Czy związki klasowe mają szanse ??

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ

Czy związki klasowe mają szanse przetrwania ??

Tak
49
64%
Nie
27
36%
 
Liczba głosów: 76

shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Czy związki klasowe mają szanse ??

Post autor: shyduo »

GoSiAcZeK pisze: powiem szczerze, że klasa się jakoś specjalnie nie rozbiła.
Powiem tyle: Zakochałam się i na prawdę nie interesuje mnie czy On jest w mojej klasie czy nie ... Równie dobrze mógłby byc z innej szkoły i na prawdę nie robiłoby mi to wielkiej różnicy.

Możecie się ze mną nadal nie zgodzić, ale ja na prawdę nie narzekam ... Kochamy się i to jest najważniejsze...
Święte słowa, tylko sie zgodzić
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Czy związki klasowe mają szanse ??

Post autor: Phantom »

czemu nie, idzie wyżyć.. ale to chyba mało luzu jest, nie?
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Czy związki klasowe mają szanse ??

Post autor: SkaTe_GirL »

hmmm Phantom wydaje mi sie, ze jesli chodzi o luz to to nie ma zasady czy jestesmy w jednej klasie czy nie... to juz chyba zalezy od charakteru...
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Czy związki klasowe mają szanse ??

Post autor: Phantom »

Wiedziałem! to nie o to chodziło - na razie nie potrafię ubrać myśli w słowa (; po prostu i witaminy w nadmiarze mogę zaszkodzić d;
Keldorn
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 09.09.2005, 12:44
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Czy związki klasowe mają szanse ??

Post autor: Keldorn »

Moim zdaniem związki klasowe mają szansę przetrwania. Gorzej jednak, jeśli dojdzie do rozstania. Mnie np. by krew zalała, gdybym moją byłą widywać codziennie. :emm:
skrzywdzony
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 10.10.2005, 19:22

Re: Czy związki klasowe mają szanse ??

Post autor: skrzywdzony »

nie nie nie nie ! nie... :( ja niedawno coś takiego przezylem bylem z nia..ehhm. 6 miesięc..i w kółko jacys zazdrosnicy byli...;/ nie przejmowalem sie ... ale... jak się jest za długo ze soba...[tzn ze za duzo czasu sie spedza...] i to tymbardziej w szkole..to to trudno... żeby przetrwało na dłuzej...ehh...a pozniej jest jeszcze jeden ogromny problem..wiecie jaki ??

jezeli jestescie razem...jakis czas... dość blisko siebie i wogole :PP
a jak dojdzie to rozstania to co pozniej ?? siedzicie kilka ławek dalej..i co... dół ... albo coś... nie no oki..nie ktorzy potrafia to pooprstu olać... ale np ja nie potrafie..i dalej... gdy tylko ją widze...dół...;( ehh..też trzeba sioe nad tym dobrze zastanowic..co jęsli sie cos nie uda...

sorki za błedy...serdecznie pozdrawiam :)
"naucz się żyć z bólem" powiedział mi kiedyś ktoś...


;( ;( ;( ;( ;( i jeszce raz tyle ;(...
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Czy związki klasowe mają szanse ??

Post autor: shyduo »

Właśnie, co jeśli się nie uda?? Chciałbym, aby to umiało do mnie dotrzeć. nie umie. Jesteśmy nadal razem. Zazdrosnych nie ma. Złośliwości też nie. Od czasu do czasu zdarzają się żarty, ale można je pozytywnie interpretować. Tak jak było u mnie na Chemii gdy spóźniłem się na lekcję, razem z Agulcem. Gdy weszliśmy do klasy po 10 min. lekcjii to babka od chemii sobie zażartowała "ha, widzicie, razem byli", a potem jeszcze gdy Agulec rozmawiała z moją girlfriend to "no nie dość,że jej chłopa zabiera... " itd. Miło to wspominam :) A zreszta i tak mamy wspólnych znajomych nie tylko ze szkoły więc i tak byśmy się widywali. Jednak na szczęście wszystko nadal jest na dobrej drodze :]
ODPOWIEDZ