Podniecenie a dziewczyny - objawy

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
TEDI
Młody aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 09.06.2003, 19:18
Lokalizacja: Białystok

Podniecenie a dziewczyny - objawy

Post autor: TEDI »

topic mowi sam za siebie, jak rozpoznac kiedy dziewczyna jest podniecona? chodzi mi raczej o takie bardzo zewnetrzne objawy :oops:
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Podniecenie a dziewczyny - objawy

Post autor: ylka »

Ja ci powiem z wlasnego doswiadczenia :twisted:.
Gdy dziewczyna jest podniecona, to krzyczy w nieboglosy z rozkoszy i po prostu wyprawia cuda-niewidy (haha), jakie sie filozofom nie snily. O tych cudach-niewidach nie bede wspominac, bo sie jesio ktos zgorszy :P. Obejrzyj sobie jakiego subtelno-dramatycznego filma, to bedziesz widzial :>.
A tak naprawde, to zalezy tylko i wylacznie od dziewczyny - "co kraj, to obyczaj". Objawy zewnetrzne? Bez komentarza :twisted:.
smile like a melon slice : )
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Podniecenie a dziewczyny - objawy

Post autor: ORZO »

Ylka pisze:Ja ci powiem z wlasnego doswiadczenia :twisted:.
Gdy dziewczyna jest podniecona, to krzyczy w nieboglosy z rozkoszy i po prostu wyprawia cuda-niewidy (haha), jakie sie filozofom nie snily.

Skoro tak u Ciebie wygląda podniecenie to ciekawe jak jest z orgazmem??? :twisted:
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Podniecenie a dziewczyny - objawy

Post autor: ylka »

hyhyhy Ty już nie bądź taki ciekawy. :> ;-]
ODPOWIEDZ