My, dzieci z dworca Zoo - Christiane F.

Książki jakie czytacie w wolnych chwilach, wieczorami, do poduszki, jadąc autobusem... Wszystko o czasopismach i prasie codziennej. Jednym słowem lektura jak się czyta ;-]
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: My, dzieci z dworca Zoo - Christiane F.

Post autor: Anuś »

ja nie rozumiem jak na takim filmie można zasnąć...To nawet z zapałkami na oczach, ale od początku do końca...
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
rocker
Młody aktywny
Posty: 147
Rejestracja: 24.12.2002, 15:55
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Poznań

Re: My, dzieci z dworca Zoo - Christiane F.

Post autor: rocker »

film był beznadziejny
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: My, dzieci z dworca Zoo - Christiane F.

Post autor: ::PiotreK:: »

podzielam film niebyl az tak fajny jak sie spodziewalem hamsko sie zacza hamsko sie skaczyl nic ciekawego
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: My, dzieci z dworca Zoo - Christiane F.

Post autor: Piqs - X »

Szczerze mówiąc chcialbym obejrzec film ... ksiazke pochlanalem w 3 dni .. w 3 bardzo ciezke, szkole dni :/ .. gdy tylko mialem nawet 5 minut to czytalem .. i ciekaw jestem jak wyszedl kadr ..
mmloda
Szalony pismak
Posty: 537
Rejestracja: 15.07.2003, 13:32
Lokalizacja: z ekwadoru

Re: My, dzieci z dworca Zoo - Christiane F.

Post autor: mmloda »

ale jak obejrzysz film to zmienisz zdanie:)
KoChAm MoJe SłOnEcZkO
rocker
Młody aktywny
Posty: 147
Rejestracja: 24.12.2002, 15:55
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Poznań

Re: My, dzieci z dworca Zoo - Christiane F.

Post autor: rocker »

Lepiej nie ogladaj filmu... to bedzie jak z druga czescia Blair Witch Project
*RyBkA*
Młody rozbrykany
Posty: 402
Rejestracja: 10.01.2004, 18:39
Lokalizacja: PoLsKa =P

Re: My, dzieci z dworca Zoo - Christiane F.

Post autor: *RyBkA* »

ja czytalam 3 razy i mam zamiar ja przeczytac po raz 4. heh :P jest w niej cos takiego co mnie nie nudzi, jest extra..... po raz pierwszy jak ja przeczytalam to bylam pod wielkim wrazeniem i przyszla dalej kolej na "pamietnik nakomanki" <----- dla mnie nudne, nie ma takich akcji jak w tej, a potem "cpun" <--- nawet fajne, ale to nie to o co mi chodzilo :P
...;;;>>> ZeRo PoMySłóW <<<;;;...

ZoStAjE mI JeDyNiE TrAwKa ^-^-^-^-^-^
tribalka
Młody aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 12.02.2004, 16:09
Lokalizacja: Poznań

Re: My, dzieci z dworca Zoo - Christiane F.

Post autor: tribalka »

Ja również przeczytałam tą książke. Zrobiła na mnie ogromne wrażenie. A co do filmu to w sumie był niezły, choć myślałam że wywrze na mnie większe wrażenie. Najbardziej jednak wstrząsnęła mną scena w której główna bohaterka jest na zjeździe i wymiotuje :? Z tego rodzaju książek polecam również "Miłość w Berlinie". Niestety nie pamietam autora. Ale polecam gdyż jest to książka tak samo dobra jak "My dzieci z dworca ZOO".
Najbardziej pieką łzy, które toczą się powoli.
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: My, dzieci z dworca Zoo - Christiane F.

Post autor: ylka »

Ta książka jest po prostu niesamowita... Brak mi słów na nią. I aż dziwię się pani bibliotekarce, która wręcz mi zabraniała czytać 'takie' książki. A po co, a na co, bo demoralizują, bo zacznę brać... Czysta głupota. Współczuję tej kobiecie. Bo chyba mamy prawo znać prawdę? A że prawda bywa bardzo brutalna, to inna sprawa. Ale taki jest świat. I to właśnie oni nam go tworzą...
smile like a melon slice : )
dominika
Młody rozbrykany
Posty: 296
Rejestracja: 11.11.2004, 22:44
Lokalizacja: z zabrza

...

Post autor: dominika »

uwielbiam ten pamietnik:)...co prawda ma za zadanie ubrzydzic innym sieganie po prochy,a le jak na mój gust opis faz it jets tak skonstruowany że dizęki tej ksiażce populacja ćpunow wzrosła 2razy...w każdym raize sama ksiazka super;)
christianef
Młody aktywny
Posty: 16
Rejestracja: 24.02.2008, 01:49

Re: My, dzieci z dworca Zoo - Christiane F.

Post autor: christianef »

czytalam ta ksiazke juz z 5 razy..
jest po prostu niesamowita - nie mam slow,zeby wyrazic swoj zachwyt na ta ksiazke..
wylalam przy niej tyle lez..
szczerze polecam..
naprawde..
a film?
fajny,aczkolwiek pomineli wiele waznych wydarzen..
i w ogole uwazam,ze ksiazka jest sto razy lepsza [jak to zazwyczaj bywa].
po przeczytaniu "My,Dzieci z Dworca Zoo" postanowilam,ze w przyszlosci zostane psychologiem i bede pomagac narkomanom..
bedzie trudno,ale dam rade..
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: My, dzieci z dworca Zoo - Christiane F.

Post autor: Justyśka »

Filmu nie widziałam i nie wiem czy chciałabym go zobaczyć, a książka była jedną z najlepszych jaką przeczytałam...Takie książki są z jednej strony okropne, a z drugiej świetne. A co do odciągania od prochów, no cóż...książek mających za zadanie obrzydzić narkotyki jest mniej więcej tyle, co narkomanów, a prawda jest taka, że każdy narkoman i tak wie co go czeka ale w danej chwili za bardzo go to nie interesuje, a takie książki pomagają może jednemu na milion...przykre takie życie.
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: My, dzieci z dworca Zoo - Christiane F.

Post autor: Centi66691 »

Ja filmu nie widziałem ale książka jest boooska bardzo mi się podoba jest taka prawdziwa bez żadnych ściem itp... Bardzo nowoczesny język tam jest i chyba dlatego ludziom się dobrze czyta, a po za tym to książka o prawdziwych problemach :(
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
ODPOWIEDZ