JaK Mu PoWieDziEc zE Mi Sie PoDoBa...?

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

JaK Mu PoWieDziEc zE Mi Sie PoDoBa...?

Post autor: SkaTe_GirL »

Ale mam dOlka :\ se nawet nie wyObrazacie.ChlOpak ktOry mi sie pOdOba jest zajebisci* niesmialy.Wiem ze w tym przypadku nie ma cO czekac az On zrObi 1 ruch.Znamy sie od rOku.Na poczatku czekalam zeby On wyszedl z inicjatywa ale dup* nastepnie jegO najlepszy kumpel nas zapOznal i gitara grala...ale teraz ehhh nie wiem jak mam mu przekazac ze pOdOba mi sie i tO bardzOo przeciez jak pOwiem mu to wprOst to sie 'splOszy" :\ i ucieknie...jak mu tO okazac? :\ :?
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: JaK Mu PoWieDziEc zE Mi Sie PoDoBa...?

Post autor: Anuś »

badz dla niego mila, nie osmieszaj go, nie przyspieszaj na sile niczego, pisz mu fajne smsy maile itp tak by zrozumial o co ci chodzi =) a jak juz bedzie ok to mozesz mu powiedziec co o nim myslisz itp. powodzenia!!
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: JaK Mu PoWieDziEc zE Mi Sie PoDoBa...?

Post autor: SkaTe_GirL »

Okey ;] Zrobie tak jak napisalas...wielkie thx! :)
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: JaK Mu PoWieDziEc zE Mi Sie PoDoBa...?

Post autor: Anuś »

NIE MA ZA CO!! POWODZENIA!! TRZYMAM KCIUKI ZA CIEBIE!!
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: JaK Mu PoWieDziEc zE Mi Sie PoDoBa...?

Post autor: ylka »

Ja bym probowala powiedziec mu to po polsku :hihi:
smile like a melon slice : )
ODPOWIEDZ