[miłość] tęsknię za nią...

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
Zablokowany
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: [miłość] tęsknię za nią...

Post autor: Montana »

A ja wcale nie chce zebys mi sie odplacal.... Lepiej napisz co tam ciekawego :):)
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: [miłość] tęsknię za nią...

Post autor: bober »

Jakoś to brnie do przodu, ale z miłości to chyba nic nie będzie... Jest czasem zazdrosna, możliwe też, że kłamie co do tego, że chce tylko przyjaźni, ale ja nic nie mogę zdziałać jak ona to mówi...
Ostatnio co jej pisałem, że idę z Justyną na zakupy, nie było jej to w smak, była niezadowolona, napisała mi, że się szybciej od niej pozbierałem, że wydaje jej się to tak, że jak by mi było obojętne czy jestem z nią, czy z Justyną, czy z jakąś inną dziewczyną, bylem z kimś był... kurde ... czy to prawda... jeny nie wiem, po części tak, bo nie chcę być sam, ale za takiego co lata za dziewczynami się nie uważam! ;\
No i wracając do tematu, po tym co napisała, później dodała, że się jednak cieszy, że się z kimś spotykam, że chciała by, żebym z nią nawet był... Dla mnie to puste słowa, powiedziała to, bo uznała, że tego wymaga chwila. Dziś jak jej pisałem o Justynie i o tym jak wybieraliśmy dla mnie bluze, nic na to nie powiedziała. A właściwie to zbywała mnie uśmieszkami...
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: [miłość] tęsknię za nią...

Post autor: DianaR »

ach kto zrozumie te kobiety :mrgreen:
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
alexandrynka
Młody aktywny
Posty: 172
Rejestracja: 08.08.2003, 19:55
Lokalizacja: sosnowiec

Re: [miłość] tęsknię za nią...

Post autor: alexandrynka »

kobiety chba lepiej kobiety niz faceci...
hmmmmmmmmm.........
CARPE DIEM!
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: [miłość] tęsknię za nią...

Post autor: Montana »

Nie mozna mowic, ze ktos ma lepiej a ktos gorzej. To wszystko zalezy od sytuacji....
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: [miłość] tęsknię za nią...

Post autor: DianaR »

To zależy kto ma zrozumieć i kto ma być zrozumiany :mrgreen:
Ale zamot! :mrgreen:
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: [miłość] tęsknię za nią...

Post autor: Montana »

Czekamy Boberku na jakies nowe wpisy.....:)
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: [miłość] tęsknię za nią...

Post autor: bober »

Nie jestem pierwszy w jej życiu...... nie jestem pierwszy wśród jej przyjaciół.... jestem prawie niczym. Temat zamknięty.....
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Zablokowany