jawność naszych uczuć

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: jawność naszych uczuć

Post autor: Fighter »

stefan pisze:chciałbym dodać jeszcze jedno: częściej to dziewczyny nie mówią wprost jak jest, tylko "dają znaki" i są święcie przekonane że każdy je rozumie.
100% racji :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Andzia_P.
Młody aktywny
Posty: 89
Rejestracja: 04.05.2005, 21:54
Lokalizacja: Chorzów

Re: jawność naszych uczuć

Post autor: Andzia_P. »

A moze powinnismy sie zastanowic nie nad tym komu lepiej wyrazic uczucia czy jest to 14-latek czy 50-latek. Tylko dlaczego tak jest. Moim zdaniem osoby w moim wieku (15 lat) boja sie odrzucenie przez druga osobe ale nie tylko wyznanie uczuc w naszym wieku wiele zmienia, gdy jakas osoba sie o tym dowie moze zaczac nas wysmiewac i w nastepstwie zostajemy odrzuceni przez wieksze grono osob. Osoby w starszym wieku zachowuja sie dojrzalej niz my i dlatego moga byc pewni ze ich sie nie bedzie wysmiewac.
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: jawność naszych uczuć

Post autor: tynka:) »

ooo bardzo się ciesze, bo widze, ze kolejna 15-latka :D
hmm...jaa nic nie musze mowic to po mnie widac: zlosc, szczescie, radosc, milosc...
aa ja znowu gdziesz czytalam, ze faceci wola dziewczyne pocalowac, przytulic niz powiedziec "kocham cie", ale jak jest w praktyce to nie wiem... :hihi:
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: jawność naszych uczuć

Post autor: Mirriam »

tynka:) pisze:aa ja znowu gdziesz czytalam, ze faceci wola dziewczyne pocalowac, przytulic niz powiedziec "kocham cie", ale jak jest w praktyce to nie wiem... :hihi:
Zależy od faceta, ale większość mężczyzn tak ma :)
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: jawność naszych uczuć

Post autor: tynka:) »

Mam nadzieje, ze niebawem sie o tym przekonam :lol:
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
ODPOWIEDZ