Czym dla was jest życie ??

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Czym dla was jest życie ??

Post autor: =MiLi= »

stefan pisze:
Czym dla was jest życie ??
nie wiem, jeszcze nie umarłem ;)
Coż za mądre podejście do sprawy :D
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Potępiony
Szalony pismak
Posty: 555
Rejestracja: 08.05.2005, 16:29
Lokalizacja: Szczecin

Re: Czym dla was jest życie ??

Post autor: Potępiony »

Może stefan napisał to hehe niezbyt inteligentnie :mrgreen: ale w sumie to ma racje i ja się pod tym też pospisuje.
Konieczność jest najlepszym doradcą.
kwitnace-magnolie
Młody rozbrykany
Posty: 396
Rejestracja: 17.04.2005, 00:49

Re: Czym dla was jest życie ??

Post autor: kwitnace-magnolie »

mysle ze naduzywa sie slowa inteligentny (w kazdej formie)...bo czym jest ta cala inteligencja?
IN MY WILDEST FANTASY..
wszystko co mam - podziele się z TOBĄ tym..
Andzia_P.
Młody aktywny
Posty: 89
Rejestracja: 04.05.2005, 21:54
Lokalizacja: Chorzów

Re: Czym dla was jest życie ??

Post autor: Andzia_P. »

dla mnie jest to kaprys Boga zabiera tych ktorzy sa nam potrzebni...na pewno was dziwi moja odpowiedz ale zmarl mi tata... moze nie byl najlepszym czlowiekiem...ale...byl a teraz go nie ma i nie moge mu powiedziec co mnie gryzie ani tego ze go kocham a mama zrobila sie strasznie opiekuncza...i sie jej nie dziwie... ale jak mam jakas sprawe to gryze ja w sobie...ale moze z 2 strony Bog dal tacie lepsze zycie i mi jakas lekcje ktorej narazie nie kumam..... :cry:
Dzielic bol to polowa bolu
Dzielic radosc to radosc podwojna!
MIKAIL
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 05.06.2005, 19:10

Re: Czym dla was jest życie ??

Post autor: MIKAIL »

Pisząc że nie wszyscy naprawde żyjemy chodziło mi iż, nie każdy zazna miłośći, przyjażni i wielu uczuć toważyszących np: wygraniu meczu piłkarskiego itp. a co najgorsza mało ludzi jest wolnych.
Jeżeli was świat nie nawidzi, wiedzcie że mnie pierwiej znienawidził. (Jezus Chrystus z Nazaretu)
ODPOWIEDZ