rejestracja: 15.07.2003, 13:32
Lokalizacja: z ekwadoru

Re: Najbardziej obrzydliwa rzecz jaką widzieliście

Post autor: mmloda »

moj facet od chemii o fuj juz mi nie dobrze, Jak on cos mowi to mu sina leci po policzkach:(
KoChAm MoJe SłOnEcZkO
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Najbardziej obrzydliwa rzecz jaką widzieliście

Post autor: vanessa »

a ja widziałam coś mega obrzydliwego... kiedyś w wakacje kiedy dojechaliśmy pociągiem do miasta naszego wypoczynku to na dworcu widzieliśmy pare jakiś obleśnych bezdomnych ... bzykających się... a fuujjj.... byłam w sporym szoku... na samo przypomnienie tej sceny robi mi sie niedobrze... błeee
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Najbardziej obrzydliwa rzecz jaką widzieliście

Post autor: Linka »

Bezdomniiiiiii :emm: Moja siostra widziala kiedys jak w zime jeden bezdomny lezał obok drugiego, wyjał pewna czesc ciala po czym zaczał na tego drugiego sikac. :roll: :zdziwko:
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Najbardziej obrzydliwa rzecz jaką widzieliście

Post autor: ::PiotreK:: »

podobnie jak mirriam u mnie to był martwy człowiek wkładanydo czarnego worka
Czarownica
Młody rozbrykany
Posty: 230
Rejestracja: 24.01.2005, 20:39
Lokalizacja: Łódź

Re: Najbardziej obrzydliwa rzecz jaką widzieliście

Post autor: Czarownica »

mnie na szczęście ominęły takie widoki
I'm a ghost of one's former self....
Charlotte
Młody aktywny
Posty: 62
Rejestracja: 26.04.2005, 18:51
Lokalizacja: Wyspa na oceanie :D

Re: Najbardziej obrzydliwa rzecz jaką widzieliście

Post autor: Charlotte »

Dzisiaj jak jechałam rowerem to widziałam przejechanego gołębia :? :? Biedaczek miał rozwaloną głowę.
And nothing else metters. . .
ODPOWIEDZ