Co z taka zrobic????

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
Diana
Młody rozbrykany
Posty: 290
Rejestracja: 11.02.2003, 23:54
Lokalizacja: rzeszów

Re: Co z taka zrobic????

Post autor: Diana »

Ja miałam różne jazdy z pewną panną ale teraz wiem że panienka jest zajebista poprostu kiedyś zamiast się wyzywać siadłyśmy sobie przy piwie i pogadały.Wiem żę zawsze moge na nią liczyć i jest git :)
szkoła jest jak wibrator - dobrze robi ;)
TEDI
Młody aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 09.06.2003, 19:18
Lokalizacja: Białystok

Re: Co z taka zrobic????

Post autor: TEDI »

heh, na piwo ze swoim wrogiem? :hihi:
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Co z taka zrobic????

Post autor: Wang »

to jest całkiem dobry pomysł.. na piwo z wrogiem. Po wypiciu piwa jeśli okaże się, że jednak ta druga osoba to szmata itp. to butelką w łeb :D
Veni Vidi Vici
mmloda
Szalony pismak
Posty: 537
Rejestracja: 15.07.2003, 13:32
Lokalizacja: z ekwadoru

Re: Co z taka zrobic????

Post autor: mmloda »

hmmm nom wieszz ja tez nie lubie takich dziewczyn po pierwsze ze co chwile nowy chloapk,, zmeinia chlopakow jak rekawiczki" po drugiejak jej cos nie pasuje to niech sie odwali i spojrzy na siebie. A ty nie zwracaj na nia uwagi czyli jak by nie bylo jej. Albo odpowieadaj jej tym samym
KoChAm MoJe SłOnEcZkO
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Co z taka zrobic????

Post autor: DianaR »

Tępic to jak karalucha! :mrgreen:
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Co z taka zrobic????

Post autor: Wang »

...deptać, gryźć i protestować... :twisted:
Veni Vidi Vici
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Co z taka zrobic????

Post autor: DianaR »

Widze Wang, że się zgadzamy :P
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Co z taka zrobic????

Post autor: Fighter »

Proponuje oddac sie medytacji, wtedy na pewno znajdziesz rozwiazanie :D .

Ja tez mam taka znajoma, ale nie przejmuje sie tym. Za swoje zachowanie byla bita przez swoje kolezanki, to sie nazywa meskie podejscie :mrgreen: .
Coz skoro odbija innym laskom chlopakow to znaczy ze kolesie sa gowno warci, Cwele i tyle (sory za niecenzuralne slownictwo, ale nie wiem jak inaczej to okreslic :D ).

Nie przejmuj sie
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Co z taka zrobic????

Post autor: Wang »

DianaR - założyły spółke zajmującą się tempieniem takich osób :D

Fighter ma racje... Ci faceci, którzy widzą jaka jest dziewczyna (mówiąc krótko szmatą), ale i tak z nimi są... to i kolesie są nic nie warci, ale niedojrzali i nie widzą rzeczywistości, tylko sam wygląd zewnętrzny.
Veni Vidi Vici
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Co z taka zrobic????

Post autor: DianaR »

Wang - nie ma sprawy. Ale z gory uprzedzam ze musimy sie cenic!

Jestem ciekawa co by mi podpowiedziala medytacja :P
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
ODPOWIEDZ