Priorytety

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
ODPOWIEDZ
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Priorytety

Post autor: Basko »

Młody człowiek obiera sobie bardzo często postać, którą naśladuje, lub chce naśladować, która jest wg niego najlepszym wzorem, ucieleśnieniem ideała. Czy macie kogoś takiego? Jeżeli tak to dlaczego akurat ta osoba?
__Michalina__
Młody aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 09.06.2003, 19:30

Re: Priorytety

Post autor: __Michalina__ »

ja nie mam takiej osoby... uwazam ze kazdy powinien sobie obrać swoją droge i być sobą :) pozdrawiam
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Priorytety

Post autor: Paweł »

Zgadza sie...
Ja tekże nie posiadam takiej osoby. Staram sie nie być kopią kogoś bądz czegoś. Nie chodzi mi tez o to abym sie wybijał ponad innych, chce poprostu być sobą. Nie lubie bardzo jak mi kto cos narzuca...
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Priorytety

Post autor: Paweł »

Dla mnie to jedno i to samo :P

Sa osoby, które szanuję za to czy za coś innego co zrobiły, ale nie chce być ich kolejną kopią, chce zrobić coś innego....
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Priorytety

Post autor: Paweł »

Nie chce być orginalny... to kosztuje :P
Nie chce byc poprostu kopią :P

... i skończmy juz z tym czatem :twisted:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Priorytety

Post autor: Cns »

Ja nie chce miec wzorca bo nie bede sie zachowywał lub cos roboił jak ktos inny bo mnie jakos takie zycie by nudziło robie cio mi sie podoba kazdy ruch jest nieprzewidywalny. A jak bym miał jakis wzorzec to by było kijowo.
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Priorytety

Post autor: Anuś »

ja nie mam nikogo kogo naśladuję... A takie ślepe naśladowanie to w ogóle jest głupie ;/
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Priorytety

Post autor: ORZO »

Nie ufaj rodzicom,zrób się sam!!!!!!


Naśladownictwo jest bezsensu.W jaki sposób można być w dzisiejszych czasach oryginałem?Wszystko już było.
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Priorytety

Post autor: Fighter »

ORZO pisze:Nie ufaj rodzicom,zrób się sam!!!!!!
?????????????? Hmmm
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Priorytety

Post autor: Polan »

A co do tych osób, wzorów... hehehe, ale ja się wyróżnię i w sumie to powiem że... chciałbym umieć niektóre rzeczy robić tak jak pare osób i bardzo lubię się od nich uczyć, czyli w sume chcę ich naśladować i to dlatego że poprostu strasznie mi się podoba jak oni to robią. podziwiam za to i też bym tak kciał umieć :D ale to tylko pewien fragmęcik tego wszytkiego co robię :>
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Priorytety

Post autor: Cns »

Ja bym nie chciał nasladowac kogos w nauce sa lepsze strony wiec bym sobie obrał inne.
*RyBkA*
Młody rozbrykany
Posty: 402
Rejestracja: 10.01.2004, 18:39
Lokalizacja: PoLsKa =P

Re: Priorytety

Post autor: *RyBkA* »

nie mam wzoru do nasladowania, nie umiem nasladowac i grac, jaka jestem taka jestem i nie bede sie do nikogo upodabniac :> :P
...;;;>>> ZeRo PoMySłóW <<<;;;...

ZoStAjE mI JeDyNiE TrAwKa ^-^-^-^-^-^
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Priorytety

Post autor: ORZO »

Fighter pisze:
ORZO pisze:Nie ufaj rodzicom,zrób się sam!!!!!!
?????????????? Hmmm

To takie hasło negujące stereotypy i przymusowe kierowanie czyimś życiem.
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Priorytety

Post autor: Fighter »

ORZO pisze:
Fighter pisze:
ORZO pisze:Nie ufaj rodzicom,zrób się sam!!!!!!
?????????????? Hmmm

To takie hasło negujące stereotypy i przymusowe kierowanie czyimś życiem.
Ale debilne haslo moim skromnym zdaniem. Bo rodzice co jak co, ale powinni stanowic autorytet dla mlodego czlowieka.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Priorytety

Post autor: ORZO »

Na sczęście nie moje,tylko gdzieś zasłyszane. :wink:
Fuzzy
Młody aktywny
Posty: 32
Rejestracja: 02.02.2004, 22:32
Lokalizacja: sam nie wiem...

Re: Priorytety

Post autor: Fuzzy »

Jak na moje, to tem. powinien nazywać sie AUTORYTETY, ale pomińmy to.

I jeżeli o mnie chodzi, to nie mam takiego GURU... Szanuję b. wielu ludzi za swoje osiągnięcia np.: B. Spock, I. Kant, A. Einstein, Che Guevara. Ale jednego SUPER GURU, to nie mam...
Sam sobie wykreślam ścieżkę życia, jeżeli będę tylko wzorował się na kimś, to w najlepszym wypadku osiągnę tylko to co ten ktoś...
Na świecie dwie rzeczy są nieskończone - wszechświat i ludzka głupota... chociaż co do tego pierwszego nie ma pewności A. Einstein
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Priorytety

Post autor: Polan »

A ja podejrzewam że większość jest tu fałszywie skromna i nie przyznaje się do myśli: chciał(a)bym być jak ... tylko nie wiem jeszcze czemu :>
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Priorytety

Post autor: ORZO »

Nie mam autorytetu ale za to podziwiam (nie śmiejcie się) MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO.Jest on jednym z niewielu przykładów tego jak można w Polsce spełnić amerykański sen.
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Priorytety

Post autor: Anuś »

Michał Wiśniewski? sorry, ale ja go nie podziwiam i nie widze powodu dla którego miałabym... :/
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Priorytety

Post autor: Cns »

A powiedz mi cos o tym amerykanskim snie?????? Ja mysle ze facet sie dorobił a ofem tak jak traktuje ludzi to pozostawie bez komentarza!!!!!!!!!!!!!!
ODPOWIEDZ