Mój kumpel jest satanistą...

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
yula
Młody aktywny
Posty: 11
Rejestracja: 27.05.2003, 19:38
Lokalizacja: tajemnica :-)

Mój kumpel jest satanistą...

Post autor: yula »

Mówiąc szczerze mam to w nosie, jest fajny i bardzo go lubię, nie znęca się nad zwierzętami, słucha tej samej muzyki co ja... Chodzi o to, że niektórzy w szkole sądzą, że ja też jestem satanistką i już takie plotu chodzą po szkole.... To właściwie nie jest pytanie o miłośc, raczej o przyjaźń, ale nie ma czegoś takiego na tym serwisie... I co ja mam właściwie zrobić...?
napisała Nirvana-fanka ;-)
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Mój kumpel jest satanistą...

Post autor: DianaR »

A czy ty twierdzisz, że robisz coś złego? Ludzie zawsze gadają taki ich natura. Nie przejmuj się. Twoi prawdziwi znajomi wiedzą jaka jest prawda, a reszta... co cie opna obchodzi?! powiedz im najwyżej żeby pilnowali własnego nosa!
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Mój kumpel jest satanistą...

Post autor: Phantom »

No to w takim razie Trudne pytania :P


Rób nic ;) Bez plotek ludzie długo nie wyżyją, a jak wiadomo plotki to nieprawda :) Nie przejmuj się, bo nie warto. Jak ktoś nie ma podstaw żeby mówić, to co mówi, to nie warto się tym przejmować - że inni wierzą, to już ich sprawa :|
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mój kumpel jest satanistą...

Post autor: Anuś »

nie przejmuj się....za 2 tygodnie znajdą nowy temat do plotek...a tobie dadzą spokój...=) 3maj się!!
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Mój kumpel jest satanistą...

Post autor: Piqs - X »

ja bym na twoim miejscu załózył koszulkę z rybą i napisem Ichtis pod nią i bym sie smiał z tych wszystkich cepów :mrgreen:
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Mój kumpel jest satanistą...

Post autor: Paweł »

Mój kumpel jest satanistą...
buahaha.... żeby to tylko jeden :mrgreen:

Moja odpowiedz na Twoje pytanie brzmi: poprostu ich olej :zdziwko:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Mój kumpel jest satanistą...

Post autor: Montana »

Jesli Cie to nie obchodzi to o co chodzi ???????
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: Mój kumpel jest satanistą...

Post autor: Basko »

Hmmmmmmmmmm.... Satanista, powiadasz... Nieżle, nieźle. Skąd ty wytrzasnęłaś przyjaciela-sataniste? żartuje. Tak naprawde to jest duży problem. Ale jeżeli jest on twoim przyjacielem, nie powinnaś przejmować się jakimiś plotami, albo tym bardziej śmiać się z tego i robić sobie jaja i śmiać się z nich, skoro są na tyle puści, że myślą że jesteś satanistką. Zastanów się także, czy ta przyjaźń jest oby na pewno dla ciebie bezpieczna. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
natala
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 27.06.2003, 08:24
Lokalizacja: z daleka

Re: Mój kumpel jest satanistą...

Post autor: natala »

nie mam pojęcia co ludzie mają do stanistów :zdziwko: ... ja tez jestem satanistką ...to nic złego zeby się kumplować z satanistą . tylko uwarzaj ja tez tak zaczełam sie z moim przyjacielem satanistą i od ponad roku jestem własnie w tym gangu :nom: ... nie radze nikomu w to wchodzic . jeśli bedziesz chcial odejsc to cie zabiją ... teraz mnie ścigają bo chcem z tym skonczyc ... a co do tego ze ludzie plotkują na temat ze sie 3masz z satanistą to to nie zwracaj na to uwagi ze ktos plotkuje na ciebie czy cos . u mnie było podobnie ... ale im szybko przeszło . nie ma czym się przejmować :) POZDRAWIAM !!!
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Mój kumpel jest satanistą...

Post autor: Montana »

ah ta dzisiejsza mlodziez...... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: 8)
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Mój kumpel jest satanistą...

Post autor: ::PiotreK:: »

dobry farmazon niejest zly....
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mój kumpel jest satanistą...

Post autor: ylka »

Nie wiem co masz zrobic, ale nie martw sie, bo ja tez mam podobny problem. Ludzie zrobili ze mnie satanistke tylko z tego powodu, iz moje kolczyki sa w ksztalcie czaszki. Fazka, co? Ale nie przejmuj sie tym zbytnio. Czlowiek patrzacy tylko na powierzchownosc drugiego, nie jest ciebie wart.
smile like a melon slice : )
ODPOWIEDZ