Określenia

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Określenia

Post autor: Basko »

Jakie jest najbardziej pieszczotliwe określenie jakie znacie?
Shirya
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 25.02.2003, 23:04
Lokalizacja: Kosmos

Re: Określenia

Post autor: Shirya »

najbardziej pieszczotliwe okreslenie, znane mi to Padlinka, tak nazywam swojego faceta.... :D ludzie się czasem dziwią.... ale dla nas to jest naprawdę bardzo pieszczotliwe :D
Mamy w życiu prawo popełniać wiele błędów oprócz jednego- tego, który niszczy nas samych.....
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Określenia

Post autor: Wang »

ja moją dziewczyne nazywam MISIU... używam je prawie zawsze. Bardzo rzadko wymawiam jej imie. Często też mówie inaczej... kociaczku lub jeszcze inaczej :)
Veni Vidi Vici
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Określenia

Post autor: Paweł »

Dla każdego inne słowo jest pieszczotliwsze od innego. Dla jednego będzie to "miś", a dla innego "padlinka" ;-) Wazne by osoba zainteresowanym sie podobało... a reszte co to obchodzi ;-)

Ja? Nieeeewiem.... raczej nie mam takiego naj.... :nom: :hihi:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: Określenia

Post autor: Basko »

Do mnie wile zwrotów się urzywało. Chyba najmilszym i najsympatyczniejszym obdarzyła mnie moja pierwsza miłość : tasiorek :mrgreen: . Następnie misiu, kotku, maleńka. Ostatnio złotko, chociaż mój chłopak sie na mnie wkurzył i teraz mówi miedziaku :twisted:
szczypior
Młody rozbrykany
Posty: 326
Rejestracja: 09.01.2003, 21:21
Lokalizacja: yyy...

Re: Określenia

Post autor: szczypior »

ja na moja dziewczyne mowie: Myszka, Gwiazdeczka, Promyczek, Koteczek, Rybcia :mrgreen: ona na mnie mowi: Misiek, Kotek, Myszopek :mrgreen:
Bosnjak
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 26.06.2003, 00:51
Lokalizacja: SW Poland ;]

Re: Określenia

Post autor: Bosnjak »

wszystko spox, ale co to jest myszopek ? :P 8)
--== Always against everything ==--
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Określenia

Post autor: DianaR »

Nie wiem co to jest myszopek ale fajnie brzmi :mrgreen:

A ja wołam: ty moja paskudo, dziubku, słonko, misiaku itp
Co chwile inaczej :mrgreen:
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
pioter13
Młody aktywny
Posty: 155
Rejestracja: 16.06.2003, 10:52
Lokalizacja: Łódź

Re: Określenia

Post autor: pioter13 »

Widzę że dużo się powtarza! Ja ostatnio byłem kaczorkiem i paskudą. A moja ukochan jest kaczuszką i misiakiem i wieloma innymi rzeczami - jednak zawsze jest moją ukochaną
Gdyby Kózka Kwicień Plecień To By Ślimak Ch** Ci W D*** . . . :P
szczypior
Młody rozbrykany
Posty: 326
Rejestracja: 09.01.2003, 21:21
Lokalizacja: yyy...

Re: Określenia

Post autor: szczypior »

Myszopek to jestem ja :mrgreen: i bardzo mi sie podoba to okreslenie :mrgreen:
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Określenia

Post autor: DianaR »

gdy usiłowałam dojść do znaczenia tego słowa to mi wyszło, że jesteś podobny do myszy i lubisz odstwiać szopki :mrgreen: To oczywiście żart i mam nadziejem, ze cie nie uraziłam :wink:
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: Określenia

Post autor: Basko »

Nie zła dedukcja. Myszopek, heh.
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Określenia

Post autor: Anuś »

Perelka =)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Określenia

Post autor: ylka »

Dla mnie kazde okreslenie, ktore jest szczere, 'wyplywajace' z glebi serca i wymawiane z uczuciem sprawia wielka radosc. A tak najbardziej? Wystarczy zwyczajne Ula :) Za rozne zdrobnienia sie nie obraze ;) Ale lubie takze bardzo, gdy z chlopakiem mamy jakies wspolne slowka, ktorych prawdziwe znaczenie znamy tylko my. Taki wspolny nasz slownik, alfabet, szyfr :P Uwielbiam to!
smile like a melon slice : )
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: Określenia

Post autor: Basko »

Ja i mój chłopak nie potrzebujemy żadnego szyfru. My bardzo często porozumiewamy się za pomoca wzroku. Potrafimy długimi minutami wpatrywac się w oczy i każde wiem o co drugiemu chodzi. Znamy się już na wylot.
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Określenia

Post autor: ylka »

Basko pisze:Potrafimy długimi minutami wpatrywac się w oczy i każde wiem o co drugiemu chodzi.
To piekne :). Bo wiecej z siebie nie moge wydobyc ;).
Basko pisze:Znamy się już na wylot.
Ale z jednej strony to chyba zle, ze znacie sie juz na wylot. Bo chyba milo jest, gdy partner ciagle zaskakuje nas czyms nowym? Ze ciagle sie poznajecie. Ja bym wolala ciagle poznawac drugiego czlowieka, bo gdybym znala juz go bardzo dobrze, to moglby byc nudny; wiedzialabym co powie, co zrobi, itepe. Ale chyba nie o to tutaj tobie chodzi i to takze jest piekne, ze tak dobrze sie znacie ;).
smile like a melon slice : )
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: Określenia

Post autor: Basko »

Znamy się na wylot w sensie, że znamy swoje reakcje, pragnienia. Oczywiście mamy przed sobą małe tajemnice, bo w związku nie warto odsłaniać wszytskich kart.
Diana
Młody rozbrykany
Posty: 290
Rejestracja: 11.02.2003, 23:54
Lokalizacja: rzeszów

Re: Określenia

Post autor: Diana »

inni nie moga wiedzieć o nas wszystkiego bo my sami nie wiemy wszystkiego :wink:
szkoła jest jak wibrator - dobrze robi ;)
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: Określenia

Post autor: Megan7 »

moj misiu mowi do mnie "Robaczku" zawsze kiedy sie przekomarzamy. uzywa tego okreslenia gdyz kiedy powiedzial tak na mnie poraz pierwszy, zapytalam czemu akurat tak. a on na to "bo kojarzysz mi sie z takim malym insektem ktory wlazi nie tam gdzie trzeba..." oczywiscie to bylo powiedziane baaardzo pieszczotliwie, ale teraz za kazdym razem kiedy chce sie ze mna troche podroczyc mowi: 'Robaczku..."
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Określenia

Post autor: Mirriam »

na mnie moj byly mowil ''misiu'' ''malutka'' ale najbardziej utkwilo mi w pamieci ''pysia'' :D
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
ODPOWIEDZ