doradzcie

Od niego wszystko się zaczyna: nieprzespane noce, czerwone oczy, złe oceny w szkole ;-) Ciekawe strony, webmasterstwo, nowinki z sieci... tutaj rozmawiamy o tym wszystkim!
ODPOWIEDZ
kacper
Młody aktywny
Posty: 18
Rejestracja: 24.06.2003, 22:03
Lokalizacja: znany kurort w zachodniopomorskim :-]

doradzcie

Post autor: kacper »

prosze was o ocene strony www.szwecja.filo.pl/
jesli macie jakies pomysly jak ja zmienic - piszcie!
Skate-nb-1-mafi0za
Młody aktywny
Posty: 36
Rejestracja: 28.07.2003, 17:50
Lokalizacja: brodnica

Re: doradzcie

Post autor: Skate-nb-1-mafi0za »

ci powiem troche smutna a twoja stronka 0 bajerów wejdz sobie na stronke www.klarkkent.de i kliknij linki na jego stronie i po patrz jak wyglada zajebista stronka bo twoja to tak smutna w lipnych kolorach ją zrobiłeś :/
wiec wszystko jest jasne i good :)
Ale czemu ja jestem taki nie dobry :(
No cóż los nikt mi nie pomoże i nic :(
Cya
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: doradzcie

Post autor: Piqs - X »

Sorx, ale chyba cos w łbie masz nie tak, jesli sadzisz ze ta strona jest smutna .. W/g mnie jest taka, jaka byc powinna .. tzn .. szwedzka ;) .. w koncu nie moze byc podobna do tej, do której dałeś linka, bo to dwa oddzielne tematy stron. Mi się bardzo podoba ten szwedzki krzyz wbudowany w szkielet strny :] ... jedyne co bym zmienił, to usunał ten sam krzyz z loga ... wydaje mi sie on z lekka niepotrzebny... lepiej wyglądałoby fajnie skomponowane logo .. ale ogólnie starsznie mi sie podoba, a ocen nie daje nigdy bo uwazam to za conajmniej dziwne =P
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: doradzcie

Post autor: Phantom »

Najważniejsze jest to, że jak jakiś czas temu potrzebowałem porządnych wiadomości o Szwecji to je tam znalazłem bez problemu :] Po części na pewno dlatego, że stronka jest przejrzysta. Dobrze jest (:
MGT
Młody aktywny
Posty: 81
Rejestracja: 28.08.2003, 23:12
Lokalizacja: Gdańsk

Re: doradzcie

Post autor: MGT »

hmm... ta żółć - ona dobija.. niby pasuje,ale poinna byc bardziej matowa - logo bardziej wyraziste... linki jakos ladnie posegregowac by sie przydalo i usunac ich podkreslenie, bo tam nic nie widac.. tzn zlewaja sie. i te skrypty w php - slabo widoczne, pozatym wyzej gornej krawendzi zolci... pozatym ta zielen - o boze :/ tlo tez takie sobie... stawiam Ci.. hmm... 4/6 (ocena obiektywna, tzn nie biore Cie za platnego webmastera :P)
Indianka
Młody rozbrykany
Posty: 220
Rejestracja: 06.09.2003, 23:14
Lokalizacja: stary Ciechanówek :D

Re: doradzcie

Post autor: Indianka »

Ee tam, co wy chcecie od tej strony, jest w porzadku :D
K.
Don't Worry Be Happy
kto mnie nauczy grac na gitarze?
(y(u
Młody aktywny
Posty: 21
Rejestracja: 08.07.2003, 23:02
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Re: doradzcie

Post autor: (y(u »

Ta stronka ma chyba aspirację na 1024x768 (wystarczy dołożyć jeszcze jedną kolumnę). Tzn. kolumna po lewej jest za szeroka! Poprzeglądaj sobie strony - nikt nie daje takiego układu strony. Logo średnie, jego okolice marne. Ogólnie 3/6.
ODPOWIEDZ