Rozmowa z dziewczyną ;]

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
Bosnjak
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 26.06.2003, 00:51
Lokalizacja: SW Poland ;]

Rozmowa z dziewczyną ;]

Post autor: Bosnjak »

na poczatku witam wszystkich forumowiczow, gdyz jest to moj pierwszy post i mam nadzieje nawiazac dosc ciekawa i merytoryczna zarazem rozmowe :-)

Czytalem wiekszosc topikow na tym podforum, ale nie znalazlem odpowiedzi na dreczace mnie pytanie, ktore jest w zasadzie dla mnie dosc powaznym problemem, mianowicie o czym rozmawiac z dziewczyna. Z pewnoscia zaraz ktos odpowie, ze o wszystkim. Nie spodziewam sie takich odpowiedzi, chcialbym poznac bardziej rozbudowane opinie.

Otoz poznanie mam juz za soba. Swoja obecna pieknosc poznalem na ... meczu ;] sam sie zdziwilem, siedziala z moja przyjaciolka, ktora jest w zwiazku z pilkarzem mojego klubu :) w sumie poznanie nie sprawia mi takiego problemu, jak kontynuacja zwiazku, to chyba jest dziwne =)

I faktycznie daje sie wyczuc [jak pisaly forumowiczki tutaj] kiedy to 'cos' zaskakuje. Bo w sumie nie jestem az tak bardzo przystojny, a jednak z poderwaniem panny nie ma problemu. Wlasnie problem pojawia sie pozniej, gdy jestesmy sami we dwoje i ja mam jakos zaskakiwac dziewczyne w rozmowie, po prostu - nie zanudzac. Na prawde jest to dziwne, bo mam opinie rozgadanego chlopaka, nie mam problemow z nawiazywaniem kontaktow, super czuje sie w grupie, czasami jestem dusza towarzystwa, a tu taki zonk. Niby prosta sprawa, a jednak ....

Malo osob o tym wie, chcialem sie niejako anonimowo dowiedziec kilku wskazowek dotyczacych tematu tego topiku. I licze szczegolnie na pomoc dziewczyn/kobiet , ale jak faceci maja cos ciekawego do powiedzenia, tez z checia przeczytam.

Ufff, ale post wyszedl, ale chcialem, zebyscie poznali dosc szczegolowo cala sytuacje ;) pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
--== Always against everything ==--
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Rozmowa z dziewczyną ;]

Post autor: Wang »

hmmm... kiedyś miałem ten sam problem. Zawsze zastanawiałem się o czym będę rozmawiał z dziewczyną... tym bardziej jeśli nie mamy tych samych zainteresowań. Ale to wszystko zależy od charakteru... są takie dziewczyny z którymi rozmawia się o szkole/pracy i o znajomych i na tym koniec... ale są takie z którymi rozmawia się o różnych sprawach... zależy w jakim stopniu jesteście otwarci na różnego rodzaju tematy, czy potraficie powiedzieć coś więcej, niż tylko "jestem Adolf i lubie słuchać muzyki". Ja z moją dziewczyną rozmawiałem o.... wszystkim - sporcie, pozycjach w sexie, fryzurach, zachowaniu... czym więcej czasu ze sobą spędzaliśmy tym bardziej byliśmy otwarci na różnegoradzaju krępujące z reguły rozmowy. Chociaż z początku bałem się, że jak będziemy spędzać ze sobą wiele czasu tematy do rozmów się skończą... a jednak jest przeciwnie... poznajemy się coraz bliżej, poznaje jej znajomych a ona moich i juz jest o czym rozmawiać. A jesteśmy już razem 3 miesiące i widzimy się codziennie. Więc to zależy od charakteru każdego poszczególnego człowieka. Z jedną/jednym rozmawia się 15 min i temat się kończy, z drugą/drugim rozmawia się 5 godzin i rozmowy nie widać końca :)
Veni Vidi Vici
Bosnjak
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 26.06.2003, 00:51
Lokalizacja: SW Poland ;]

Re: Rozmowa z dziewczyną ;]

Post autor: Bosnjak »

hehe, ciesze sie, ze nie jestem/bylem sam w takiej sytuacji ;]
ogolnie moj problem pojawia sie, gdy zostaje sam na sam z dziewczyna, bo raczej w grupie nie ma z tym problemu i staje sie nawet przewodnikiem stada, ze tak to ujme :) a bedac sam na sam mam ogromne problemy, nie moge sie jakos przelamac, wykazac sie przed dziewczyna. dziwne jak cholera :/ a aktualna dziewczyna jest naprawde do pogadania, bo z reguly mialem same inteligentne dziewczyny, wiec rozmowa jako tako szla :) choc zawsze narzekalem, ze jest zle ;]
--== Always against everything ==--
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Rozmowa z dziewczyną ;]

Post autor: Montana »

Mi sie wydaje, ze to duzo zalezy od samej dziewczyny, bo jesli ona bedzie rozmawiajac z toba miala "obrazona minke" to po prostu nie bedzie Cie ty zachecac do szczegolnych wysilkow. Jesli natomiast bedzie sympatyczna, usmiechnieta, sama cos bedzie zagadywac wszystko pojdzie ok. Przeciez to nie jest tak, ze ty musisz siedziec i wymyslac tematy, to powinno wychodzic od 2 stron.
Ja nie mam problemu z rozmowa z dziewczynami :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Psychol
Młody aktywny
Posty: 24
Rejestracja: 29.06.2003, 23:51
Lokalizacja: Ciechanoof

Re: Rozmowa z dziewczyną ;]

Post autor: Psychol »

Mowa jest źródłem nieporozumień... Jak nie wiesh co gadać to siem przytul do niej i pogapcie się sobie w oczy (uwiesh, tak moshna dłuuugo wytrzymać) 8)
Imagine there's no countries,
It isnt hard to do,
Nothing to kill or die for,
No religion too,
Imagine all the people
living life in peace...
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozmowa z dziewczyną ;]

Post autor: Anuś »

o matko!! przeciez dziewczyna to normalny czlowiek i o wszystkim mozna z nia pogadac!! normalna dziewczyna nawet jak nie ma pojecia o pilce noznej, to przynajmniej poslucha co chlopak ma ciekawego do powiedzenia na ten temat!! no chyba ze chlopak tylko i wylacznie gada o pilce a dziewczyny to w ogole nie interesuje. A tak, to mozna gadac o WSZYSTKIM!! naprawde!! chyba ze chlopak nie patrzy na charakter, a na urode i wyrwal sobie slodka idiotke, ktora o niczym nie ma zielonego pojecia. Ale sa i ladne i inteligentne...=)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Rozmowa z dziewczyną ;]

Post autor: Montana »

Anusia - masz kogos konkretnego na mysli ?? :mrgreen: :hihi: :mrgreen:
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Rozmowa z dziewczyną ;]

Post autor: bober »

Nie mówmy o słodkich idiotkach bo mi się gorzej robi... ;P

A co do tematu to tak jak już zostało powiedziane, gadasz o wszystkim, nie ma jakiegoś konkretnego ograniczenia, że moża tylko w danych tematach... Ja z koleżankami gadam często o muzyce, o studiach, jakiś dobrych filmach itp Zawsze zdanie po zdaniu można narzucić inny temat, bardziej odpowiedni.
Nie wiem co Ci jeszcze powiedzieć... nie kłam (ooo to dobra rada) ;D
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Rozmowa z dziewczyną ;]

Post autor: Montana »

Tak, wlasnie dobre spostrzezenie- nie udawaj kogos innego, bo prawda i tak wyjdzie na jaw. Rodzice zawsze mi powtarzali, ze klamstwo ma krotkie nogi :mrgreen: :mrgreen: :hihi:
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozmowa z dziewczyną ;]

Post autor: ylka »

Dziewczyna to takze czlowiek! Taki, jak ty. I [niestety] powiem ci, ze mozna z nami rozmawiac o wszystkim. Ale to juz wiesz. Nie mysl tylko, ze jestesmy glupimi, slodkimi idiotkami, ktore plotkuja wylacznie o ciuchach, kosmetykach i chlopakach. Sam piszesz, ze tamta dziewczyne poznales na meczu - widzisz, ze nie tylko 3 rzeczy nam w glowie? Jestesmy bardzo rozne. Wiec chyba pozostaje ci tylko byc soba i byc z nia szczerym. Pomysl, ze ta dziewczyna takze moze byc stremowana i moze miec pustke w glowie, suchosc w gardle i takze moze nie wiedziec co powiedziec ;)
Zycze ci powodzenia!
smile like a melon slice : )
ODPOWIEDZ