Czy związki klasowe mają szanse ??

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!

Czy związki klasowe mają szanse przetrwania ??

Tak
49
64%
Nie
27
36%
 
Liczba głosów: 76

kwitnace-magnolie
Młody rozbrykany
Posty: 396
Rejestracja: 17.04.2005, 00:49

Re: Czy związki klasowe mają szanse ??

Post autor: kwitnace-magnolie »

TEDI pisze:popieram uljencje, a mnie najbardziej przekonuje argument "ze sie zbyt dobrze poznaje druga osobe i sie nia nudzi" ale tez, ze nie ma o czym gadac.
A tak po za tym to takie zwiazki sa zadkoscia :)
uuuuu... współczuje podejścia do zycia..

ja mego 'chlopaka' chce poznac jak najlepiej i nie mam obaw ze mi sie znudzi!!

u was szans na malzenstwo jakos nie widze :? :? pewnie to sie zmieni. hope.
IN MY WILDEST FANTASY..
wszystko co mam - podziele się z TOBĄ tym..
yfysk
Młody aktywny
Posty: 112
Rejestracja: 16.04.2005, 14:47
Lokalizacja: Augustów

Re: Czy związki klasowe mają szanse ??

Post autor: yfysk »

Anuś pisze:buu... uważam że związki klasowe nie mają szans...Ja miałam chłopaka w klasie i to było takie beznadziejne że aż głupio!! buuu :) nie polecam...No ale zdażają się wyjątkowe sytus\acje kiedy coś z takich związków może wyjść...
:P :P :P "zdazaja sie wyjatkowe" :P :P :P
I never look back 'cause I don't even want to and I don't need to...
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Czy związki klasowe mają szanse ??

Post autor: JaGaKi »

zWIĄZEK W KLASIE - STANOWCZE NIE!! Po zerwaniu jest draka straszna klasa się często dzieli na dwie połowy... no i to nie jest zbyt fajne - dlatego ludzie uważajcie - chyba że chcecie sobie wrogów narobić..
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy związki klasowe mają szanse ??

Post autor: Anuś »

yfysk pisze:
Anuś pisze:buu... uważam że związki klasowe nie mają szans...Ja miałam chłopaka w klasie i to było takie beznadziejne że aż głupio!! buuu :) nie polecam...No ale zdażają się wyjątkowe sytus\acje kiedy coś z takich związków może wyjść...
:P :P :P "zdazaja sie wyjatkowe" :P :P :P
taaa :] niom... jeden wyjatkowy znam :) :D hihi
ale w sumie teraz to jussh skonczyl byc klasowy :] chyba ze na jednych studiach te osoby sie znajda ;)

ale ogolnie jestem na NIE :twisted:
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Elwira
Młody aktywny
Posty: 51
Rejestracja: 22.06.2005, 11:16
Lokalizacja: ....

Re: Czy związki klasowe mają szanse ??

Post autor: Elwira »

[quote="Anuś]
ale ogolnie jestem na NIE :twisted:[/quote]

ja też :jeee:
Jedyni, którzy powinni grzeszyć, to ludzie, którzy grzeszą z uśmiechem!
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Czy związki klasowe mają szanse ??

Post autor: shyduo »

Ja tez jestem na nie. Niby to nic dziwnego, ale ja jestem w związku klasowym :D Zawsze uważałem i bedę to uważać za beznadziejny przypadek, ale jak pisałem sam taki związek tworzę. Więc dlaczego uważam, że jest to beznadziejne?? Dlatego, że szkoła to tak ekstremalne miejsce, że nie ma w nim nic miłego, fajnego i romantycznego. Poznawanie drugiej połowy?? Wolałbym robić to poza tym strasznym, różowym budynkiem. Jednak serce nie sługa. Co do argumentów w stylu: nie ma o czym gadać, znudzenie sie sobą czy coś w tym stylu to bzdura. nie załamujcie mnie tym. Za to faktem jest to, iż obawiam się co by sie stało po rozstaniu, ale nie będę się tym przejmować, bo mam nadzieję, że moje szczęście będzie trwać dłużej niż te trzy lata (a właściwie to jeszcze dwa). Zresztą nasz klasa pod tym wzgledem jest dziwna, bo mamy w niej jeszcze trzy inne pary. A jak to wygląda z boku?? Zapytajcie się Agulca, ona to obserwuje z innej perspektywy :P
RYBECZKA
Młody aktywny
Posty: 19
Rejestracja: 12.04.2005, 13:56
Lokalizacja: Łęczna

tak

Post autor: RYBECZKA »

jak najbardziej ja chodze z moim chłopakiem do jednej klasy i jest super wiem przynajmniej co robi i nie chodzi o to że nie mam do niego zaufania! a pozatym spędzamy ze sobątyle czasu uuuuuuu możecie nam zazdrościć bo naprawde jest lajtowo
:-)
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Czy związki klasowe mają szanse ??

Post autor: SkaTe_GirL »

Chlopak w tej samej klasie ; -]
boshe wspolczuje ; -]
moze teraz lajtowo jest ale zobaczyszpotem jak to bedzie
ogolnie coto za przyjemnosc... ; -\ widziec sie praktycznie 24h/24h czasem teSknota tez jest dobra. . .
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
RYBECZKA
Młody aktywny
Posty: 19
Rejestracja: 12.04.2005, 13:56
Lokalizacja: Łęczna

yhy

Post autor: RYBECZKA »

chodzimy już półtora roku ze sobą do klasy i jest zaj**** a wcale nie jesteśmy ze sobą 24h na dobę tylko ci się tak wydaje



/prosze tu nieprzeklinac ; -]
:-)
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Czy związki klasowe mają szanse ??

Post autor: SkaTe_GirL »

Moze i mi sie tylko tak wydaje jednak ja nigdy bym nie choSila z chlopakiem z wlasnej klasy ; -]
Ile ludzi tyle zdan na ten temat ; -]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Czy związki klasowe mają szanse ??

Post autor: JaGaKi »

po rozpadzie związku klasa się rozłamie... trzeba nmyśleć też troszke o przyszłości
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
kris18
Młody aktywny
Posty: 17
Rejestracja: 16.07.2005, 21:32

Re: Czy związki klasowe mają szanse ??

Post autor: kris18 »

a ja jestem na tak :tak: :tak: :tak: znam osoby które były w związku klasowym po wyjściu z gimnazjum są razem do dzisiaj a to minęło już 2,5 roku więc to zależy od nastawienia ludzi do siebie a nie o klase ;)
kroopelka
Młody aktywny
Posty: 18
Rejestracja: 10.08.2005, 15:39
Lokalizacja: z dalekaa ;o)

Re: Czy związki klasowe mają szanse ??

Post autor: kroopelka »

Ja uwazam ze taki zwiazek "klasowy" ;) ma szanse przetrwac bo to zalezy od ludzi ale ja osobiscie nie chcialabym juz sie znalesc drugi raz w takiej sytuacji. Fakt ze moj zwiazek skonczyl sie pozytywnie , nie bylo jakiegos rozlamu klasy ani nic podobnego ale jednak nie podobalo mi sie to... Za duzo czasu spedzalam z moim chlopakiem a za tym idzie to ze jego wady zaczely mi tak strasznie przeszkadzac ze zerwalam z nim..

Pozdrowienia dla wszystkich ! ! :*
Kochaj zeby zyc i zyj zeby kochac...
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Czy związki klasowe mają szanse ??

Post autor: SkaTe_GirL »

JaGaKi pisze:po rozpadzie związku klasa się rozłamie... trzeba nmyśleć też troszke o przyszłości
No masz racje! ; -) Dlatego zwiazki klasowe to glupota. . .
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: Czy związki klasowe mają szanse ??

Post autor: GoSiAcZeK »

SkaTe_GirL pisze:Chlopak w tej samej klasie ; -]
boshe wspolczuje ; -]
moze teraz lajtowo jest ale zobaczysz potem jak to bedzie
ogolnie coto za przyjemnosc... ; -\ widziec sie praktycznie 24h/24h czasem teSknota tez jest dobra. . .
Nie masz czego mi współczuć ... A tak w ogóle to nie widzimy się 24 h na dobę, bo każde z Nas ma swoje zajęcia... On treningi, ja też... Tak na prawdę to wcale nie spędzamy ze sobą tak wiele czasu... Owszem spotykamy się często, ale zdarza nam się za sobą zatęsknić. Mówisz, że związki klasowe to głupota i nie zgodzę się z tym. Byłaś kiedyś w takim związku?? Jeśli tak to widocznie nie trafiłaś na odpowiedniego chłopaka. Co zobaczę potem?? Wiem jak wygląda sytuacja kiedy zerwiemy, bo zerwaliśmy już kiedyś i powiem szczerze, że klasa się jakoś specjalnie nie rozbiła. Jestem z Nim jakby to policzyć w sumie przeszło rok i jeszcze nic nie zobaczyłam. Powiem tyle: Zakochałam się i na prawdę nie interesuje mnie czy On jest w mojej klasie czy nie ... Równie dobrze mógłby byc z innej szkoły i na prawdę nie robiłoby mi to wielkiej różnicy.

Możecie się ze mną nadal nie zgodzić, ale ja na prawdę nie narzekam ... Kochamy się i to jest najważniejsze...
13.02.2005 r.

A. ;**
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Czy związki klasowe mają szanse ??

Post autor: SkaTe_GirL »

Gosiu ja wyrazilam tylko swoja opinie ; -]
Nic wiecej ; -]
A jesli Ty jestes szczesliwa no to tylko sie cieszyc ; -]
Ja po prostu nie widze w swoim zyciu zwiazku z kumplem z klasy ; -]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: Czy związki klasowe mają szanse ??

Post autor: GoSiAcZeK »

SkaTe_GirL pisze:Gosiu ja wyrazilam tylko swoja opinie ; -]
Nic wiecej ; -]
A jesli Ty jestes szczesliwa no to tylko sie cieszyc ; -]
Ja po prostu nie widze w swoim zyciu zwiazku z kumplem z klasy ; -]
To co napisałam też jest tylko moją opinię :wink: A do Ciebie nie mam żadnych pretensji, bo tak jak napisałaś ilu ludzi tyle opini więc nie ma o co się kłócić :hihi: Myślę, że związek dwojga ludzi nie powinien zależeć od tego czy chodzą razem do klasy czy nie ... Jeśli chcą ze sobą być to powinni nawet jeśli są ze sobą w klasie ... Dla mnie przynajmniej najważniejsza jest miłość :P
13.02.2005 r.

A. ;**
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Czy związki klasowe mają szanse ??

Post autor: stefan »

powiem tak, mi by było bardzo trudno w takim związku wytrwać ale mój kumpel poznał swoją dziewczynę chyba w drugiej klasie liceum (tzn. wtedy zaczęli ze sobą chodzić, żeby nie było nieporozumień - znali się od pierwszej klasy liceum ;) ), obecnie jest już po studiach a ich uczucie (i związek, rzecz jasna) trwa! więc - "da się!"
dgmm
Młody aktywny
Posty: 11
Rejestracja: 18.08.2005, 09:47
Lokalizacja: skądś

Re: Czy związki klasowe mają szanse ??

Post autor: dgmm »

Jasne, że klasowe związki mają szansę! :D Sama jestem w takim i... nie narzekam:) przecież zawsze można umówić się na wspólną naukę ;) no i widzimy się codziennie :) :)
Myśl, wierz, marz... miej odwagę! Kochaj!
ODPOWIEDZ