Jaka powinna byc rOznica wieku...?

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: Jaka powinna byc rOznica wieku...?

Post autor: ZooM »

czepiacie się jednostek chociaż zaznaczałem przecież że nie mówię o wszystkich.. ale prawda jest taka że w odniesieniu do miażdżącej większości sprawdza się to co mówiłem.. czy nie mam racji jednak?
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Jaka powinna byc rOznica wieku...?

Post autor: Offik »

no a ja wlasnie zaczalem sie spotykac z dziewczyną ... 5 lat młodszą:)
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Jaka powinna byc rOznica wieku...?

Post autor: Phantom »

Pedofil!
Pamiętaj, że dysponujemy Twoim IP :fuck:
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Jaka powinna byc rOznica wieku...?

Post autor: Offik »

Phantom pisze:Pedofil!
Pamiętaj, że dysponujemy Twoim IP :fuck:
mam zmienne:P wiec troche czasu Wam zajmie zanim mnie namierzycie:)
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Jaka powinna byc rOznica wieku...?

Post autor: Paweł »

wbrew pozorą to tylko chwilka :)


no ale do tematu, juz juz :p
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Jessica
Młody rozbrykany
Posty: 404
Rejestracja: 03.10.2006, 15:33
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jaka powinna byc rOznica wieku...?

Post autor: Jessica »

Z tym wiekiem to na prawdę jest trudno. Niektórzy np. podają fałszywy wiek, bo kogoś kochają, a boją się, że ich prawdziwy wiek może stanać na przeszkodzie w byciu razem. Piszę to, bo sama znam taką osobę. Po namyśle stwierdzam, że różnica wieku osób, które się kochają, może odbiegać od ogólnie przyjętych norm, ale oczywiście bez przesady(10 i 17, lub np. 15 i 25 lat to już przegięcie, nie mówiąc już o 20 i 70 :nie: ). To trudne pytanie, ale w końcu tu mają być trudne pytania :wink: . Ja już podawałam, jaka różnica wieku by mi najbardziej odpowiadała.
Let's make all dreams come true!
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: Jaka powinna byc rOznica wieku...?

Post autor: pietruszka »

mi się wydaje że wiek nie gra roli... najważniejsze żeby było uczucie. to załatwi sprawę. nie można ograniczać komuś dostepu do szczęścia i miłości bo jest za młody albo za stary. wszystko gra puki osoby trzecie się nie wtrącają.
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
Niepoprawna
Młody aktywny
Posty: 54
Rejestracja: 19.04.2007, 10:11

Re: Jaka powinna byc rOznica wieku...?

Post autor: Niepoprawna »

Znam dziewczynę, która ma 12 lat starszego faceta [18 i 30] i są ze sobą od dwóch lat.
Moją 'ciotkę' poznałam, gdy miała 19 lat, a 'wujek' bodaj 30parę. Było to dobre 10 lat temu, ale dalej wiem, że są ze sobą.
Wszystko zależy od dojrzałości tych osób.
Bo ja np. [rozważam oczywiście czysto hipotetycznie, bo Miłość już spotkałam i nie wypuszczę z łapek] nie wyobrażam sobie bycia z kimś kilkanaście lat starszym ode mnie. Często zachowuję się, jak dziecko - tańcuję, podśpiewuję, chichoczę i ogólnie mam zachowania typowe dla gorących 14-tek :P Dodatkowo mam bardzo ścisłe zasady, jeżeli chodzi o 'pewne sprawy' i nie wiem, co taki 30-latek miałby ze mną robić :D
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Jaka powinna byc rOznica wieku...?

Post autor: Linka »

Roznica wieku miedzy partnerami moze sie zacierac, ale dopiero wtedy, kiedy obie osoby sa juz w pelni dojzałe i usamodzielnione (np 30 i 40 lat).
Ale nie potrafie sobie wyobrazic o czym moze rozmawiac taka 18- to latka ze swoim partnerem po 30-tce. Odnosze wrazenie, ze taki zwiazek moze miec tylko seksualny chrakter, bo co innego moze chciec robic taki dojzały facet z taka mloda dziewczyna? Watpie, zeby interesowaly go sprawy w jej szkole, co powiedzialy jej kolezanki, a jakie ciuchy sa teraz modne i jaka plyte warto kupic. Jasne, ze gada tez sie na powazniejsze tematy, ale sama jestem mloda i wiem ze rozmowy "dorosłych" i "młodziezy" wygladaja inaczej.
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Jaka powinna byc rOznica wieku...?

Post autor: vanessa »

kuzynka mojego chłopaka ma 20 lat i jest w związku z 18 lat starszym mężczyzną. Oni rozmawiają o jej studiach i jego pracy owszem, ale w granicach normy : ) oprócz tego ona nie jest nastolatką, którą kręcą zakupy, imprezy i plotki z koleżankami : ) jest poważna i dojrzała, pasują do siebie jak ulał!
Zawsze znajdzie się wyjątek : )
dla mnie gorsza różnica wieku to np dziewczyna (15) i chłopak (22) ; D
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
ODPOWIEDZ