Dziewczyny o chłopcach....

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
Arielka
Młody aktywny
Posty: 15
Rejestracja: 02.10.2002, 18:55

Dziewczyny o chłopcach....

Post autor: Arielka »

Mi tam wszystko jedno czy brunet czy blondyn, wazne, zebysmy sie dogadywali... dziewczyny patrza na ludzi troche inaczej niz chlopcy... Oceniają charakter i powierzchnie razem, o chłopcy kazda rzecz oddzielnie, czyż nie? :)
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Dziewczyny o chłopcach....

Post autor: bober »

nie zawsze :)
ale nawet jesli tak to i tak w sumie te poszczegolne oceny daja jedna ogolna :P
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
ANO
Młody rozbrykany
Posty: 267
Rejestracja: 28.09.2002, 15:01

Re: Dziewczyny o chłopcach....

Post autor: ANO »

no ja zawsze staram się nie oceniać po wyglądzie, nie raz natknołem się na beautifull women, ze strasznym charakterem.....
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

hm.....

Post autor: PLAGIATT »

no ja sie zgodze z kolegami ;] moze bierzemy wszystko odzielnie ale z sumowane to daje jedna ocene ;] no i tak jak powiedzial Ano jest duzo dziewczyn ładnych z zepsutym charakterem :[ wr...
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Dziewczyny o chłopcach....

Post autor: bober »

btw: tak woogole to temat jest tak zatytulowany ze to raczej chlopcy co najwyzej moga go czytac wiec lepiej nie walcie tu postow :idea: :wink:
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Arielka
Młody aktywny
Posty: 15
Rejestracja: 02.10.2002, 18:55

Re: Dziewczyny o chłopcach....

Post autor: Arielka »

wiesz boberku!
niektórzy czują sie dziwczynakami... :wink:
Edytka
Młody aktywny
Posty: 10
Rejestracja: 06.10.2002, 08:46

Re: Dziewczyny o chłopcach....

Post autor: Edytka »

Facet którym się zainteresuje musi mieć hmmm musi mieć TO COŚ. Wygląd plasuje się na jednej z ostanich miejsc przy wymienianiu przymiotników odpowiedniego dla mnie chłopaka. Fakt, że tak jak w innym temacie ktoś powiedział, że jakby miał do wyboru osoby o takim samym charakterze ale zdecydowanie różniących się urodą :P to pewnie wybrałby tego milszego dla oka - to ja uważam podobnie :D
Wychodzę jednak z założenia, że wygląd to nie wszystko - przecież z czasem sie zmieniamy, starzejemy się a uroda młodego człowieka nie trwa wiecznie.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Dziewczyny o chłopcach....

Post autor: Paweł »

Edytka pisze: Fakt, że tak jak w innym temacie ktoś powiedział, że jakby miał do wyboru osoby o takim samym charakterze ale zdecydowanie różniących się urodą :P to pewnie wybrałby tego milszego dla oka - to ja uważam podobnie :D
nom ja to napisałem 8)
...ale nie o to mi chodzi.

Na początku, sory, że wtrącam się do dopiku "dla dziewczyn" ;) ale chciałbym tu cos napisać.

Otóż, dlaczego jest tak, że każdy mówi, że dla niego wygląd jest na ostatniej pozycji, że liczy się charaktre, a nie wygląd. A w rzeczywistości jest zupełnie inaczej?
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Dziewczyny o chłopcach....

Post autor: PLAGIATT »

hm...... przepraszam również że się wtrace ale zgodze się z Pawłem wszyscy pisza że dla nich najbardziej liczy się charakter a w rzeczywistości jest zupelnie inaczej i wszyscy glownie patrza na wygląd !!! Szczerze przyznam się dla mnie liczy się charakter ale wygląd również w dużym stopniu :P eh......
Edytka
Młody aktywny
Posty: 10
Rejestracja: 06.10.2002, 08:46

Re: Dziewczyny o chłopcach....

Post autor: Edytka »

Ale ja en poglad o charakterze i wygladzie wprowadzam zawsze w zycie. Nie mowie jednak ze nie jest zupelnie wazny wyglad bo jest ale liczy sie czlowiek jaki jest w srodku a nie na zewnatrz.
dwie
Młody aktywny
Posty: 117
Rejestracja: 28.09.2002, 13:51

Re: Dziewczyny o chłopcach....

Post autor: dwie »

sa rozne dziewczyny kazda w chlopaku szuka czegos innego:) ale naprawde nie jest najwazniejszy wyglad bo co kumus lalus pusty w srodku??:Pnio nie??:) najwazniejsze zeby sobie wzajemnie ufac dogadywac sie i miec zawsze tematy rzeka:P takie znajomosci sa naulepsze:P i w sumie kazda laska lubi jak chlopak ma bigggg poczucie humorku:P(znaczy przynaumniej my:P)
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Dziewczyny o chłopcach....

Post autor: Paweł »

może i tak jest, ale jednak nie chce mi sie w to wierzyć...
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Edytka
Młody aktywny
Posty: 10
Rejestracja: 06.10.2002, 08:46

Re: Dziewczyny o chłopcach....

Post autor: Edytka »

Nie musisz mi wierzyc :) Ja i tak swoje wiem.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Dziewczyny o chłopcach....

Post autor: Paweł »

Tobie może i wierze, że ty robisz tak a nie inaczej, ale ogólnie na swiecie pierwszą role gra wygląd i nic tego nie zmieni
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Edytka
Młody aktywny
Posty: 10
Rejestracja: 06.10.2002, 08:46

Re: Dziewczyny o chłopcach....

Post autor: Edytka »

Niestety masz racje, że ludzie mowią inaczej a robią inaczej - my tego nie zmienimy ale możemy przynajmniej być wierni własnym zasadom :)
Bo cóż znaczy wygląd bez odpowiedniego wnętrza? Wtedy mamy chłopaka/dziewczyne tylko na pokaz a przecież tu nie o to chodzi.
Roshowa
Młody aktywny
Posty: 131
Rejestracja: 09.10.2002, 19:42

Re: Dziewczyny o chłopcach....

Post autor: Roshowa »

A ja mówię od razu: Może i wygląd jest oceniany przez nas (dziewczyny) najpierw, ale jeśli ktoś jest z wyglądu ql, a z charakteru neizbyt, to daje sobie z takim spokój :D Ostatnio się w jednym chamie bujałam, nie wiem co w nim widziałam, mówiłam że jest z wyglądu ql, itp., a teraz jst to dla mniej najzyklejszy brzydal :P Ale raczej te osóbki któe podobają mi się z wyglądu mają spoxik charakterek :D A tak pozatym, nie wiem czemu, ale najczęściej podobają mi się chłopacy z dizwnymi imonami (albo rzadko spotykanymi ...). Jeszcze się chyba nei zdarzyło żeby podobał mi się ktoś o normalnym imieniu :oops:
Catzz Rulzz!
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Dziewczyny o chłopcach....

Post autor: bober »

Roshowa pisze:A tak pozatym, nie wiem czemu, ale najczęściej podobają mi się chłopacy z dizwnymi imonami (albo rzadko spotykanymi ...). Jeszcze się chyba nei zdarzyło żeby podobał mi się ktoś o normalnym imieniu :oops:
co za oryginalnosc :D
przyznam sie ze jeszcze nie znalem dziewczyny z takimi wymaganiami ;)
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
ANO
Młody rozbrykany
Posty: 267
Rejestracja: 28.09.2002, 15:01

Re: Dziewczyny o chłopcach....

Post autor: ANO »

Roshowa pisze:[...] A tak pozatym, nie wiem czemu, ale najczęściej podobają mi się chłopacy z dizwnymi imonami (albo rzadko spotykanymi ...). Jeszcze się chyba nei zdarzyło żeby podobał mi się ktoś o normalnym imieniu :oops:
a można wiedzieć jak ty masz na imię :?: :mrgreen:
Roshowa
Młody aktywny
Posty: 131
Rejestracja: 09.10.2002, 19:42

Re: Dziewczyny o chłopcach....

Post autor: Roshowa »

Źle mnie zrozumieliście :D Nie biore pod uwage jak ktoś ma na imie (właściwie wogle nie mam jakiś określonych kryteriów na temat jaki powinien być chłopak, jak mi się spodoba z charakteru i wyglądu, to nie ważne że jego wygląd nie zgadza się z my ideałem :P ), ale często okazuje się że imie oosbnika który mi sie podoba jest dośc nietypowe :d A ja imie mam raczej popularnie - Ania :D
Catzz Rulzz!
SuChyY
Młody aktywny
Posty: 13
Rejestracja: 05.10.2002, 12:33

Re: Dziewczyny o chłopcach....

Post autor: SuChyY »

Paweł Florczak pisze: Otóż, dlaczego jest tak, że każdy mówi, że dla niego wygląd jest na ostatniej pozycji, że liczy się charaktre, a nie wygląd. A w rzeczywistości jest zupełnie inaczej?
Dlatego, ze tak wypada powiedziec... czy gdybym powiedzial ze nie patrze na chrakter dziewczyny tylko na jej wyglad nie uznalbys mnie za jakiegos ... hmmm jak to nazwac,.... nie wiem - w kazdym razie na pewno nikt by tego pozytywnie nie odebral ...

Wlasciwie to jest tak: Zalozmy ze spotykam sie z kilkoma dziewczynami /(pierwszy raz) to oczywiscie najpierw patrze jak wygladaja - i widze o ta jest ladna, ta tez, a ta najl;adniejsza, a tamte raczej mi nie pasuja... i mysle ze tak czyni wiekszosc osob.... w parze z tym od razu na mysl mi sie nasuwa - "fajnie by bylo gdyby ta ladna miala fajny chrakter" ... ale to jaki ktos jest okazuje sie dopiero pozniej... I mysle ze jak sie z kims dobrze dogaduje to nie wazne jak on wyglada i tak chce sie z nim przebywac. No to tyle mialem do powiedzenie

PS. Ciekawym miejscem jest internet - najczesciej nie wiemy jak wygladaja osoby z ktorymi rozmawiamy, ale dobrze jest jak sie z nimi dogadujemy - az w koncu dostajemy fotke... i niestety ta osoba nie wyglada na nasz ideal... ale czy to wtedy przeszkadza ?? mi nie...
ODPOWIEDZ