Chce nim zostać...

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
Klatus
Młody aktywny
Posty: 72
Rejestracja: 23.07.2003, 20:11
Lokalizacja: Łowicz / Mój pokój Słucham: Myslovitz:) Kocham: Moich

Re: Chce nim zostać...

Post autor: Klatus »

Nie zastanawiałem się nad tym, ale jak nie znajde sobie pożądnej roboty to będe sitkarzem! :wink:
w dniu kiedy miłośc przestaje być radością, zaczyna być cierpieniem
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Chce nim zostać...

Post autor: DianaR »

Ja teraz nawet sobie wybrałam studia, które idealnie pasują do moich zainteresowań: Gospodarka nieruchomościami, czyli wycena, obrót i zarządzanie! A roboty w tym kierunku dużo!!!
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Diana
Młody rozbrykany
Posty: 290
Rejestracja: 11.02.2003, 23:54
Lokalizacja: rzeszów

Re: Chce nim zostać...

Post autor: Diana »

a ja bym chciała zostać dyplomatką jeździć sobie po placówkach i zwiedzać różne kraje :mrgreen: jak narazie robie wszystko co moge żeby moja marzenie się spełniło
szkoła jest jak wibrator - dobrze robi ;)
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Chce nim zostać...

Post autor: SkaTe_GirL »

jesli chodzi o mnie chce zostac psychOlogiem.Po zakonczeniu nauki w gimnazjum poszlam do liceum na profil ktOry mi umozliwia nauke w tym kierunku a potem studia no i moze cos z tego bedzie. =P
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Chce nim zostać...

Post autor: DianaR »

Bardzo ładny kierunek, ale strasznie popularny. Będziesz miała problem ze znalezieniem pracy.
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Chce nim zostać...

Post autor: Montana »

A nawte jesli znajdziesz prace, to zazwyczaj za (bardzo) marne grosze
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Chce nim zostać...

Post autor: Mirriam »

Jesli chodzi o marzenia to chcialabym w zyciu tanczyc zawodowo (ale nie przy rurze... :wink: ) np. w musicalu u Jozefowicza. Jednak sa to tylko marzenia i szanse na ich powodzenie sa raczej marne... Dlatego trzeba myslec realistycznie i podejrzewam,ze w przyszlosci bede dziennikarzem, albo reporterka.
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Chce nim zostać...

Post autor: SkaTe_GirL »

Montana pisze:A nawte jesli znajdziesz prace, to zazwyczaj za (bardzo) marne grosze

Montana RoRmalRie dziekuje za pocieszenie :PPPPPPPP
heheh az sie zaczelam zastanawiac czy kierunek w ktorym sie ksztalce jest odpowiedni. :p Ale tak prawde mowiac kazdy zawod w dzisiejszych czasach jest malo oplacalny.... ale ja i tak bede stac przy swoim :wink: pozdrowka
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Patryk007
Młody aktywny
Posty: 144
Rejestracja: 23.12.2002, 11:55
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Chce nim zostać...

Post autor: Patryk007 »

Trudne pytanie, ponieważ ciągle zmieniam zainteresowania - poprostu jeszcze nie wiem kim chcę być :tak:
Kimkolwiek jestem; Kimkolwiek myśle, że jestem;
zawsze pozostanę SOBĄ !
100krotka
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 03.08.2003, 14:43
Lokalizacja: Krosno

Re: Chce nim zostać...

Post autor: 100krotka »

A ja zawsze chciałam być aktorką, grać w teatrze albo filmach, ale wiem że aby spełnić takie marzenie trzeba bardzo ciężko pracować.....hmmm.... może na początek jakis kabarecik??? :wink: hehehe :)
ewa
Młody aktywny
Posty: 58
Rejestracja: 19.06.2003, 21:43
Lokalizacja: Łódź

Re: Chce nim zostać...

Post autor: ewa »

Ja zamierzam zostać chirurgiem plastycznym i założyć własną prywatną klinkię najlepiej za granicą, a czy to mi się uda czas pokaże. Mam nadzieję, że tak :D
Pozdro ;)
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Chce nim zostać...

Post autor: Piqs - X »

Ja w przyszlosci chce byc jak Hanibal lekter ,.. wyrywac ludziom konczyny i wogole ..
Guru ®
Młody aktywny
Posty: 81
Rejestracja: 04.09.2003, 17:54
Lokalizacja: BrodnicA

Re: Chce nim zostać...

Post autor: Guru ® »

A ja w przyszłosci chcę zostac takim samym krasnalem jak teraz jestem na maxa wykreconym i ciagle krecącym beke ;-)
ZAkochalem sie i to w bardzo fajnej lasce.
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Chce nim zostać...

Post autor: macey »

ojaaaaakkkkkkk fajnie ja chce byc jak Guru!!!!!!!!!
:lol: :D :hihi: :lol: :D :) :hihi: :D :) :lol: :ok: :D :) :lol: :hihi: :) :D :lol: :) :hihi: :ok: :nom: :D :lol: :mrgreen: :D :) :hihi: :mrgreen: :lol: :) :mrgreen: :D :mrgreen: :lol:
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Chce nim zostać...

Post autor: Piqs - X »

Od dziś kazdy z nas ma byc
(...)Skate - Ale nIE pAkEr pfff"
i jush .. :D

Guru .. kochamy cie !! .. zostan naszym .. GURU[/quote]
mmloda
Szalony pismak
Posty: 537
Rejestracja: 15.07.2003, 13:32
Lokalizacja: z ekwadoru

Re: Chce nim zostać...

Post autor: mmloda »

gurufajnie ze cie wszyscy kochaja a malam nadzieje ze jestem jedyna i pewnie ty tez wszystkich kochasz o jaaaa to juz szans nie mam dobra looz spox extra hehe
KoChAm MoJe SłOnEcZkO
mmloda
Szalony pismak
Posty: 537
Rejestracja: 15.07.2003, 13:32
Lokalizacja: z ekwadoru

Re: Chce nim zostać...

Post autor: mmloda »

guru nie pamietam a co bo mi sie wydaje ze my wczoraj nie gada,lismy a moze misq hehe
KoChAm MoJe SłOnEcZkO
mmloda
Szalony pismak
Posty: 537
Rejestracja: 15.07.2003, 13:32
Lokalizacja: z ekwadoru

Re: Chce nim zostać...

Post autor: mmloda »

hehe wiesz ze ja cie lubie moze kocham nie wiem ale ty zawsze mi wkrecasz to mzoe ja zaczen tobie hmmm.. nie no zart ale spoko
KoChAm MoJe SłOnEcZkO
Guru ®
Młody aktywny
Posty: 81
Rejestracja: 04.09.2003, 17:54
Lokalizacja: BrodnicA

Re: Chce nim zostać...

Post autor: Guru ® »

mi nie po wkrecasz bo ja za dobry jestem i wiem kiedy mi ktos wkreca :P bo miom guru byl wielki < JoCkEr > ci co grają w Counter-strike to gO znają :P
ZAkochalem sie i to w bardzo fajnej lasce.
KriZe4aR
Młody aktywny
Posty: 53
Rejestracja: 18.11.2003, 17:31

Re: Chce nim zostać...

Post autor: KriZe4aR »

a tak poaztym to ja chyba pojde :> jestem w gim dalej mysle o biologiczne chemiczne liceum ;) i medycyna chyba raczej tak :> medycyna .... :> i pote mza 20 lat :) pojdziecie do lekarza i was bede ciol na stole :D <lol2> <hahaha> :D doktor :D frankestein <- czy jak to sei tam pisze :)
-------------------------------
NoBodY iS PerFecT . My name is nobody :D
ODPOWIEDZ