ktO sie bOi...?

Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: ktO sie bOi...?

Post autor: Paweł »

nie no, z tym przedszkolem to był skecz ;)

w sumie chyba faktycznie najlepiej wspominam gimnazjum, szczegolnie ostatnie lata. A studia... narazie, ekhm, sie nie wypowiem... moze za 5 latek (-;
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: ktO sie bOi...?

Post autor: Anuś »

shyduo pisze:moim zdaniem najlepiej było w gimnazjum. Tego okresu nigdy nie zapomnę :D
poki co tez gimnazjum...;)

liceum to beztolk ;( moja klasa glupia jest i w ogole ;/
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: ktO sie bOi...?

Post autor: Blood On The Ground »

Jak na razie jestem neutralna. W Gimnazjum wszystko zrąbało się pod koniec. Teraz mam babską klasę. Poza tym czuję się jak alien i prę byle do przodu :mrgreen: ech..
Żyć to znaczy rodzić się powoli
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: ktO sie bOi...?

Post autor: Megan7 »

moja klasa obecna jest najlepsza:)
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
bateria
Młody aktywny
Posty: 17
Rejestracja: 12.12.2005, 18:14

Re: ktO sie bOi...?

Post autor: bateria »

Ja w tym roku ide do liceum i oczywiscie sie troche tego obawiam, bo na dodatke wracam z zagranicy gdzie bylam 5 lat.. To bedzie cos naprawde innego. Dodam jeszcze se ostatnio w polskiej szkole bylam w 3 i 4 klasie, ale mam nadzieje ze sobie poradze w liceum chociaz wiem ze bedzie trudno :|
ODPOWIEDZ