Priorytety

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Priorytety

Post autor: Mirriam »

A ja sie zgodze z ORZO. Moze nie do konca go podziwiam, ale ma do niego duzy szacunek. On wlasciwie jako jedyny w Polsce osiagnal cos naprawde, dorobil sie, chociaz wlasciwie za duzego talentu nie ma, za to wydaje mi sie ze ma calkiem niezle w glowie poukladane (jesli chodzi o sposob na życie).
Cns pisze: tak jak traktuje ludzi to pozostawie bez komentarza
A jak on ich traktuje???? Z tego co sie orientuje to calkiem nie najgorzej. Popatrz sobie na Kube Wojewodzkiego (do ktorego tez raczej nic nie mam) i porownaj sobie jego postepowanie z postepowaniem Michala... Wisniewski chociaz nie jest samolubny i caly czas sie udziela charytatywnie (nie wazne czy z porywow serca czy z zadzy slawy) i pomaga ludziom :|
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Priorytety

Post autor: ORZO »

Dzięki Mirriam!!!!!!!!!!


Amerykańsi sen-krótka piłka,mianowicie od zera do bohatera.Sram na jego twórczość ale naprawdę chciałbym z tym kolesiem pogadać.Wątpię czy jest ktoś inny który wie o muzycznym show biznesie więcej niż Wiśniewski.
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Priorytety

Post autor: Cns »

E jak byc badnał to co było na TVn o tym cwaniaku to byc widział jaki ma szacunek do ludzi on robi wielkie show by sprzedac wiele płyt i na bank sie nie zachowuje tak jak nie ma kamer!!!!!!!1
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Priorytety

Post autor: ORZO »

No i w ten sposób ogłupił parę milionów osób,i jak go nie podziwiać. :)
Jestem Michał i też mam 12 lat....
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Priorytety

Post autor: Cns »

No głupek ogłupia głupkow centralnie mnie rozbraja frajerstwo sie szerzy w TVN.
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Priorytety

Post autor: ORZO »

Telewizja wogóle jest do dupy!!!!!!!!
Czy ogłupia głupków?Podobno nad gustami się nie dyskutuje.
Jestem Michał i też mam 12 lat....
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Priorytety

Post autor: Mirriam »

hehe....widzisz Cns, ja sie calkiem nieźle orientuje w tym co robi Michal, rownież ogladalam nieraz TVN. Ale pokaz mi druga osobe w naszym panstwie, ktora zdobyla taka slawe i tyle kasy, a jeszcze kilka lat temu byla anonimowa... A możesz mi wierzyc, lub nie - Michal ma szacunek do innych, ale jesli inni maja go rowniez do niego...
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Priorytety

Post autor: Polan »

Wiśniewskiego to lubię za teksty niektórych piosenek. Kariery to mu mogę poprostu pogratulować. A naśladować .... hymmm nie bardzo, za dużo razy zmienia te kolory włosów :D
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Priorytety

Post autor: Cns »

Jak uwarzasz ze nie ma w Polsce jeszcze kogos kto ma sławe i sie dorobił to jestes w błedzie bo jest spodo takich ludzi lecz oni o tym tak nie bebnia i sie tym tak nie lansuja jak ta Wisnia.
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Priorytety

Post autor: bober »

Ja Wam powiem, że ani Ich Troje nie słucham, ani nie jestem fanem tych czerwonych włosów, ale wczoraj opatrzność losu sprawiła, że oglądałem program Wiśniewskiego i uśmiałem się jak cholera hehehe ;D
Liczę teraz na takie kolejne przypadki ; )

A sam Wiśniewski, bardzo mi się podoba, że jest sobą.
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Priorytety

Post autor: Mirriam »

Mirriam pisze: pokaż mi druga osobe w naszym panstwie, ktora zdobyla taka slawe i tyle kasy, a jeszcze kilka lat temu byla anonimowa
mozna chyba smialo powiedziec ze NIE MA takiej osoby!
Cns pisze: to jestes w błedzie bo jest spodo takich ludzi, lecz oni o tym tak nie bebnia
NO wiec czekam, wymien mi jeszcze takie osoby... :?
Bober pisze: A sam Wiśniewski, bardzo mi się podoba, że jest sobą.
Dokladnie!!!! I chyba m.in. to jest tajemnica jego sukcesu :)
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Priorytety

Post autor: Cns »

CO ja ci bede wymieniał Ty morzesz miec takie osby ktore twym zdaniem sa bogate robia kariere. JA mogł bym wypisc osoby takie lecz nie wiem jakie by był w tym sens ja ich za AUTORYTET nie biore.
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Priorytety

Post autor: ::PiotreK:: »

no ale niemusisz ich brać jako autorytet po prostu podaj przykłady bo ja takowych niewidze
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Priorytety

Post autor: Cns »

Me przykłady zostawie dla siebie nie wszystko musze pisac przeciez.
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Priorytety

Post autor: Mirriam »

Jednak mimo wszystko mam wrażenie, że poprostu NIE WIESZ co napisać... I tyle :|
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Priorytety

Post autor: Cns »

Nio tak masz racje nie wiem op czym gadam i nie wiem co napisac !!!!!!!!!! E daj se na luz czy musze mowiec ja patrze do przepodu i wiem jak by byłpo to odebrane jak bym powiedział!!!!!!!!!! :emm:
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Priorytety

Post autor: Mirriam »

Ale człowieku, nie irytuj sie bo ci jeszcze żyłka pęknie... A swoją drogą nie zaszkodziłoby ci powiedzieć od razu ze poprostu nie masz przykładu żadnego, albo go podaj... No i po co gniew? Prawda w oczy kole i tyle... :emm:
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Priorytety

Post autor: Cns »

No kole mnie w oczy tak bardzo ze oslepłem!! A jesli chcesz mnie jakos podkopac bym powiedział to sie mylisz bo i tak nie powiem. Bez komentarza to zostawie.......
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Priorytety

Post autor: Mirriam »

Pffff....tak, bardzo mi zalezy na tym, żeby cie podkopać i żebyś powiedział.... :/ Poprostu w prosty sposób pokazałeś sam, że piszesz a nie do końca wiesz co ... :oops2:
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Priorytety

Post autor: ::PiotreK:: »

dokałdnie takie samo wrażenie odnosze ze niewiesz co piszesz
i zauważyłem ze zawsze jesteś przeciwko większości
ODPOWIEDZ