Nikt nie kocha...nikt nie tuli...

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Nikt nie kocha...nikt nie tuli...

Post autor: DianaR »

Ja akurat dziś czuję się naprawde podle.Mam ochotę wypłakać tonę łez zagryźć to tabliczką czekolady i zapić dzbankiem kawy. Ale najbardziej by mi pomogły ramiona jakiejś kochanej osoby, a takiej mi właśnie najbardziej brak :(
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Nikt nie kocha...nikt nie tuli...

Post autor: macey »

uhm.... nieciekawie
pusc sobie MetallicA - Nothing else matters : mnie ostatnio ten utwór pomaga..
hyh ciekawe dlaczego..... to wiem tylko ja...
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Nikt nie kocha...nikt nie tuli...

Post autor: DianaR »

Znam ten utwór aż za dobrze. Moja piersza wielka miłość specjalnie tylko dla mnie grywała go na swej pierwszej gitarze. W takiej chwili to ten utwór mi nie pomoże a zaszkodzi :(
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Nikt nie kocha...nikt nie tuli...

Post autor: SkaTe_GirL »

Kopu - kopu i kolejny temat przywrocony do zycia ; -)))
Tak wiec moi kochani ... jak to jest z tym ...
Nikt nie kocha Nikt nie tuli Nikt nie pocaluje...
przesladuje Was ta mysl?
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Nikt nie kocha...nikt nie tuli...

Post autor: Wang »

He... SkaTe... nie przypominaj mi o jakimś tuleniu itp. Już niemal o tym zapomniałem i dobrze mi z tym :P Myśl prześładowała przez jakiś okres czasu ostatnio, ale zapracowałem się i zapomniałem.
Veni Vidi Vici
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Nikt nie kocha...nikt nie tuli...

Post autor: Linka »

Dobrze ze ja mam osobe ktora jest chetna mnei zawsze przytulic :) i nie mam takiego problemu bo to naprawde okropne uczucie
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Michael
Młody aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 08.11.2004, 22:56
Lokalizacja: Łódź

Nikt nie kocha...nikt nie tuli...

Post autor: Michael »

czy wy wszyscy tak tylko umiecie gadać oj niekogo nie moge znaleść i wogóle to od razu żucie sie z mostu czy was do reszty powaliło to nie jest tak życie jest pojebane ale on jest po to zeby sprawiało ból ale frajdy wieć sie cieszcie dobrymi a złe olewajcie ja też jestem sam ale mam pasie która mnie wciąga i mam w dupie czy ktoś mnie kocha czy nie jeżeli ktoś taki jest mi pisany to sie zjawi a jeżeli nie to trudno trzeba żyć dalej a nie sie rozklejać przed kompem bo nie możecie sobie nikogo znaleść .każdy ma jakąs pasie wieć ja poprostu drązcie walczcie a miłość nadejdzie tak zawsze jest i tak powino być a nie powiniście chodzić po ulicach i szukać sobie dziewczyn albo chłopaków. VICTORIA FOREVER FOREVER GOALKEEPRER
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Nikt nie kocha...nikt nie tuli...

Post autor: Linka »

W sumie to dobrze gadasz, jak sie szuka na sile chłopaka albo dziewczyny to mala szansa ze sie uda. Dopiero jak sie zrezygnuje z takiego "poszukiwania" to ta osoba sie sama znajduje, wiem cos o tym :P
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Michael
Młody aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 08.11.2004, 22:56
Lokalizacja: Łódź

Nikt nie kocha...nikt nie tuli...

Post autor: Michael »

no jeżeli sobie znależli drugie połówki to ich olej znajdz nowych przyjaciól i żyj dalej po co sie martwisz ?? ?????
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Nikt nie kocha...nikt nie tuli...

Post autor: ::PiotreK:: »

jak to ktoś tu kiedyś napisał
jeeeeebać
ODPOWIEDZ