Taki mały temat tabu ;)

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
ODPOWIEDZ
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Taki mały temat tabu ;)

Post autor: Basko »

Nie wiem dokładnie ile macie lat, ale myślę, że macie powyżej 10, :lol: oczywiście bezobrazy jakbym się pomyliła :lol: . Pewnie macie za sobą jakieś mniejsze lub większe doświadczenia w kontaktach z płcią przeciwną. Pytanie jest następujące: jakie pieszcoty lubicie najbardziej. Przypominam, że nie możemy robić z tego wilekieeeeeeeeego tematu TABU....
szczypior
Młody rozbrykany
Posty: 326
Rejestracja: 09.01.2003, 21:21
Lokalizacja: yyy...

Re: Taki mały temat tabu ;)

Post autor: szczypior »

ze tak powiem... jakiego rodzaju pieszczoty :?: :mrgreen:
__Michalina__
Młody aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 09.06.2003, 19:30

re

Post autor: __Michalina__ »

ehhh...ja lubie hardkorowe akcje tzn. chodzi mi o minetki i "robutki ręczne" :mrgreen: ale czasem takze lubie takie na maxa romantyczne np. lizanie sie po ciele itp.
ps nie pomyślcie sobie ze jestem jakiś zboczus ale ja tylko odpowiedziałam... i podkreślam ze to nie codziennie takie akcje i nie zawsze z innym :wink: mam takiego jednego ktory mi wystarcza w 1oo% :P
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: Taki mały temat tabu ;)

Post autor: Basko »

Michalinko, widze, że mamy podobne gusta (zaznaczam, że jestem dziewczyną). Ostatnio miałam właśnie tego typu akcje i powiem szczerze, że od rozkoszy aż mnie powykręcało :mrgreen:
__Michalina__
Młody aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 09.06.2003, 19:30

re

Post autor: __Michalina__ »

:mrgreen: hehehe... solidarność jajników :) a co do skrecania to kazdą by poskręcało :D :P
Diana
Młody rozbrykany
Posty: 290
Rejestracja: 11.02.2003, 23:54
Lokalizacja: rzeszów

Re: Taki mały temat tabu ;)

Post autor: Diana »

zgadzam się :mrgreen:
szkoła jest jak wibrator - dobrze robi ;)
spanner15
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 26.08.2003, 21:42
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Taki mały temat tabu ;)

Post autor: spanner15 »

ja pierdziele :D hehehe "minetki i robutki reczne" :D ahahahhah nice :D ale ja mysle, ze ta dziewczyna to miala troche inne rzeczy na mysli :P mysle, ze bardziej chodzi o to gdy sie np. idzie do kina i maca czy coś :D (swoją dziewczyne oczywiście)heheh chyba, że się myle :P a jak się liżesz to możesz łapać gdzie chcesz ;) przynajmniej chłopak dziewczyne, a dziewczyna chłopaka.....hhmmm.....tego to ja nie wiem :D
raz luz raz ch**nia..takie życie ;)
Milkusia
Młody aktywny
Posty: 15
Rejestracja: 28.08.2003, 10:25
Lokalizacja: Radom

Re: Taki mały temat tabu ;)

Post autor: Milkusia »

ale jesli chodzilo o to co dziewczynom, to popieram - robotki reczne i ustne:] sa the best:]
BaD_aSs
Młody aktywny
Posty: 59
Rejestracja: 24.04.2003, 19:25
Lokalizacja: Toruń

Re: Taki mały temat tabu ;)

Post autor: BaD_aSs »

Ja lubie zabawy z bitą smietaną i innego rodzaju substancjami słodzącymi (toffi rulez, tylko troche sie klei). Pozatym stosunki w różnych ciekawych miejscach, najlepiej publicznych, jak nikogo nie ma oczywiscie. Miałem kiedyś sekwęcje z panną w sklepie jej kuzynki (my favorite). Moje mażenia to kochać się w supermarkecie w dziale z owocami i na komendzie policji ;]
BadAssMotherfuckin'GhettoPimp
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: Taki mały temat tabu ;)

Post autor: Megan7 »

blagam... przed chwila jadlam kolacje... wszystko fajnie, ale takie wyznania jak basko czy michaliny... sa jak dla mnie nie na miejscu. to co intymnego sie robi ze swoim partnerem powinno zostac miedzy tymi osobami.. ciekawe czy "sprawcy" ich uniesien byli by zadowoleni wiedzac ze dziewczyny chwala sie tym na wszystkie strony... nie bez powodu nazywa sie te rzeczy "intymnymi"... :emm:
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
Roque
Młody aktywny
Posty: 189
Rejestracja: 22.12.2003, 00:11
Lokalizacja: WARMIA I MAZURY

Re: Taki mały temat tabu ;)

Post autor: Roque »

JA sie nie wypowiadam. Nie mam ulubionych chyba. Najważniejszy jest nastrój a potem to już zawsze jest ZAJEBIŚCIEEEEEEE !!!!!!!!!!!!
BaD_aSs
Młody aktywny
Posty: 59
Rejestracja: 24.04.2003, 19:25
Lokalizacja: Toruń

Re: Taki mały temat tabu ;)

Post autor: BaD_aSs »

Najlepsze jest sranie na klate, jak to sie nazywa bo kauofilia to jak sie czlowiek podnieca na sam widok odchodow. Kupa rulez !!!

żartowalem oczywiscie ;)
BadAssMotherfuckin'GhettoPimp
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Taki mały temat tabu ;)

Post autor: Montana »

swietnie :emm: :emm: :neee:
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Taki mały temat tabu ;)

Post autor: ORZO »

BaD_aSs pisze:Ja lubie zabawy z bitą smietaną i innego rodzaju substancjami słodzącymi (toffi rulez, tylko troche sie klei). Moje mażenia to kochać się w supermarkecie w dziale z owocami i na komendzie policji ;]

Co do bitej śmietany,to raz dostałem po takiej zabawie sraczki!!!A moim marzeniem jest kochać się na środku boiska piłkarskiego,najlepiej przy pełnych trybunach :twisted: .A tak normalnie to po długiej grze wstępnej lubie taki wolny,romantyczny,klimatyczny i uczuciowy stosunek z moją kochaną dziewczyną.Fajna jest też zabawa w kajdankach i z opaską na oczach,gorąco polecam!!!!!
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Taki mały temat tabu ;)

Post autor: ORZO »

BaD_aSs pisze:Najlepsze jest sranie na klate, jak to sie nazywa

Koprofilia albo skatofilia,chociaż wydaje mi się że oba terminy są prawidłowe.Nie pytaj skąd wiem!!!!!! :wink:
BaD_aSs
Młody aktywny
Posty: 59
Rejestracja: 24.04.2003, 19:25
Lokalizacja: Toruń

Re: Taki mały temat tabu ;)

Post autor: BaD_aSs »

Kajdanki rocks !!!
BadAssMotherfuckin'GhettoPimp
ODPOWIEDZ