życie...

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
Diana
Młody rozbrykany
Posty: 290
Rejestracja: 11.02.2003, 23:54
Lokalizacja: rzeszów

życie...

Post autor: Diana »

Jak wiele szans da nam życie? już 4 raz ominełam życie czy została mi jeszcze jakaś szansa?
szkoła jest jak wibrator - dobrze robi ;)
Aniołek
Młody aktywny
Posty: 108
Rejestracja: 14.02.2003, 11:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: życie...

Post autor: Aniołek »

Życie daje nam dokładnie tyle szans, ile uważa za słuszne... stykamy się plecami ze życie tylko po to, by zrozumieć jak ważne jest Życie...
"myśli kłębią mi się w głowie, a zrozumieć nic nie mogę
myśli kłębią mi się w głowie, a powidzieć nic nie mogę "
[Lenny Valentino]

Pozdrawiam
Aniołek
JestemJakaJestem
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 29.05.2003, 19:04
Lokalizacja: Bydgoszcz

życie

Post autor: JestemJakaJestem »

zgadzam sie z Aniolkiem . Zycie jest ciagla gra , sprawdza nas , jestesmy stawiani przed nowymi wyzwaniami .szansa jest zawsze , gdy mijamy sie ze życie dopiero stwierdzamy jaka wartosc ma dla nas Zycie - to kim jestesmy , gdzie zyjemy , jaka mamy rodzine , przyjaciol..jest to w pewiem sposob SZANSA na bardziej swiadome zycie TU , w tym momencie.nie nalezy czekac na życie tylko wykorzystywac kazdy dzien tak jakby mial byc naszym ostatnim.Diano skoro 4 razy ominela Cie życie to widocznie nie nadszedl Twoj czas , moze powinnas przyjzec sie uwazniej swojemu Zyciu , cos zmienic , Ty wiesz najlepiej - powodzenia :wink:
POzdrawiam :wink:
JestemJakaJestem
''Szczęście to jedyna rzecz, którą się mnoży , gdy sie ją dzieli ''
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: życie...

Post autor: Montana »

Ludzie czesto trwonia swoje zycie, nie potrafia wykorzystac tego daru. Czesto gdy spotkaja sie w cztery oczy ze życie diametralnie zmieniaja swoje zycie. Nastepnym razem zanim ktos powie, ze jego zycie jest bez sensu powinien zastanowic sie czego tak naprawde mu brakuje, czy jest mu tak do konca zle. Diana - Ty moze po prostu zostalas "ostrzezona" z gory, ze nasze egzystowanie tu na ziemi jest kruche i nie wolno zmarnowac tego czasu ???
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Diana
Młody rozbrykany
Posty: 290
Rejestracja: 11.02.2003, 23:54
Lokalizacja: rzeszów

Re: życie...

Post autor: Diana »

4 razy ułamek sekundy uratował mnie... ułamek sekundy na którego nie zasłużyłam
szkoła jest jak wibrator - dobrze robi ;)
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: życie...

Post autor: Wang »

czemu uważasz, że nie zasłużyłaś? Jeśli żyjesz to właśnie oznacza, że zasłużyłaś na to by dalej żyć.

Każdy jest kowalem własnego losu - życia
Veni Vidi Vici
Shirya
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 25.02.2003, 23:04
Lokalizacja: Kosmos

Re: życie...

Post autor: Shirya »

Hmmm ja mówię, że od ponad czterech (oj już we wrzesniu będzie pięć) lat zyję na kredyt..... Nie wiem jak to się stało, że żyję, bo uciekłam ze szpitala, odmówiłam jakiegokolwiek leczenia... a choroba- śmiertelna... Żyję, jestem zdrowa... no chyba, że czasem jakiś katar mnie dorwie.... Nie zmieniłam swojego życia, choć przyznam, że bardziej niż wcześniej je cenię...
Wszystkim żyjącym na kredyt życze powodzenia i tak na kazdego przyjdzie czas, nawte na mnie, mimo iż jestem kosmitką ;)
Mamy w życiu prawo popełniać wiele błędów oprócz jednego- tego, który niszczy nas samych.....
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: życie...

Post autor: Basko »

Los daje nam wiele szans i nie ma granicy. A to zależy od nas, czy te szanse wykorzystamy. Może tam ktoś na górze podejmuje decyzje czy zasłużyliśmy na następną szansę...? Kto wie :mrgreen:
SUENO
Młody aktywny
Posty: 12
Rejestracja: 28.06.2003, 12:45
Lokalizacja: z marzeń

Re: życie...

Post autor: SUENO »

Żyjesz, bo jesteś potrzebna!!! ŻYCIE TO NAJPIĘKNIEJSZY DAR JAKI OTRZYMALIŚMY!!!! :lol: nie powinnaś się zastanawiać się dlaczego dane jest Ci nadal cieszyć się życiem, ale korzystać z niego:)) Wielki uśmiech i idź dzielnie do przodu :hihi:
**********
Diana
Młody rozbrykany
Posty: 290
Rejestracja: 11.02.2003, 23:54
Lokalizacja: rzeszów

Re: życie...

Post autor: Diana »

dziękuje
szkoła jest jak wibrator - dobrze robi ;)
ODPOWIEDZ