NIE JESTEŚMY KUJONAMI!

Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
ODPOWIEDZ
yula
Młody aktywny
Posty: 11
Rejestracja: 27.05.2003, 19:38
Lokalizacja: tajemnica :-)

NIE JESTEŚMY KUJONAMI!

Post autor: yula »

Ja chciałam zaapelować do wszystkich ludzi chodzących do szkoły! Bardzo często zdarza się, że inni (gorzej się uczący), mówią do mnie - "Ty KUJONIE!" Wcale nie mam rewelacyjnych ocen, ale zawsze ok. 5,0 czy 5,1. A nie uczę się prawie wcale! Kujon to taki, który wciąż zakuwa na pamięć, żeby dostać dobrą ocenę! Ja uczę się bardzo mało, nie jestem taka, serio. Jeśli ktoś ma dobre oceny, nie oznacza to, że jet kujonem! Zrozumcie to! I napiszcie czy spotykacie się z takim zachowaniem!
napisała Nirvana-fanka ;-)
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: NIE JESTEŚMY KUJONAMI!

Post autor: Phantom »

:zdziwko:

Szczęka mi opadła :zdziwko: Myślałem, że jestem sam :? Spotykam się i to dość często, co mnie cholernie wkurza :evil: Lekarstwa na to nie mam :?
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: NIE JESTEŚMY KUJONAMI!

Post autor: Piqs - X »

No to jest nas trzech =P .. do mnie w LO już tak nie mówią, chociaz od drugiego w klasie odchodzę o jakies 0.4 pkta o.O .. za to w Gimn nafet tak jakby sie nade mną znęcali .. psychicznie .. fizycznie nie odważyli się do mnie nawet dojść :D:D:D ... z resztą byłem tesh dobry w noge =P=P=P
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: NIE JESTEŚMY KUJONAMI!

Post autor: Paweł »

Może ja opowiem to tak... :P :>

Na koniec gimnazjum moja srednia był srednią klasowa, tak więc jak widac źle a ni dobrze ze mną nie było, było porpstu wsam raz... kujon? wtedy? NIE....
A teraz mamy liceum i z moją średnią wywyższam sie nieco ponad reszte klasy (widac jaki poziom ;) ), ale jakoś nikt nie wyzywa mnie od kujonów itp... wsumie sam sie tez dużo nie ucze, ale wiem, że gdybym miał więcej czasu i troszeczke bym przysiadł to i średnia miałbym taka jak Ty Yula :-) :>
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: NIE JESTEŚMY KUJONAMI!

Post autor: macey »

ja innych tak przezywam dla jaj...tak jak i oni mnie.....
czasami zeby powkurzac.. hyhyhyh
ale jestescie KUJONY!!!! srednia 5.0 ojaaaa
taka mialem w 4 podstawowej ;>
KUUUUUUUJOOOOOONNNNNNYYYYYYYYY
hue hue hue
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: NIE JESTEŚMY KUJONAMI!

Post autor: Phantom »

Kujonie, my nie mówimy o tych przypadkach "dla jaj" :twisted:

:P
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: NIE JESTEŚMY KUJONAMI!

Post autor: macey »

ale ja mowie o takich przypadkach....
nie widac?
pisze nieczytelnie ?
moze cos nie pasuje ?
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: NIE JESTEŚMY KUJONAMI!

Post autor: bober »

Macey nie bij, aaaaa nie bij buahahaha

Do mnie tak nie mówia, ale z pewnych przedmiotów jestem najlepszy w klasie, a z informatyki może w szkole... [przynajmniej z pewnych jej dziedzin :) ]
Osobiście bardzo nie lubię jak ktoś kogoś przezywa, niewarzne czy mówi kujonie, grubasie, czy jeszcze inaczej, zawsze mnie to okropnie drażni/ło!
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: NIE JESTEŚMY KUJONAMI!

Post autor: ::PiotreK:: »

na mnie kujon to muwili w podstawuwce a teraz to jak ktos dostanie lepsza ocene to szybciej pogratuluja niz zaczna sie przeywac
Sword
Młody aktywny
Posty: 21
Rejestracja: 25.05.2003, 17:18
Lokalizacja: Gdańsk

Re: NIE JESTEŚMY KUJONAMI!

Post autor: Sword »

Popieram to całkowicie, niektórzy tak mają ze poprostu cos im wchodzi bez problemu
Malamarshall

Re: NIE JESTEŚMY KUJONAMI!

Post autor: Malamarshall »

o jeju... ale macie problemy... moj kolega od 2 lat ma ksywe kujon, bo uczyl sie dwa lata temu na samych piątkach. I wogole mu nie przeszkadza taka ksywa
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: NIE JESTEŚMY KUJONAMI!

Post autor: Piqs - X »

o jezusieńku kochaniutki .. to ma problema :mrgreen:
Diana
Młody rozbrykany
Posty: 290
Rejestracja: 11.02.2003, 23:54
Lokalizacja: rzeszów

Re: NIE JESTEŚMY KUJONAMI!

Post autor: Diana »

Ja w podstawówce byłam nazywana kujonem w gimnazjum trafiłam do klasy (dzięki mojemu tatusiowi którego wtedy za to wyklinałam a teraz mu bardzo dziękuje) do klasy o najwyższej średniej dzięki temu że musiałam się starać bo nie lubie zostawać w tyle teraz mam dobry start do liceum :D
szkoła jest jak wibrator - dobrze robi ;)
MGT
Młody aktywny
Posty: 81
Rejestracja: 28.08.2003, 23:12
Lokalizacja: Gdańsk

Re: NIE JESTEŚMY KUJONAMI!

Post autor: MGT »

kujon - osoba ktora blaga o oceny, placze nad kazda 4 a w domu tylko sie uczy, uczy na pamiec, a potem sie popisuje, nawet nie iwe co mowi, ale cytuje podrecznik, do tego podlizuje sie nauczycielom...

madry czlowiek z wysoka srednia - jest madry to czemu nei ma korzystac? posucha na lekcji, doczyta i umie... zyc nie umierac :)

przecietniak - zyje, czasem sie po uczy - naogol wiecej od madrego

zlewacz - nic nie robi, nie uczy sie,nie uwaza na lekcji - wszystko ma w "d"
emailowiec
Szalony pismak
Posty: 877
Rejestracja: 23.10.2002, 18:16
Lokalizacja: O.

Re: NIE JESTEŚMY KUJONAMI!

Post autor: emailowiec »

MGT pisze:kujon - osoba ktora blaga o oceny, placze nad kazda 4 a w domu tylko sie uczy, uczy na pamiec, a potem sie popisuje, nawet nie iwe co mowi, ale cytuje podrecznik, do tego podlizuje sie nauczycielom...

madry czlowiek z wysoka srednia - jest madry to czemu nei ma korzystac? posucha na lekcji, doczyta i umie... zyc nie umierac :)

przecietniak - zyje, czasem sie po uczy - naogol wiecej od madrego

zlewacz - nic nie robi, nie uczy sie,nie uwaza na lekcji - wszystko ma w "d"
No to ja jestem mądry :P heh :twisted:
;)
Syquest
Młody aktywny
Posty: 17
Rejestracja: 27.06.2003, 16:07
Lokalizacja: PiŁa

Re: NIE JESTEŚMY KUJONAMI!

Post autor: Syquest »

przecietniak jestem w takim razie :)

PS: "po uczy" się pisze łącznie (mam zamiar miec w tym roku 5 z polskiego to bede poprawiał ;) )
Pozdrawiam
Syquest
M_a_R_o
Młody rozbrykany
Posty: 351
Rejestracja: 22.07.2003, 23:04
Lokalizacja: Gromadka

Re: NIE JESTEŚMY KUJONAMI!

Post autor: M_a_R_o »

ehh... no ja tam nie jestem kujonem... jak juz tu niektorzy pisali... niewiele sie ucze a ocenki mam b. dobre... no wiec nie narzekam :mrgreen:. I wqrza mnie jak ktos mnie nazywa kujonem tylko dlatego ze mam dobre oceny... ale wiekszosc robi to z zazdrosci :wink:
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: NIE JESTEŚMY KUJONAMI!

Post autor: SkaTe_GirL »

Zauwazcie ze "TY KUJONIE!" mowia tylko osoby o slabych sredniach takich jak 3.0 czy 3.5 (bynajmiej tak bylo u mnie w klasie) ja majac srednia 4.9 tez nieraz sluszalam te slowa...szczegolnie odbierajac klasowki czy sprawdziany z matmy ;P Ale zawsze uciszalam moje 'kolezanki' tekstem "Co nieuku zazdroscish?" i przymykaly ryjki ; -]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: NIE JESTEŚMY KUJONAMI!

Post autor: Wang »

hahahaha... ale macie problemy. Naprawde... chciałbym mieć taki problem. Ja nawet chciałbym, że moja klasa mówiła na mnie kujon, byle bym miał średnią 5.0 !!! Chociaż u mnie w klasie też już raczej nikt nikogo od kujonów nie wyzywa. Raczej właśnie gratulują dobrej oceny tak jak napisał Piotrek.

Ej... kujony... Wy się lepiej cieszcie, że macie dobre oceny, a nie martwicie się, że ktoś Was kujonem nazywa!!!
Veni Vidi Vici
Roshowa
Młody aktywny
Posty: 131
Rejestracja: 09.10.2002, 19:42

Re: NIE JESTEŚMY KUJONAMI!

Post autor: Roshowa »

mam dobre oceny ale prolbemów takich nie miałam, czasem mój najgorszyw ró sie odezwał, ale bez porpacia bo w klasie jestem lubiana :P
Catzz Rulzz!
ODPOWIEDZ