apel

Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
ODPOWIEDZ
kacper
Młody aktywny
Posty: 18
Rejestracja: 24.06.2003, 22:03
Lokalizacja: znany kurort w zachodniopomorskim :-]

apel

Post autor: kacper »

Zapraszamywszystkich uczniów do udziału w akcji mającej na celu przeciwdziałanie chorobliwym zapędom pani minister Krystyny Łybackiej. Otóż owa niewiasta zażyczyła sobie niedawno żeby skrócić wakacje o dwa tygodnie. Rzeczą oczywistą jest że owa kobieta cierpi na ostrą niewydolność rozumu i niepospolitą odmianę głupoty, kto to widział wakacje skracać?! W związku z tym bulwersującym faktem apelujemy żeby wszyscy Internauci którzy wyrażają sprzeciw dla tej decyzji oraz mają dość bezsensownych inicjatyw pani minister, zmienili sobie pierwszego września rano (albo jeszcze lepiej 31 sierpnia wieczorem) status opisowy na "Łybacka na Sybir" i pozostawili go do przez cały dzień 1 września i noc z 1 na 2 września. Prosimy o rozsyłanie tej wiadomości dalej, wszystkim znajomym. Poczynione zostaną starania o to, aby pani Łybacka tego dnia zerknęła na opisy Internautów korzystających z Gadu-Gadu, w szczególności młodzieży
M_a_R_o
Młody rozbrykany
Posty: 351
Rejestracja: 22.07.2003, 23:04
Lokalizacja: Gromadka

Re: apel

Post autor: M_a_R_o »

No ja jestem jak najbardziezej ZA ! niedosc ze wakacje i tak sa zakrotkie to ona wydluza jeszcze rok szkolny do konca czerwca! to sie po prostu w glowie nie miesci.
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: apel

Post autor: ylka »

Ta nasza pani minister jest do chrzanu! I brak mi slow na jej glupote, ech...
smile like a melon slice : )
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: apel

Post autor: SkaTe_GirL »

uljencja pisze:Ta nasza pani minister jest do chrzanu! I brak mi slow na jej glupote, ech...
cOz...AMEN ;-] Swiete slOwa ; -]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: apel

Post autor: Fighter »

Co zmienianie opisu wam dalo jestem ciekaw???, Cos sie zmienilo, a jak nie to po co to wszystko??????.
Jak nie macie co robic to napiszcie do niej list a nie zmieniacie statusy.
Paranoja
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
ODPOWIEDZ