NIE JESTEŚMY KUJONAMI!

Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: NIE JESTEŚMY KUJONAMI!

Post autor: ylka »

Ja cie bardzo dobrze rozumiem i ciesze sie, ze takich osob jest wiecej ;). Gdy ktos spojrzy na moje oceny i dowie sie, ze praktycznie w ogole sie nie ucze, to patrzy jak na jakas *** i puka sie w glowe. I jak mozna mnie nazwac kujonem, skoro w ksiazkach nie siedze? No, najwyzej wtedy, gdy cos czytam, bo lubie czytac :). Wiecej tolerancji i w ogole... Pozdrawiam.
smile like a melon slice : )
Indianka
Młody rozbrykany
Posty: 220
Rejestracja: 06.09.2003, 23:14
Lokalizacja: stary Ciechanówek :D

Re: NIE JESTEŚMY KUJONAMI!

Post autor: Indianka »

Tesh mnie kujonem nazywali, bo mialam srednia 5.XX... Ale nie ucze sie za duzo, wiec nie jestem kujonem. Geniuszem tez z pewnoscia nie jestem. A z komentarzy nic sobie nie robie, a czasem nawet jest milo, jak ktos czlowiekowi zazdrosci (wredota ze mnie- hahahaha)...

Zaczal sie nowy rok szkolny, trzeba bedzie znow sobie opinie wyrobic i naprawde zostac kujonem na ten pierwszy rok. A potem luzy... :)

To sie pomadrzylam.
K.

PS. A propos geniuszy, Kumpel twierdzi, ze wszystkich od nich wyzywam, ale jak sie poslucha niektorych osob, to az zatyka...
Don't Worry Be Happy
kto mnie nauczy grac na gitarze?
Guru ®
Młody aktywny
Posty: 81
Rejestracja: 04.09.2003, 17:54
Lokalizacja: BrodnicA

Re: NIE JESTEŚMY KUJONAMI!

Post autor: Guru ® »

Ja TO juZ woGoLE KujOn NiE JestEm :> w SzkoLe SiEdzE jaK Mi SiE cHCe ChcE to IdE i Tak w KoŁkO :P
ZAkochalem sie i to w bardzo fajnej lasce.
ODPOWIEDZ