[Co lepsze Intel czy AMD ???]

Masz problem z komputerem, jakimś programem lub poprostu chesz wymienić swoje uwagi na ten temat? Możesz to zrobić tutaj! Nasze hasło: "format c:" (-;

Co lepsze Intel czy AMD ???

Intel
17
52%
AMD
16
48%
 
Liczba głosów: 33

Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: [Co lepsze Intel czy AMD ???]

Post autor: Fergie »

A ja mam AMD a chyba najlepszy jest intel ale to zalezy od gustu i potrzeb
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
Zdziesław
Młody aktywny
Posty: 85
Rejestracja: 19.01.2005, 19:51
Lokalizacja: Kalafior

Re: [Co lepsze Intel czy AMD ???]

Post autor: Zdziesław »

jestem za AMD tanszy a rownie dobry mozna sobie rasowac procesorki i wszystko chodzi ladnie a w pentium no coz jest to firma palcisz za firme jakos zapewne tez dobra ale do tej pory mialem 4 procesory wszystkie AMD i mi chodzily jak nie wiem dobrze a zmienialem tylko dlatego ze odsprzedawalem bratu i dokladalem pare zlotych i kupowalem lepszy poczawszy od Athlona 1000 , 1400 , 1700 skonczywszy na tym co zamierzam kupic ;] a durony to jak celerony a celeron to pentium dla ubogich taka kiszka athlon lepszy
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: [Co lepsze Intel czy AMD ???]

Post autor: *MysterY* »

Jak sprawdzisz taktowanie rdzenia tych procesoró to się zdziwisz co Athlon jest taki Cienki teraz dobry jest Athlon 64 ale i one nie dorównóją Pentiumom Prescotom i nie porównój Pentiuma do Celerona bo Celtek ma 400Mhz TR a Pentium 800Mhz a Athlon ledwie wyrabia do 566Mhz ale to i tak te najnowsze.
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
mhl
Młody aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 10.01.2005, 22:16
Lokalizacja: Chełm

Re: [Co lepsze Intel czy AMD ???]

Post autor: mhl »

@MysterY

Nie taktowanie, nie magistrala a wydajność w aplikacjach jest ważna, niby po co AMD stosuje nazwy 2500+? bo oznacza ona że wydajność tego Athlona jest porównywalna z Pentiumem 2,5GHz, choć jego faktyczne taktownaie to około 2k MHz.


AMD mają lepszy stosunek ceny do wydajności.
ODPOWIEDZ