Malinka!!

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
dzudzu
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 18.06.2003, 17:06

Malinka!!

Post autor: dzudzu »

Potrzebuje pomocy!!czy ktos moze mi napisac jak zrobic tzw."malinke"??
__Michalina__
Młody aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 09.06.2003, 19:30

Re: Malinka!!

Post autor: __Michalina__ »

hehe... nic trudnego ... musisz sie przyssać ustami jak pijawka do czesci ciała na ktorej chcesz ja zrobić i z całej siły ssij tylko nie przesadź z tymi malinkami najlepiej sprobuj na sobie np. na ręce :mrgreen: :mrgreen: :P
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Malinka!!

Post autor: Wang »

najlepiej wypróbuj na czyjejś szyi... :D Ostatnio takich malinek miałem bardzo dużo... znajomi się śmiali, że odkurzaczem sie bawiłem :P Odkurzacz to był... ale żyjący i dobrze zasysający ;)
Veni Vidi Vici
dzudzu
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 18.06.2003, 17:06

na pewno wyprobuje!!!

Post autor: dzudzu »

i na pewno bedzie to szyja ,a czy tylko szyja . . . . :mrgreen:
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: Malinka!!

Post autor: Basko »

Upewni się czy twoja ofiara życzy sobie takiej ozdoby, znam osoby które tego nie nawidzą, bo mogą mieć jakieś kłopoty, np. jak ja. Mój tata nie może się nadziwić jak mogłam się uderzyć w szyje :mrgreen: . Nie którzy twierdzą też, że malinki to oznakowanie tak jak kolczykami krowy, głupie porównanie ale chyba coś w tym jest. Po za ty nie zawsze estetycznie to wyglada, zwłaszcza teraz jak jest gorąco a w golfach się raczej nie chodzi. Owszem, jak ktoś ci robi malinkę to jest to przyjemne, ale są inne sposoby robienia przyjemności, nie odrazu trzeba taaaaaaaaaaak sssssssssaaaaać.
Malamarshall

Re: Malinka!!

Post autor: Malamarshall »

no ja np. nie moglabym miec malinki, bo ojciec z matka od razu by cos zaczeli bredzic na ten temat...
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Malinka!!

Post autor: Paweł »

Basko: Twój tata nie może sie nadziwić jak mogłas sie tak uderzyć w szyje..., a ja kiedyś naprawde jakoś sie tak rąbnołem, że potem wszyscy mysleli, że to malinka ;)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: Malinka!!

Post autor: Basko »

Sam potwierdziłeś me obawy: wszyscy myśleli, że to malinka
pioter13
Młody aktywny
Posty: 155
Rejestracja: 16.06.2003, 10:52
Lokalizacja: Łódź

Re: Malinka!!

Post autor: pioter13 »

Ja myślę, że to całkiem ciekawa rzecz - dzięki temu że w sanatorium między pigułami był taki śmiech z mojej malinki, to potem z qmplem mieliśmy takie fory... Jak widzicie, zależy od ludzi i od punktu patrzenia 8)
Gdyby Kózka Kwicień Plecień To By Ślimak Ch** Ci W D*** . . . :P
Bosnjak
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 26.06.2003, 00:51
Lokalizacja: SW Poland ;]

Re: Malinka!!

Post autor: Bosnjak »

malinki to trzeba umiec robic :)
kiedys mialem nieco przypalu, bo malinka byla zle zrobiona i dosc duza, wiec jakies kremy, bluzki z kolnierzykiem do gory [a'la Eric Cantona] ;]

najladniejsze i najprzyjemniejsze sa takie malutkie, prawie nie widoczne malinki i nie zawsze na szyi, bo jak ktos tu juz stwierdzil, jest cieplo i nie zawsze to estetycznie wyglada. na brzuszku jest ladnie na przyklad ;] jesli chodzi o ssanie, to tez nie za mocno, aby nie bylo fioletowego pola zamiast ladnej czerwonej malinki :) a nie bede mowil, co dziewczyny moga zamiast malinek robic, bo jak zauwazylem, jest tu sporo nieletnich 8)
--== Always against everything ==--
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: Malinka!!

Post autor: Basko »

I tak dobrze wiemy o co chodzi, heheeeeeeeeee..... :twisted:
W4MP
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 20.07.2003, 14:49
Lokalizacja: P-sk

Ohhh...

Post autor: W4MP »

No włąsnie trzeba umieć zrobić malinke. A czy ktoś wie jak sie pozbyc malinki, bo ja mam 3 ogromnie fioletowe na szyi :-X
"Niektórzy kreują momenty prawdziwej wolności lecąc nad przeszkoadmi, które inni obchodzą" - David Belle
mmloda
Szalony pismak
Posty: 537
Rejestracja: 15.07.2003, 13:32
Lokalizacja: z ekwadoru

Re: Malinka!!

Post autor: mmloda »

hm... no wiesz np ja pozbywalam sie raczej nie pozbywalam ale chcialam aby bylo mniej widac. Robilam fluidem i nie bylo widac. A jak mama sie pytala czemy mam taki slad to mowilam ze mnie komar ugryzl i po krzyku.
KoChAm MoJe SłOnEcZkO
mafi0za
Młody aktywny
Posty: 53
Rejestracja: 24.07.2003, 15:25
Lokalizacja: BrOdNicA!

Re: Malinka!!

Post autor: mafi0za »

Hehe komar ugryzł dobre :mrgreen: wiesz nie którzy rodzice moze i by wiedzieli od czego to był ale wiesz patrzą na troche inaczej bo jak kiedys mieli troche latek miej to tez rózne żeczy robili heeh
JestEm 1 nb-1 :P
mmloda ma fajny tyłek EHeh :P
mmloda
Szalony pismak
Posty: 537
Rejestracja: 15.07.2003, 13:32
Lokalizacja: z ekwadoru

Re: Malinka!!

Post autor: mmloda »

no wlansie ale jest looz
KoChAm MoJe SłOnEcZkO
mafi0za
Młody aktywny
Posty: 53
Rejestracja: 24.07.2003, 15:25
Lokalizacja: BrOdNicA!

Re: Malinka!!

Post autor: mafi0za »

nom racja misq hehe :mrgreen:
JestEm 1 nb-1 :P
mmloda ma fajny tyłek EHeh :P
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Malinka!!

Post autor: ylka »

A po cholere ci ta malinka? Ja bym przez to miala same klopoty... Moze by mnie z chaty wyrzucili? :twisted:
smile like a melon slice : )
ODPOWIEDZ