Kombinowanie

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Kombinowanie

Post autor: Basko »

No właśnie, czy kombinowanie w swoim życiu jest dobre, czy może zaszkodzić? Czy są jakieś granice w kombinowaniu i cwaniakowaniu? Jak często zdarzają się wam bóle głowy spowodowane myśleniem o jakiejś sprawie i kombinowaniem? Czy kombinować czy czekać na rowzój wydazreń i żyć chwilą? Czy zdarzyło się wam przekombinować? Temat zawikłany, jednakże myślę, że ciekawy
Malamarshall

Re: Kombinowanie

Post autor: Malamarshall »

trzeba kombinować ,żeby żyć!! :mrgreen:
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Kombinowanie

Post autor: ::PiotreK:: »

podzielam zdanie Eweliny chociaz kombinowanie poze wpedzic w niezle zamieszanie
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Kombinowanie

Post autor: Wang »

to jest troche ciężkie pytanie... w niektórych sytuacjach kombinowanie to najlepsze wyjście, ale czasem kombinować nie wolno tylko być cierpliwym i czekać na przebieg wydarzeń.
Veni Vidi Vici
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Kombinowanie

Post autor: bober »

Zależy co rozumiesz przez kombinowanie. Jeżli jest to dla Ciebie branie spraw/życia we własne ręce i podejmowanie decyzji takich, a nie innych, ktore nieraz są zasakujące, a niekiedy błędne - to tak, kombinuję cały czas i nie wydaje mi się abym przesadził! :-)
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Kombinowanie

Post autor: Montana »

Dla mnie sa 2 rodzaje kombinowania- pozytywne, czyli jak napisal Bober i negatywne, czyli cwaniakowanie i lewe interesy :) 8)
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Kombinowanie

Post autor: Paweł »

odkopujemy stary topic :mrgreen:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Kombinowanie

Post autor: Polan »

Kombinować jest fajnie fajowo, szczególnie jeśli się udaje z pozytywnym skutkiem, jaka w tedy satysfakcja !!! :nom: Ja zazwyczaj kombinuję jak nic nie robię na przykład z rzeczy jakie mi zadają na uczelni do odrobienia w domu, jakoś nic nie robię, a mi się udaje to przemilczeć :wink: No i wogóle uważam, że powinno się żyć kombinując, poważnie, poporstu ja KOMBINOWANIE rozumiem jako RADZENIE SOBIE MINIMALNYM WYSIŁKIEM I KOSZTEM, a to nie lenistwo tylko zaradność psze państwa :mrgreen:
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kombinowanie

Post autor: Anuś »

"KOmbinuj dziewczyno..."
no jasne że trzeba! tak po prostu to czasami się nie da nic :) ale jak się zakombinuje... :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
*RyBkA*
Młody rozbrykany
Posty: 402
Rejestracja: 10.01.2004, 18:39
Lokalizacja: PoLsKa =P

Re: Kombinowanie

Post autor: *RyBkA* »

Kombinowac trzeba, bo jak na sam poczatek nie znajdzie sie wyjscia z sytuacji, to jak troszke pomyslimy cos sie wymysli... :)
...;;;>>> ZeRo PoMySłóW <<<;;;...

ZoStAjE mI JeDyNiE TrAwKa ^-^-^-^-^-^
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Kombinowanie

Post autor: Piqs - X »

Niom = ] Trzeba kombinowac : P .. i jakimkolwiek aspekcie by sie tego kombinowania nie rozpatrywało .. Sam osttanio troche pobałamuciłem na Allegro i na czyst zaroblem 500zl : P
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Kombinowanie

Post autor: PLAGIATT »

mi kombinowanie jeszcze nigdy nie zaszkodziło :]] po 2 jestem Polakiem jak to mówi moja pani od histori cytuje:"Prawdziwy Polak zawsze Kombinuje"

Pozdrowionka 4 All
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Kombinowanie

Post autor: macey »

"... Kombinuj dziewczyno nim twe wdzieki przemina, usmiechaj sie blogo jesli chcesz wyjsc za mąż mlodo..."
ODPOWIEDZ