Telenowelki brazylijskie :>

Obecnie światowa kinematografia zalewa nas swoimi (nie zawsze godnymi uwagi) produkcjami. Na co warto pójść z dziewczyną/chłopakiem, a na co tylko z kumplem. Co trzeba obejrzeć koniecznie? A także Wasze zdania o aktorkach, aktorach reżyserach i ludziach filmu, którzy zrobili na Was wrażenie.
ODPOWIEDZ
Luki
Młody rozbrykany
Posty: 356
Rejestracja: 29.09.2002, 15:52

Telenowelki brazylijskie :>

Post autor: Luki »

Lubicie je? Ja nienawidzę wszystkich telenowel gdzie mozna usłyszeć:
- "Co ja zrobię, Gustavo kocha Palome!"
- "O rany a Paloma, Sergia!"
- "Chyba się zabije"
- "aaaaar...."

W prawdzie kiedyś oglądałem Luz Marie (fajna laska ;P), ale jak pierwszy raz leciała, mały byłem po prostu i nie było co robić :>
wiedz , ze ... albo juz nic ;]]]]
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Telenowelki brazylijskie :>

Post autor: Anuś »

a ja ogladam wszystko uwaznie i namietnie :) zartuje... jak bylam mala costam ogladalam, ale teraz juz z tego wyroslam i nic z tego!! ogladam to tylko wtedy jak jestem u babci...i musze z nia:) i nawet jak jest 257 odcinek to ja wiem co sie dzieje!! wiec po co marnowac czas na ogladanie wszystkiego?? wystarczy jeden odcinek:)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Telenowelki brazylijskie :>

Post autor: SkaTe_GirL »

mOja opinia na te tasiemce jest taka : BLEAH!!!! YhHhh!! FUUuUu! JaHy!!!! Niestety moja babcia u ktorej musze czesto bywac oglada wszystkie te tasiemce bez wyjatku ...wszystko. : -\ Az sie niedopsze robi : - ]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
TEDI
Młody aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 09.06.2003, 19:18
Lokalizacja: Białystok

Re: Telenowelki brazylijskie :>

Post autor: TEDI »

a ja kiedys ogladalem'luz marie' i 'zbuntowany aniol' cale obejzalem i doszedlem do wniosku ze to taki szajs ze juz nigdy nie obejze
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Telenowelki brazylijskie :>

Post autor: ylka »

Ych, ja tak bez bicia musze sie przyznac, ze gdy bylam mala, to ogladalam "Luz Clarita" czy jakis inny szajs :|. Ale to bylo o takiej malej dziewczynce, a nie o perypetiach milosnych... Jestes lotrem, Antonio! :lol: I ciekawi mnie tylko czy "Moda na sukces" kiedys sie konczy, czy nalezy moze do niekonczacych sie opowiesci :P.
smile like a melon slice : )
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Telenowelki brazylijskie :>

Post autor: Piqs - X »

A ja tam kofam Natalie Oreiro .. i wogole .. ZBuntowany anioł ruls .. KAMBIO DOLOR !!!!
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Telenowelki brazylijskie :>

Post autor: Anuś »

uljencja pisze:I ciekawi mnie tylko czy "Moda na sukces" kiedys sie konczy, czy nalezy moze do niekonczacych sie opowiesci :P.
"Moda na sukces"?? No co ty...To idze już tyyyyyle czasu i jeszcze tyyyyyyyyyyle będzie szło, albo i więcej...To było, jest i będzie :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Telenowelki brazylijskie :>

Post autor: Piqs - X »

Niedługo te stare aktory poumieraja i bedzie Moda Na Sukces Second Challange .. albo Moda Na Sukces New Genesis :D
Indianka
Młody rozbrykany
Posty: 220
Rejestracja: 06.09.2003, 23:14
Lokalizacja: stary Ciechanówek :D

Re: Telenowelki brazylijskie :>

Post autor: Indianka »

A zauwazyliscie, ze w tych wszystkich brazylijskich telenowelach, jak nie maja o czym rozmawiac, to rozmawiaja o rozmawianiu? :mrgreen:
K.
Don't Worry Be Happy
kto mnie nauczy grac na gitarze?
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Telenowelki brazylijskie :>

Post autor: Anuś »

a w każdej telenowelce jest jeden temat - biedna służąca bogaty panicz i jego nadziana laska - słodka idiotka. no i panicz jest z nią a na końcu ze służącą. KONIEC!! Właśnie streściłam wam 399 odcinków :)[/list]
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Indianka
Młody rozbrykany
Posty: 220
Rejestracja: 06.09.2003, 23:14
Lokalizacja: stary Ciechanówek :D

Re: Telenowelki brazylijskie :>

Post autor: Indianka »

Jeszcze dodaj do tego kogos, kto stracil pamiec i ozenil sie z wlasna zona. A co do slodkiej idiotki, ona jest przy okazji przebiegla i udaje, ze nie moze chodzic.
I wtedy bedzie streszczenie kompletne!
K.
Don't Worry Be Happy
kto mnie nauczy grac na gitarze?
Mika
Młody aktywny
Posty: 44
Rejestracja: 05.05.2003, 23:04
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Telenowelki brazylijskie :>

Post autor: Mika »

Nie no co wy? nie lubicie brazylijskiego ścierwa? Nie przesadzajcie, przeciez to jest super fajne i jeszcze bardziej super długie :D bosh nie rozumiem ludzi którzy marnują na to czas... oglądalam kiedyśzbuntowanego anioła... ale to było dawno i nieprawda... geez az siara sie przyznawać ze sie takie coś oglądało :]
I niech szczęście będzie szczęściem, które zawsze będzie trwać ;)
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Telenowelki brazylijskie :>

Post autor: vanessa »

Anuś pisze:
uljencja pisze:I ciekawi mnie tylko czy "Moda na sukces" kiedys sie konczy, czy nalezy moze do niekonczacych sie opowiesci :P.
"Moda na sukces"?? No co ty...To idze już tyyyyyle czasu i jeszcze tyyyyyyyyyyle będzie szło, albo i więcej...To było, jest i będzie :)
noo... i dalej się ciągnie...
a końca nie widać... :mrgreen:

ja ogladalam Luz Marie, Fiorelle, Cud Miłości, Z głowa w chmurach, Zbuntowany Anioł, Kachorra To Ja, a pierwsza którą ogladałam to była Dziedziczna Nienawiść(juz nie pamietam o czym była, mialam moze 10 lat :lol: :lol: )

niezła jestem nie?? :mrgreen: :mrgreen: 8)
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Telenowelki brazylijskie :>

Post autor: Anuś »

v_a_n_e_s_s_a pisze: noo... i dalej się ciągnie...
a końca nie widać... :mrgreen:
konca nie widac bo konca nie bedzoe :P
ja tylko nie moge sobie wyobrazic co czuja umierajace babki ogladajace ten 'serial' :] przeciez one zadnego rozwiazania sie nie doczekaja :P a tak bardzo by chcialy... :P
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
kwitnace-magnolie
Młody rozbrykany
Posty: 396
Rejestracja: 17.04.2005, 00:49

Re: Telenowelki brazylijskie :>

Post autor: kwitnace-magnolie »

mili & ivo.. mmmm... :hihi: :hihi:

to jedyne co ogladalam, i troche z babcia luz marie i mode na sukces

e tam nie przesadzajcie.. :hihi: :hihi: kto nie chce to niech nie oglada, a babcie nasze przynajmniej maja choc troche bardziej urozmaicone zycie.. nie myslcie tylko o sobie :P :P
IN MY WILDEST FANTASY..
wszystko co mam - podziele się z TOBĄ tym..
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Telenowelki brazylijskie :>

Post autor: =MiLi= »

A ja oglądałam Zbuntowanego Anioła (nie od początku niestety... ale wiem o co biega), no i kiedyś Marię Manuelę, Stellinę i Antonellę... to jak jeszcze na Poloni 1 leciało :D czyli miałam z 7 czy 8 lat :):P
A wiecie co? moja jedna babcia wyrosła już chyba z telenowel.. sie przerzuciła na teletrunieje :lol: a druga jak oglądała tak ogląda.. ale Mody na sukces nigdy nie przepuści.. rany...
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Telenowelki brazylijskie :>

Post autor: Linka »

Moja mama lubi tego typu bajery. Ostatnio ogladała serial ktory wg mnie przełamał stereotypy telenowel, bo biedna pokrzywdzona glowna bohaterka w ostatecznosci została.... pania do towarzystwa i sie puszczala dla majatku. Tego jeszcze chyba nie bylo :lol: Bo te biedne pokrzywdzone sa zawsze az do slubu cnotkami albo przezywaja "swoj pierwszy raz" z tym ukochanym i zachodza w ciaze a on je zostawia.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Telenowelki brazylijskie :>

Post autor: Anuś »

a jaki tego tytul? :P to zaczne ogladac :lol:
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Telenowelki brazylijskie :>

Post autor: Linka »

Juz sie skonczyla :cry: ;) Tam grał taki wąsacz ktory mial byc tym najwiekszym macho a jak ja na niego patrzylam to mi sie wymiotowac chcialo :P
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Telenowelki brazylijskie :>

Post autor: Fergie »

telenowele brazylijskie... Są jeszcze gorsze niż czeskie :emm: Nienawidze ich!!
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
ODPOWIEDZ