Jak pOderwac chlOpaka?...jak pOderwac dziewczyne?

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Jak pOderwac chlOpaka?...jak pOderwac dziewczyne?

Post autor: SkaTe_GirL »

Pierwsze pytanie jest kierowane do dziewczyn, drugie do chlOpakOw.Chcialabym abyscie tu napisali cO rObicie aby poderwac OsObe ktOra wam sie podoba...a moze zdarzyla wam sie jakas smieszna historia zwiazana wlasnie z podrywem?No to sie pochwalcie nia ... :D
Diana
Młody rozbrykany
Posty: 290
Rejestracja: 11.02.2003, 23:54
Lokalizacja: rzeszów

Re: Jak pOderwac chlOpaka?...jak pOderwac dziewczyne?

Post autor: Diana »

kiedyś wracałąm z kolesiem wieczorem i na pożegnanie go pocałowałam chłopak miał taką banie żę nie mógł samochodem ruszyć hehe :lol:
szkoła jest jak wibrator - dobrze robi ;)
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Jak pOderwac chlOpaka?...jak pOderwac dziewczyne?

Post autor: ::PiotreK:: »

jak zupelnie nieznam dziewczyny to na poczatku patrze jej w oczy dlugo i potem jak widze ze jest zainteresowana podchodze i cos zzagadam a jesli dziewczyne znam to prubuje zaprosic ja na jakas impreze a tam juz wszystko idzie spoko :)
Diana
Młody rozbrykany
Posty: 290
Rejestracja: 11.02.2003, 23:54
Lokalizacja: rzeszów

Re: Jak pOderwac chlOpaka?...jak pOderwac dziewczyne?

Post autor: Diana »

jak mi zalezy n jakimś kolesiu to robie wszystko żeby spędzić z nim jak najwięcej czasu i wykorzystuje każdą okazję żeby z nim poflirtowac
szkoła jest jak wibrator - dobrze robi ;)
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Jak pOderwac chlOpaka?...jak pOderwac dziewczyne?

Post autor: Montana »

Zeby poderwac chlopaka staram sie czesto byc blisko niego, wazne jest spojrzenie w oczy, a pozniej usmiech
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Jak pOderwac chlOpaka?...jak pOderwac dziewczyne?

Post autor: SkaTe_GirL »

wygrzebalam temat z ostatek .... ; -P
bo moze jakies nowe pomysly posiadacie ... ; -]
Jak tu poderwac chlopaka aby spac przemnie po nocach nie mogl ; -]p
hehe =]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Jak pOderwac chlOpaka?...jak pOderwac dziewczyne?

Post autor: Phantom »

SkaTe_GirL pisze:Jak tu poderwac chlopaka aby spac przemnie po nocach nie mogl ; -]p
Wystarczy, że mu powiesz to Twoje "Jak juz sie patrzysz jak ten cielak to przynajmiej mozesz "czesc" powiedziec" - koszmary gwarantowane : P
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Jak pOderwac chlOpaka?...jak pOderwac dziewczyne?

Post autor: Wang »

na mnie by taki tekst zadziałał :P Lubie odważne i zdecydowane dziewczyny :-) Więc możesz próbować SkaTe ;-)

A tak poważnie... to ja jakoś nigdy nie byłem dobry w podrywaniu. Jak poznałem dziewczyne, która mi się podobała... to samo się jakoś toczyło :)
Veni Vidi Vici
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Jak pOderwac chlOpaka?...jak pOderwac dziewczyne?

Post autor: SkaTe_GirL »

buehehehehehe spoko Wang! Jak kiedykolwiek sie spotkamy, jak sie na mnie spojrzysz to bankowo cos Ci powiem na uszko ; -]]]

ale Wy sie tu ze mnie nie smiejcie tylko mowcie co na Was dziala ; -]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Darkman TomB
Młody aktywny
Posty: 26
Rejestracja: 10.01.2005, 00:27

Re: Jak pOderwac chlOpaka?...jak pOderwac dziewczyne?

Post autor: Darkman TomB »

:twisted: jak poderwać dziewczynę a jak chłopaka ?....hmmm

proponuję staroświeckie szarmanckie metody :

- dziewczynę przytaić maczugą
- hłopakowi wpakować cały magazynek

i już są wasi !!!!

ale tak na poważnie ................
"Życie to choroba , świat to szpital a życie jest lekażem"
Darkman TomB
Młody aktywny
Posty: 26
Rejestracja: 10.01.2005, 00:27

Re: Jak pOderwac chlOpaka?...jak pOderwac dziewczyne?

Post autor: Darkman TomB »

a teraz na serio .............
ja nie podrywam dziewczyn gdyż raczej wole się nie mieszać w takie sprawy ,
pozatym uważam że jest to dosyć nie tyle głupie co niezręczne i wymaga nie lada odwagi. strach przed porażką chamuje nasze działania co w konsekwęcji do niczego nie prowadzi.sam miałem wiele okazji ale z żadnej nie skożystałem bo przyświeca mi inny cel i w cale nie jest łatwo wyżec się tago co łatwo przychodzi i o czym każdy maży........
zdażały mnie się często przypadki kiedy to nie ja a dziewczyna prubowala mnie w jakiś sposób poderwać (dobrowolna kartka z telefonem o którą w cale nie prosiłem, odzywanie się przez gg i pruby umuwienia się chociaż mogły to też byc żarty kumpli , raz dla upewnienia się i chęci zbluzgania kumpla dzwonię pod taki numer i co się okazuje odbiera realna dziewczyna i jak się potem okazuje sama dała mi ten numer za pośrednictwem kolegi......
naprawdę głupio mnie się zrobiło .... podobanie sie komuś wydaje mnie się samolubne .... wolę żeby ludzie czuli do mnie szacunek podziw i respekt a na samą myśl o tym że ktos może czuć do mnie miłość przechodzą mnie ciarki... bo nie chcę wyjść na niehonorowego typka który szpanuje któromś z kolei dziewczyną (dziewczyny szpanują czasem chłopakiem) bo chodzi z nią tylko dla zakładu polegającego na wylizaniu jak najwiękrzej liczby naiwnych niewiast... broń Boże sugerować się moją filozofią życia opartą na ascetyźmie czyli wyżeczeniach bo sam uważam ze to może nawet i fajnie kogos mieć ale obiecałem sobie że się nie bawię w to to się nie bawię bo moje słowo się musi zawsze liczyć i dlatego jeszcze nikogo nie zawiodłem ... mnie się w ogóle takie metody nie podobają .... cóż ale wiem z obserwacji że dziewczynę nie jest trudno poderwać :
- są dziewczyny co lubią pluszowe misie
- sa dziewczyny co lubią kwiaty
- takie co uwielbiaja komplemęty
- lubią wiedzieć że są ładne
kobiety mają to w swej natuże że chcą żyć dla kogoś potrzebują poczucia bezpieczeństwa i chcą mieć w partneże jakieś mocne oparcie w trudnych chwilach .... poprostu silne ramię w kture czasem śmiało można się wypłakać
- papierosy odpadają
- pamiętajcie o kulturze słowa

- alkochol odpada - jeżeli się chce mieć pożądną dziewczynę chociaż są takie którym się to podoba i nawet nsame polą i piją albo poprostu im to nie przeszkadza
nie znam się na tym ale proponuję przed akcją podrywania zebrać odpowiedni wywiad na temat wybranej osoby co lubi i tp....
często pozory mylą bo cóż z tego że ktos jest piękny na zewnątrz a brzydki w środku . "Papierek okalający cukierka, zawsze jest piękny, nawet w tedy, kiedy zawartość jest już dawno przeterminowana"
- kiedy dojdzie do rozmowy nie opowiadajcie o sobie a raczej w naturalny sposub przejawcie zainteresowanie drógą osobą dajcie jej do zrozumienia że wam zależy ale bądźcie jednocześnie cierpliwi
- bez nachalności jak nie to nie i koniec
- Powtarzajcie sobie "Raz się żyje " "Raz kozie życie " "Będzie co ma być " i moje ulubione " Do odważnych świat należy " ... będzie dobże życzę powodzenia i udanych łowów .... jak sobie coś złapiecie to nie pożucajcie zdobyczy bo żaden szanujący się myśliwy tego nie robi .

ps . nie znam się na podrywaniu moje rady oparte są na licznych przypadkowych obserwacjach. moje obserwacje są prawdziwe i uważam że wnioski w miarę słuszne
"Życie to choroba , świat to szpital a życie jest lekażem"
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Jak pOderwac chlOpaka?...jak pOderwac dziewczyne?

Post autor: Linka »

Ale żeś sie rozpisał 8)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Darkman TomB
Młody aktywny
Posty: 26
Rejestracja: 10.01.2005, 00:27

Re: Jak pOderwac chlOpaka?...jak pOderwac dziewczyne?

Post autor: Darkman TomB »

temat ten godny jest pracy magisterskiej ! napisałem specjalnie dużo gdyż zdaje się że nie idzie przejść obok takiego słonia obojętnie !
pozatym zabawnie to wygląda
"Życie to choroba , świat to szpital a życie jest lekażem"
agulec
Młody rozbrykany
Posty: 203
Rejestracja: 01.02.2005, 17:56
Lokalizacja: Łódź

Re: Jak pOderwac chlOpaka?...jak pOderwac dziewczyne?

Post autor: agulec »

Na gitarę!! Ja wam mówię, najskuteczniejsze, najłatwiejsze, a jak na elektryczną to już w ogóle!:D


TYlko malutki szkopuł tej metody: 8) on też musi grać i doceniać to, że ona gra...Po prostu to najlepszy temat do wspólnych rozmów :hihi:
Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Jak pOderwac chlOpaka?...jak pOderwac dziewczyne?

Post autor: vanessa »

ja podobnie jak Wang nie znam sie na podrywach ponieważ z moim koffaniem poznałam się u znajomych i jakoś to się samo potoczyło, najpierw przyjaźń później miłość :)
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Jak pOderwac chlOpaka?...jak pOderwac dziewczyne?

Post autor: shyduo »

zobaczcie sobie film Hitch :P Może coś się dowiecie :P:P:P:P:P:P:P
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Jak pOderwac chlOpaka?...jak pOderwac dziewczyne?

Post autor: Mirriam »

Jak ktoś zainteresowany to prosze podac maila na PW. Jestem szcześliwa posiadaczką "Podrecznika podrywacza" :D Troszke sie upłakałam jak go przeglądałam, ale nie powiem, niektóre rady głupie nie są :)
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
88
Młody aktywny
Posty: 9
Rejestracja: 16.02.2005, 15:42

Re: Jak pOderwac chlOpaka?...jak pOderwac dziewczyne?

Post autor: 88 »

I jaki jest sens podrywania, oglupiania ludzi? Wystarczy rozmowa na temat swoich pogladow
alione
Młody aktywny
Posty: 52
Rejestracja: 22.03.2005, 12:08

Re: Jak pOderwac chlOpaka?...jak pOderwac dziewczyne?

Post autor: alione »

Darkman TomB dlugie ale dobre
nicość jest mym przeznaczeniem
michal_15
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 09.04.2005, 10:50
Lokalizacja: Kielce

wpadła na mnie

Post autor: michal_15 »

Ja kiedyś jechałem autobusem stałem sobie i na przeciwko mnie stala sobie fajna dziewczyny. Gdy autobus mocno zachamował ona po prostu wpoadła na mnie. jej twarz sie zatrzymała na mojej...
ODPOWIEDZ