Counter-Strike & Windsurfing

Interesujesz się modelarstwem, a może zbierasz znaczki ;-) Tutaj możesz porozmawiać z innymi o swoich zainteresowaniach, tych mniej i bardziej orginalnych. Zaszokuj nas swoimi pomysłami!
ODPOWIEDZ
mafi0za
Młody aktywny
Posty: 53
Rejestracja: 24.07.2003, 15:25
Lokalizacja: BrOdNicA!

Counter-Strike & Windsurfing

Post autor: mafi0za »

Counter-Strike : fajna gra, gram w nią troche czasu polecam wszytskich nawet znam pare laske co w nią gra . Ja mam klan swój : ClaN.piXa jestesmy zarejestrowani na CB - clanbase o to nasz link http://www.clanbase.com/claninfo.php?cid=306237 na clanbase - ranking polski jezeli są chetni z nami zagrac prosze o kontakt GG lub mail mój mail : m0zzg@wp.pl jestem Cl tego klanu najlepiej nam pasi w sobote od 22 gramy z każdym gramy we wszystkich landerach mamy serv : Cafe-Pronet-Brodnica IP : 217.97.181.33 CD wymagany

Windsurfing Tez spoko jazda prędzkośc zalezna od wiatru :D ale polecam wszystkim :D Gwarantuje wszystki zajebista adrenalinke :D Uprawiam windsurfing od 4 latek i zajebiste hobby pływam na ruznych regatach Może ktos pływa na windsurfingu i zna taki numerek Zagla : Pol 7, napis Niżej Hu|iGan0s ???
JestEm 1 nb-1 :P
mmloda ma fajny tyłek EHeh :P
kimmm
Młody aktywny
Posty: 14
Rejestracja: 15.12.2003, 22:37
Lokalizacja: Olkusz

Re: Counter-Strike & Windsurfing

Post autor: kimmm »

no, no, no... widze ze nie jestem sama :D ja tez pogrywam w kokonter strajka :] klanu nie mam ale za to po sieci ciupiemy codziennie z kuplami :]
These tears you cry
Have come too late
Take back the lies
The hurt, the blame
TabO
Młody aktywny
Posty: 81
Rejestracja: 22.12.2003, 21:58
Lokalizacja: 3City

Re: Counter-Strike & Windsurfing

Post autor: TabO »

no cs spoko gierka, a co do klanu to ja jestem juz :P, ale chce zmienić ma ktoś wolne miejsca :twisted: ??
Fuzzy
Młody aktywny
Posty: 32
Rejestracja: 02.02.2004, 22:32
Lokalizacja: sam nie wiem...

Re: Counter-Strike & Windsurfing

Post autor: Fuzzy »

CS... Mnie osobiście nie rusza, ale kumpel z klasy, jest w tym mistrzem Polski (przynajmniej jego klan)... Koleś gra w niego od 4 lat i jeszcze mu się nie znudził, więc coś w tym musi być... jednak jak mówiłem, ja tego czegoś nie widzę...
Na świecie dwie rzeczy są nieskończone - wszechświat i ludzka głupota... chociaż co do tego pierwszego nie ma pewności A. Einstein
ODPOWIEDZ